Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, ircios napisał:

Jak nie można, jak można wyrwać za niecałe 8.

Eleven za 7.95 zł jest z zobowizaniem na 12 miesięcy a nie na całą umowę?Juz sępy zaczynają polować .Skorzystaj z najlepszych warunków przedłużenia  umowy juz teraz- zadzwoń 223144626.Nie mam zamiaru dzwonić ani wysyłać wypowiedzenia bo mi to do szczęścia nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mi moze powiedziec ponieważ otrzymalem oferte Superpremium 4K plus MP za 0 zl lacznie za 109,99. Jak zapytalem o wymiane dekodera mediabox na ultrabox 4 K to zycza sobie dodatkowo 10 zl. Z tych ofert widze ze najem jest za 0 zl a max 5 zl. Konsultant twierdzi ze nie maja takiej oferty rozumiem że to sciema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marcoo28 napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec ponieważ otrzymalem oferte Superpremium 4K plus MP za 0 zl lacznie za 109,99. Jak zapytalem o wymiane dekodera mediabox na ultrabox 4 K to zycza sobie dodatkowo 10 zl. Z tych ofert widze ze najem jest za 0 zl a max 5 zl. Konsultant twierdzi ze nie maja takiej oferty rozumiem że to sciema?

Tak, niektórzy dostają za 0 lub max 5 zł, chyba że mówił ci 10 ale z dyskiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.11.2020 -  wypowiedzenia nie wysyłałem.

Obecnie extra, 6xC+, MP, Eleven, Multiroom dwie karty camelon + dwa dekodery - wszystko za 86.89.

Nowa propozycja to samo w tej samej cenie lub 5 zł więcej za dodatkowe kanały c+ i vod. Chyba nic więcej nie da się ugrac, nie wiem czy jest sens brać te dodatkowe kanały c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się zorientować w temacie. 

 

Obecnie posiadam ( umowa do stycznia 2021) 

Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130
Dopełnienie do Extra+
Eleven Sports
MISTRZOWSKA PIŁKA
MULTIROOM STANDARD

86,89 zł

 

Czy jest szansa wyrwać do tego pakietu co mam HBO i HBO GO i zamknąć się w kwocie 100 zł? 

 

Pozdrawiam, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bycek napisał:

Witam, chciałbym się zorientować w temacie. 

 

Obecnie posiadam ( umowa do stycznia 2021) 

Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130
Dopełnienie do Extra+
Eleven Sports
MISTRZOWSKA PIŁKA
MULTIROOM STANDARD

86,89 zł

 

Czy jest szansa wyrwać do tego pakietu co mam HBO i HBO GO i zamknąć się w kwocie 100 zł? 

 

Pozdrawiam, 

 

Comfort z C+ 69,99 + mistrzowska piłka 

Dopełnienie 10

Hbo 20

Multiroom 10 

Dekoder główny? 0/5 

Eleven 11,90

 

Nie ma szans. 

 

Wychodzi 120-125

 

To już bardziej opłaca się superpremium 4k za 109,99 + Multiroom i dekoder główny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 U mnie 3 telefony w tym tygodniu z DUK. Opcja Extra + C+ MP + HBO za 79,99zł nie zaakceptowana. 3 razy rozbiło się o HBO za 0zł. Ponoć nie dają już tego nawet tym co mają teraz za 0zł. Ale rezygnując z HBO też nic innego w zamian nie chcą dać, bo HBO jest u mnie... darmowe. ;-) czekam dalej.

 

 

Edytowane przez Martinos
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu i nie chcą mi wymienić gołego Cameleona z multiroomu na moduł CI. Miałem już cztery rozmowy z DUK i idą w zaparte,  że tylko ten ich szrot wifibox mogą mi dać. Jak to jest naprawdę?
Ściemniają. Mi raz nawet Duk potwierdził, że można ale wcześniej kilka razy mówił, że nie.
Idź do salonu i poproś o wymianę karty Cameleon na moduł i kartę Cayman w trybie reklamacyjnym.
Ja wczoraj swoją wymieniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2020 o 14:53, defender napisał:

Teraz mam:

99.99 zł Extra+ z Canal+

5 zł dekoder

10 zł multiroom

114,99 zł łącznie

 

Jeśli chodzi o samo przedłużenie, to za te same pieniądze mogą przedłużyć na kolejne 2 lata (dramat, ale to chyba wszędzie tak jest).

 

Jestem - jak radziliście - na wypowiedzeniu.

Proponują za to co mam 89 zł.

Brać, czy jeszcze się przyglądać?

 

Ewentualnie:

- gdybym chciał dekoder 4K, to jak to może wyglądać?

 

- gdybym chciał jednak Superpremium, to konsultant proponuje 129.99 zł

Za dużo, prawda?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...