Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jakie oferty przedstawią telefonicznie.OPpcja zachowania ceny Comfortu jest raczej nierealna Gdybym miał wybierać Comfort za 22,50 czy Optimum za 24,99 wybrał bym ten drugi. Po dołożeniu do Optimum Eurosportu 2 i Eleven 4 osobiście nie widzę sensu dopłacania za dopełnienie do Extra.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że pojawiają się oferty tańsze na tym forum., ale tak jak wspomniał@ircios ja miałem jeden z wyższych pakietów i jak sami wiecie nie jest to łatwe. Im wyższy masz tym wyżej oni celują. Z tego co widzę najłatwiej mają ludzie że startem no ale taktyka ta sama aby klient zabrał pakiet wyższy i droższy mimo że po atrakcyjnej cenie. Patrząc na przestrzeni ostatnich lat te kanały co oglądałem zachowałem a w rachunku 55 zł mniej dlatego jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel napisał:

Pytanie jakie oferty przedstawią telefonicznie.OPpcja zachowania ceny Comfortu jest raczej nierealna Gdybym miał wybierać Comfort za 22,50 czy Optimum za 24,99 wybrał bym ten drugi. Po dołożeniu do Optimum Eurosportu 2 i Eleven 4 osobiście nie widzę sensu dopłacania za dopełnienie do Extra.

 

 

Comfort bez Eurosportu 2 mocno komplikował sprawę wielu, którzy kładą nacisk wyłacznie na sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pawel napisał:

....Gdybym miał wybierać Comfort za 22,50 czy Optimum za 24,99 wybrał bym ten drugi. Po dołożeniu do Optimum Eurosportu 2 i Eleven 4 osobiście nie widzę sensu dopłacania za dopełnienie do Extra.

 

 

Oczywiście, że tak, wtedy Optimum za 24,99. Kanały Eurosport czy Eleven 4 nie są w kregu moich i innych w domu zainteresowań. To co mnie i rodzinkę interesuje, to jest w E+ niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, biorę. Rezygnuję też z MR, bo to co potrzebne chłopakowi w pokoju to ma w Canal+ OTT, więc szkoda kasy na MR.

Myślę, że do końca roku zniknie oferta na przedłużenie z Comfort, bo jak pisałeś, pakiet do likwidacji.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium za 119,99 i MR Standard, w sumie 3 dekodery 20 zł.

Dekoder 4K 15 zł.

Eleven Sports 12 zł.

MP 5 zł.

HBO GO 5 zł.

Nat Geo Play 0 zł.

C+ 4K 0 zł.

Umowa do lutego 2021.

Można zrobić coś taniej?
Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście, nadużywanie klawisza spacji. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

@PawelTSW Przecież zaproponowali mu Optimum za 29,99.

Znów czytanie się kłania. Drogo? Szansa minimalna na zabicie tylko 5 zł. Optimum 24,99

 

Czyli oferta jest spox? Warto brać? czy przeczekać jeszcze ponad miesiąc i powalczyć będzie szansa o coś? Bo źle spojrzałem i koniec mam dokładnie na 30 listopada.

 

@PawelTSW Optimum dali mi za 29,99. To chyba OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gość

Umowa zawsze się kończy z ostatnim dniem miesiąca. Czekaj. Nie zaszkodzi. Mi Optimum proponują w Strefie za 24,99. Bez wypowiedzenia.

 

@Gweden

Superpremium 4k 109,99. W tym jest MP i Eleven. Brak Cinemax. Możesz dobrać za 8 zł.

MR 20

Dekoder 5.

FP za free (VOD)

NGP za fee (VOD)

Zajrzyj do Strefy C+ w zakładkę  "Przedłuż umowę" Może będzie ta oferta.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maniek788 napisał:

W czerwcu kończy mi się umowa, obecnie posiadam moduł z pakietem comfort,opcje dodatkowe 8x Canal+, C+4K, Polsat Sport Premium.Place 59.90, chciałbym pozostać przy pakiecie Start z 8xCanal+ i C4K, za ile można wynegocjować taki pakiet?

Dostałeś już opcję przedłużenia? 

Na serio pytasz nas co możesz mieć za 9 miesięcy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...