Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taką ofertę obecnie :

 

Pakiet Superpremium+

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-10-2020

Liczba kanałów: 242

Dodatkowo:

         SportKlub                           0,51 zł a mies.

 

Nat Geo Play   0,00 zł/mies.    
Eleven Sports   11,90 zł/mies.    
Adventure TV HD   0,51 zł/mies.    
FOX Play   0,00 zł/mies.    
H2 HD   1,99 zł/mies.    
HISTORY HD . 1,99 zł/mies.

 

 

 
     

 

Płacę całkowicie ok. 120 zł miesięcznie.

Czy cena w stosunku do oferty jest dobra?

Umowa kończy mi się końcem października i dziwie się, że nie dzwonią z propozycjami.

Czy w ramach obecnej ceny mogę coś jeszcze wycisnąć od nich?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku. Poza tym, mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie na koniec września i już miałem okazję rozmawiać z kilkoma konsultantami, póki co dalej czekam.

 

Do tej pory Extra, paczka C+, Mistrzowska Piłka, HBO i HBO GO za 89,99. Kompletnie nie zależy mi na HBO i dopiero przy ostatniej rozmowie zaczęły się pojawiać sensowne opcje. Extra z pełną paczką C+ i Mistrzowską Piłką za 79,99 lub Comfort z pełną paczką C+ i Mistrzowską Piłką za 69,99. O dziwo zastąpienie pełnej paczki C+ 6 kanałami nie zmienia ceny ...

 

Trafiłem w końcu na ogarniętą konsultantkę i zaproponowała nawet Comfort za 34,99 + paczka C+ za 25, ale wtedy nie ma Mistrzowskiej Piłki a to absolutny mus w pakiecie. Mam jeszcze chwilę, ale będę celował w zestaw: Comfort, paczka C+ i Mistrzowska Piłka. Jedyny kanał, który jest dla mnie istotny w Extra a nie ma go w Comforcie to Eurosport 2 a zawsze można go dobrać za piątaka. O ile za wspomniany zestaw zejdą z 69 do 64 to raczej się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, w jakiej cenie, na podstawie Waszych przedłużeń z ostatnich tygodni, można ugrać poniższe warianty?

- Comfort, paczka C+ (niekoniecznie wszystkie) + Mistrzostwa Piłka

- Extra, paczka C+ (niekoniecznie wszystkie) + Mistrzowska Piłka

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

Dostałeś taką ofertę, którą dostają wszyscy. 

Nic nadzwyczajnego. 

Subiektywnie z mojej strony to nie jest ciezko dostać extra z C+ i MP za 79,99. Ale już zrobić zestaw tego z HBO za 0 czy dekoder za 0 lub 5zł to już są opory.

 

@Kudłaty przelicz dokładnie czy Comfort + dodatkowo ES2 + płatna MP nie wyjdzie drożej niż Extra z MP za 0zł. Zejścia z pakietów nie są zbyt opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 134,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Cena taka sama, jak do tej pory, ale bez Filmboxów. Konsultant oferował je jedynie za 5 zł. Nie zależało mi na nich, więc się zgodziłem, by ich nie było. Wymiana dekodera na 4K UltraBox+ z dyskiem - aktywacja 0 zł i czynsz 10 zł miesięcznie. W sumie 139,99 zł. Jestem zadowolony. Oferta zaakceptowana, jeszcze dziś podjadę do APS po dekoder i mam spokój na kolejne 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów.

Podpowiedzcie proszę, co mam uczynić... 

Umowa do końca września (wypowiedzenie już złożone).

Aktualnie mam: pakiet Extra z C+ (10x), Eleven i MP. Dekoder Ultrabox 4k + multiroom. 

Aktualnie płacę za to 121 zł.

 

Dwóch konsultantów zaproponowało ten sam pakiet w cenie ok. 111 zł. 

I obaj twierdzą, że taniej na 100% się nie da i koniec. 

Czy to prawda czy uda się coś taniej? Bo wydaje mi się, że średnia ta oferta. W rozbiciu na pakiety oferta wygląda tak:

*Extra z C+ - 89.99 zł 

*Eleven- 11.90 zł 

*MP - 0 zł 

*Dekoder - 10 zł

*Multiroom- 10 zł 

Co daje taka samą cenę jak płacę teraz.. Ale te magiczne rabaty 10 zł dostaję i wychodzi 111 zł.. 

Proszę o podpowiedź - cóż można ugrać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666 Trochę będziesz przepłacał. No ale jak jesteś zadowolony, to nie wnikam.

