Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybrane usługi
Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Adventure TV HD, FOX Play, Filmbox Pack,
H2, HBO GO, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play,
Paramount Play, Sportklub, NAJEM PVR
Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów
(05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), History, H2,
Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla
Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów wszystko za 84.99.

Myślę że to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pawel napisał:

W tym przypadku dostał go w cenie paczki C+ licząc dekoder za 5 zł i Optimum i paczkę C+ po 25 zł.

Oplaca sie taki pakiet za ta cene z tym dekoderem? Mi zaproponowano optimum z dekoderem za 35zl, wiec nie wiem czy jest sens dokładać do canal+ z ich treścią szalu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie grupe. Od ponad 10 lat nigdy nie miałem problemu z ofertą nc+/canal+. Było siano, była oferta: sie brało:). Nadejszły cieżkie czasy i mam problem. W domu konflikt bo żona twierdzi że canal w naszej sytuacji aktualnie nie potrzebny, ja piłki bez walki nie oddam:). Schodzac do brzegu. Mam Extra+6 canal, eleven, mistrzowska, i multi z dekoderem Media Box i wifi box. To wszystko za 99/105 pln. Potrzebuje to wszystko utrzymać dodajac do pakietu HBO ( 5 miesięcy za free nie wchodzi w gre). HBO To jest argument dla drugiej połówki. Chcialbym sie zmieścić w max 99 pln. Multi mam od 2014 roku wiec chyba już z poza cyfry ( mozna za 0 pln?). Widziałem tu na forum, że przy extra+6 z Eleven i multi można dostać hbo za free. Wypowiedzenie złozone, umowa wygasa 30.11. DUK twierdzi że sie nie da ogarnąć moich zachcianek. 

Edytowane przez Marecki1947
Bład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ashes napisał:

Oplaca sie taki pakiet za ta cene z tym dekoderem? Mi zaproponowano optimum z dekoderem za 35zl, wiec nie wiem czy jest sens dokładać do canal+ z ich treścią szalu nie ma.

Czy się opłaca musisz sam ocenić.To najniższa albo jedna z najniższych za te pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marecki1947 Może Twoje oczekiwania spełniłby pakiet Superpremium+ 4K? Pakiet Superpremium+ 4K jest do wyrwania najtaniej za 109,99 zł i do tego dolicz sobie ewentualną opłatę za najem głównego dekodera jeśli coś płacisz za niego + 10 zł za Multiroom, chyba, że uda Ci się uzyskać promocję na pierwszy sprzęt uzupełniający za 0 zł co jest bardzo ciężkie przy nowym łączonym Multiroomie. Oczywiście nie mylić tego pakietu z poprzednim Superpremium+, który nie zawiera kanałów Eleven w sobie. Zawartość pakietu Superpremium+ 4K masz pod tym linkiem: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4k

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku Extra+ całość Canal + , HBOCP 4K , dekoder 4K z dyskiem (za 1zł/m )  + reszta mało znaczących dodatków VOD i  za to płace 110.99 zł , wypowiedzenie złożone.

Teraz chce zejść do Optimum + (24.99zł) + Canal + (25 zł ) , Canal + 4K za 0zł/m  i dekoder 4K za 0zł/m...reszty nie potrzebuje i nawet nie chce.

Jest to do ogarnięcia w tej cenie ? :) Pozdrawiam

Edytowane przez astalavista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, CarlosVela napisał:

Wczoraj skoczyła mi się umowa na czas określony. Umowa od 20 lat. Nie mailem wielkiej presji na przedłużenie. Temat już definitywnie zamknięty czy do momentu zdania sprzętu istnieje możliwość podpisania kolejnej umowy? 

A dzwonili do ciebie w sprawie przedłużenia?? Też jestem abonentem dłuższy czas czyli 17 lat i pierwszy raz się spotykam aby się ze mną nie kontaktowali w sprawie przedłużenia po złożeniu rezygnacji.Umowe mam jeszcze miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, xadox napisał:

Witam,

Trochę się pogubiłem w tych wszystkich ofertach i dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach (mam dwa tunery multiroom):

nowa-umowa-od-2020-canal-plus.jpg

Do tego wezmę za 10zł tuner 4K UHD

Oferta OK czy dałem się wkręcić?

Dałeś się wkręcić. Aktywacja MR przy aneksowaniu jest za 0.

44 minuty temu, Sokrates1982 napisał:

Ja mam super premium 4k 2 x multiroom za 154.99 zł za miesiąc koniec umowy i nic nie proponują zamiast cienemax kanaly filmbox w tej samej cenie jakaś rada gdzie dzwonić żeby zbic trochę cenę kiedyś był telefon do utrzyamnia klienta a teraz podobno nie ma

 

109,99+MR 20. Bez Cinemax. W Supetpremium 4k nie ma tych kanałów. 

40 minut temu, astalavista napisał:

....płace 110.99 zł , wypowiedzenie złożone.

Teraz chce zejść do Optimum + (24.99zł) + Canal + (25 zł ) , Canal + 4K za 0zł/m  i dekoder 4K za 0zł/m...reszty nie potrzebuje i nawet nie chce.

Jest to do ogarnięcia w tej cenie ? :) Pozdrawiam

Nie jest osiągalne w Twoim przypadku....w tej cenie

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, misiek1985 napisał:

A dzwonili do ciebie w sprawie przedłużenia?? Też jestem abonentem dłuższy czas czyli 17 lat i pierwszy raz się spotykam aby się ze mną nie kontaktowali w sprawie przedłużenia po złożeniu rezygnacji.Umowe mam jeszcze miesiąc.

Dzwonili regularnie, smsy pisali, ale oferta tylko na tych samych warunkach (99 zł). A przedłużenie o kolejne 24mce. Nie dało się odczuć, że im zależy. Temat odpuściłem. 

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

14 dni masz na wznowienie, w tym listopad za darmo  :)

Czyli można jeszcze spodziewać się emocjonalnych rozmów, ile stracę nie przedłużając umowy;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Dałeś się wkręcić. Aktywacja MR przy aneksowaniu jest za 0.

 

Gdzie jest informacja, że za aktywację MR będę płacił?
Ja korzystam z dwóch multiroom już z 6 lat.

Na piśmie przedłużającym umowę widnieje nastepująca informacja:
*Jednorazowa Opłata Aktywacyjna za Opcję dodatkową Multiroom Standard, pobierana jest tylko w przypadkach, gdy Abonent nie korzystał z Opcji dodatkowej Multiroom przed skorzystaniem z niniejszej Promocji.

 

Edytowane przez xadox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadoxOk. Źle odczytałem Twoja ofertę z MR. Taniej nie dostaniesz. Chyba,że dekoder za free wytargujesz.

31 minut temu, CarlosVela napisał:

...Czyli można jeszcze spodziewać się emocjonalnych rozmów, ile stracę nie przedłużając umowy;).

Raczej nie. A jak będą dzwonić i nie życzysz sobie tego, to zdaj jutro sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...