Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam 

Posiadam Obecnie Pakiet Superpremium+ ( 10C+, HBO, Cinemax)  99,90 zł dekoder najem Mediabox i Mistrzowska Piłka za 0zł  plus HBO Go za 5 zł do końca umowy łącznie 104,99 zł .

Korzystniej obecnie byłoby przejść na: Pakiet Superpremium 4K zawiera (10C+ plus dodatkowy C+ 4K , Mistrzowska Piłka, Filmbox Pack, Eleven Sports,  HBO GO).  Teraz pytanie czy C+ 4K będzie odbierał na dekoderze Mediabox czy należy go wymienić na Ultrabox 4K ? I  za jaką kwotę idzie obecnie wyciągnąć ten pakiet czy kwota 109,99 jest realna ?

 

 

Edytowane przez Marcoo28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lutego. Obecnie mam comfort z Canal + za 47.50.

Chciałbym płacić tyle samo lub mniej ale proponują mi za 52.50 z filmboxami. Natomiast sam pakiet extra proponują za 44.99.

Zastanawiam się czy przedłużać już teraz czy może jednak czekać do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Jestem na wypowiedzeniu z extra+ za 89,99 z x8 C+ oraz HBO i HBO GO, chce zjechać do comfort, proponują mi to w cenie 34,99zł lub pakiet Start za 14,99zł z dopełnieniem później przez infolinię do Comfort, tutaj niestety DUK nie chce powiedzieć za ile to można zrobić tj. dopełnienie comfort przy start, czy ktoś się orientuje?

 

dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzesiek22krosno napisał:

Mam umowę do końca lutego. Obecnie mam comfort z Canal + za 47.50.

Chciałbym płacić tyle samo lub mniej ale proponują mi za 52.50 z filmboxami. Natomiast sam pakiet extra proponują za 44.99.

Zastanawiam się czy przedłużać już teraz czy może jednak czekać do lutego.

Zobacz ile masz na czasie nieokreślonym ten pakiet bo może nie ma sensu wysyłać wypowiedzenia.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na całą umowę za 8 zeta nie da rady. :-)

Chyba, że opcja włącz/wyłącz. :-)

 

Ps. Do umów 15 miesięcznych przy Extra i 10 Canal+ da radę wziąć HBO na 5 miesięcy i MP za 0 zł?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem pierwszy telefon w sprawie przedłużenia umowy kończącej się w grudniu. Obecnie mam superpremium + za 139.99 w tym: HBO/HBO go, cinemax, filmboxy, Canal + wszystkie kanały, vod+, multimen pack, dekoder 4k za 0.

Konsultant zaproponował pakiet superpremium + za 139.99 ale chciał zabrać Cinemax, multimen pack oraz vod+ a w zamian dać Polsaty Sport i eleveny (piłka mnie nie interesuje) 

Jako osoba która jest od początku założenia telewizji "n" to oferta jest żenująca, bo proponuje to, co jest w ofercie dla podpisujących nową ofertę. Czyli nie mają żadnej oferty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym właśnie tak jak napisałeś, to co mam teraz, bo wydaje mi się, że mam na prawdę wszystko (bez piłki) i taniej jak wszyscy, czyli za 109,99 ale konsultant twierdzi, że tańszej oferty nie mają. W dodatku stwierdził, że dwa lata temu popełniali błąd "rozdawnictwa" jak w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jakub3522@poczta.onet.pl napisał:

Jako osoba która jest od początku założenia telewizji "n" to oferta jest żenująca, bo proponuje to, co jest w ofercie dla podpisujących nową ofertę. Czyli nie mają żadnej oferty ?

To jest mało istotne jak długo jesteś abonentem. Jesteś już gdzie indziej, a nie w n. Chcą z Ciebie doić  dalej. Kolega  @PawelTSW nie czyta dokładnie i klepną babola wprowadzając Cię w błędne myślenie, bo piłka Cię nie interesuje. W Superpremium 4k jest piłka, nie ma Cinemax. Więc dla Ciebie Superpremium za 99,99. MMP za 15, a jak dobrze by poszło to i z free. MR 10. 

Nie masz wcale taniej. Masz drożej niż inni z Superpremium.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...