 

13 godzin temu, Kudłaty napisał:

...Trafiłem w końcu na ogarniętą konsultantkę i zaproponowała nawet Comfort za 34,99 + paczka C+ za 25, ale wtedy nie ma Mistrzowskiej Piłki a to absolutny mus w pakiecie....

Możesz sam sobie włączać MP w średniej cenie 15 zł. W składaku nie dostaniesz tej opcji za free. 

Najlepsza oferta to wydaje się być E+ z 6C+ za 69,99 z MP za free, skoro Ci nie zależy na wszystkich C+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ircios napisał:

@Ozzy666 Trochę będziesz przepłacał. No ale jak jesteś zadowolony, to nie wnikam.

 

Zdaję sobie sprawę że dekoder może mógłbym ugrać za 5 zł, no i te filmboxy których w ogóle nie włączałem. Do tej pory płaciłem 134,99 zł bez dekodera 4K. W którym miejscu przepłacam i o ile?

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

No tak....Zginął mi w oczach MMP :-D

 

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Zdaję sobie sprawę że dekoder może mógłbym ugrać za 5 zł, no i te filmboxy których w ogóle nie włączałem. Do tej pory płaciłem 134,99 zł bez dekodera 4K. W którym miejscu przepłacam i o ile?

Nie słuchaj go, cena OK, nic nie przepłacasz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie słuchać Ciebie, bo nie wiesz nawet na czym przepłaca. Nie umiesz liczyć to się nie udzielaj. A jak za dekoder 10 zeta jest OK i masz zamiar to promować to współczuję tym, co Ciebie posłuchają, a w tym temacie o to chodzi, aby pokazać komuś, że może taniej. I to zrobiłem. Najważniejsze, że koledze @Ozzy666 pasuje. 

 

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kamilw1002 napisał:

Witam serdecznie forumowiczów.

Podpowiedzcie proszę, co mam uczynić... 

Umowa do końca września (wypowiedzenie już złożone).

Aktualnie mam: pakiet Extra z C+ (10x), Eleven i MP. Dekoder Ultrabox 4k + multiroom. 

Aktualnie płacę za to 121 zł.

 

 

Ja mam coś takiego.

 

 W związku z zamówieniem złożonym w dniu 27/07/2020 w załączeniu przesyłamy uzgodnione warunki oferty. Poniżej znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące Państwa wyboru: Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione usługi 2 3 96,89 zł Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług – zgodnie z Warunkami Promocji (w przypadku usług świadczonych promocyjnie) lub Szczegółowymi Warunkami (w przypadku usług świadczonych niepromocyjnie) Okres oznaczony umowy Od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 miesiące Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie i negocjacje są ciężkie  posiadam 2 cameleony

 

PROPONOWANE USŁUGI:  
 
 
Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

NAJEM PVR
PROPONOWANE PROMOCJE:  
 
 
Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

CZAS TRWANIA UMOWY:
 
  OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
109,99
 
MIES
 
 
   
Cena po rabacie 5 zł/mies.

115zł z dekoderem ultrabox 4k nie widzę mistrzowskiej piłki oferty coraz gorsze zastanawiam się czy nie zrezygnować z ich oferty. Dla nowych abonamentów jest taka sama cena bo jest z mistrzowska piłką juz w pakiecie chyba ze się pomylili i jej nie dopisali 

Mam jeszcze pytanie czym się różni numer telefonu z kierunkowym 012 a 022 gdzie lepiej dzwonnic na 012 bardzo niemiła i arogancka  obsługa klienta wcisnąć  sprzedać i zrobic z klienta głupka  myślą ze po drugiej stronie same [beep]i siedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam pakiet Extra+ do 31-01-2021 do tego przez całą umowę Canal+ seriale i Canal+ dokument za 0zł oraz najem UltraBox za 0zł przez całą umowę. Karta Cameleon.

Płacę 44.99 na miesiąc.

Umowa jeszcze nie wypowiedziana a dzwonią z Wawy i propozycje były 2 przy tej samej kwocie wyłączają 2 Canal+ co mam za 0 zł a dają kolekcję Fox i National Geografic co mnie nie interesuje a druga propozycja to dobranie Canal+ 8 kanałów za 20 zł miesięcznie.

Czy da się ugrać coś innego np. Filmboxy za darmo lub Cinemax albo History??? albo Eleveny?? lub za mniejszą kwotę - ponad 10 lat mam Abonament.

 

 

 

Edytowane przez kik83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...