Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, blend napisał:

Rozumiem, że nawet jak bym się zgodził na Superpremium 4k z wymianą turboboxa na dekoder 4K to stracę multiroom za 0 zł?

Wymiana turboboxa na dekoder 4K to przejście na MR Standard, który jest płatny 10 zł/m czego nie rozumiesz? Ultrabox 4K nie współpracuje z MR Premium. Byłem w takiej samej sytuacji, wziąłem Superpremium 4K i pozostałem przy dekoderze Mediabox i MR Premium.

Edytowane przez connor07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dziś rozmowę. nie jest łatwo zejść z Extra +C+ za 79,99 na comfort z dopełnieniem i c+ w nizszej cenie. A nawet jesli to pewnie tak jak w moim wypadku mogę zapomniec o HBO i MP za 0zł.
 
Konkretnie powiedziałem, że chcę tak:
Comfort+ za 22.5 zł
10 x C+ za 25 zł
Dopełnienie do Extra+ 10 zł
Paczka Eleven za 11,90 zł
Mediabox - 0zł
MP - 0zł
Paczka HBO - 0 zł lub rezygnuję w ogóle jeśli to może pomóc osiągnąć co wyżej.
Nie było zgody.
I nie zejdziesz na to co sobie wymyśliłeś przy tym przedłużeniu w takiej cenie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martinos napisał:

ja miałem dziś rozmowę. nie jest łatwo zejść z Extra +C+ za 79,99 na comfort z dopełnieniem i c+ w nizszej cenie. A nawet jesli to pewnie tak jak w moim wypadku mogę zapomniec o HBO i MP za 0zł.

 

Konkretnie powiedziałem, że chcę tak:

Comfort+ za 22.5 zł

10 x C+ za 25 zł

Dopełnienie do Extra+ 10 zł

Paczka Eleven za 11,90 zł

Mediabox - 0zł

MP - 0zł

Paczka HBO - 0 zł lub rezygnuję w ogóle jeśli to może pomóc osiągnąć co wyżej.

Nie było zgody.

I skrzynkę browara, nie ma szans. 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dziś rozmowę. nie jest łatwo zejść z Extra +C+ za 79,99 na comfort z dopełnieniem i c+ w nizszej cenie. A nawet jesli to pewnie tak jak w moim wypadku mogę zapomniec o HBO i MP za 0zł.
 
Konkretnie powiedziałem, że chcę tak:
Comfort+ za 22.5 zł
10 x C+ za 25 zł
Dopełnienie do Extra+ 10 zł
Paczka Eleven za 11,90 zł
Mediabox - 0zł
MP - 0zł
Paczka HBO - 0 zł lub rezygnuję w ogóle jeśli to może pomóc osiągnąć co wyżej.
Nie było zgody.
Ja zrozumiałem, że dopełnienie do extra 10zl i paczka C+ za 25zl dobierasz już po przedłużeniu umowy na sam Comfort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam w tej chwili Superpremium+ z HBO GO, Mistrzowską piłką i Elevenem oraz multiroom. Wysłałem wypowiedzenie, umowa do końca października. Dzisiaj dzwonili z Krakowa oferując to samo z 4k za 136 zł o ile dobrze pamiętam. To normalna oferta, czy da się coś lepiej?
Mam to samo tyle że z c+4k i jeszcze bez wypowiedzenie mi proponują to samo co tobie. W Sobotę idę złożyć je w punkcie umowa do końca października zobaczę czy się uda coś ugrać.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, puuceek napisał:

Mam to samo tyle że z c+4k i jeszcze bez wypowiedzenie mi proponują to samo co tobie. W Sobotę idę złożyć je w punkcie umowa do końca października zobaczę czy się uda coś ugrać.

 

można składac przez formularz. ja tak robiłem i działa.

https://pl.canalplus.com/pomoc/jak-zrezygnowac-z-umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas negocjacji ceny przy aneksie umowy jest już  proponowana usługa Canal+ OTT jako integralna część umowy ?.Ciekawe w jaki sposób warunki korzystania z niej są ujęte w regulaminie np: ilość urządzeń na których jednocześnie można korzystać itd?

* Już wyjaśnione ( dzięki) :-)

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o przejście z wyższego pakietu na niższy. Obecnie mam Extra+ z 6x C+ i dekoder WifiBox za 0 zł - wszystko w cenie 69,99 zł. Chciałbym z tego zejść na Comfort+ w cenie ok. 25 zł i wymienić dekoder na Ultraboxa też za 0 zł. Czy ktoś przerabiał taki wariant? Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia (umowa do końca października), ale z rozmów z konsulami dowiedziałem się, że zejście na niższy pakiet oznacza nową umowę, bo rzekomo w ich systemie nie ma takiej opcji, oraz utratę zniżek z obecnej umowy, w tym zerową stawkę za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rycerz napisał:

Chciałbym zapytać o przejście z wyższego pakietu na niższy. Obecnie mam Extra+ z 6x C+ i dekoder WifiBox za 0 zł - wszystko w cenie 69,99 zł. Chciałbym z tego zejść na Comfort+ w cenie ok. 25 zł i wymienić dekoder na Ultraboxa też za 0 zł. Czy ktoś przerabiał taki wariant? Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia (umowa do końca października), ale z rozmów z konsulami dowiedziałem się, że zejście na niższy pakiet oznacza nową umowę, bo rzekomo w ich systemie nie ma takiej opcji, oraz utratę zniżek z obecnej umowy, w tym zerową stawkę za dekoder.

A jaką opcję masz w ICA w propozycjach przedłużenia umowy? Ja mam do wyboru gołe comfort+, extra+ i inne pakiety wiec warto sprawdzić co ci oferują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2020 o 17:40, PawelTSW napisał:

79,99 a hbo na 5 miesięcy 0 zł, taką możesz mieć ofertę 

Dzięki - czyli dużo nie ugram, bo wychodzi 5 m-cy HBO za darmo (czyli zyskuje 100 zł) a potem pewnie 20 zł, czyli 2,5 zł różnicy za miesiąc, zgadza się? No chyba, że założyłeś Eleveny w tych 79,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2020 o 13:24, tweed77 napisał:

Comfort+ za 22.5 zł

10 x C+ za 25 zł

Dopełnienie do Extra+ 10 zł

Paczka Eleven za 11,90 zł

Paczka HBO za 20 zł

Ultrabox - 0 zł - 10 zł

Multiroom - 0 zł - 10 zł

Czyli przy dobrych wiatrach masz za 89,4 zł.

Kwestia najmu Ultrabox 4K oraz Multiroom czy za 0 zł łącznie za 20 zł.

Przy Ultrabox 4K to można mieć także C+ 4K za 0 zł.

A ja schodząc z tego co mam teraz (stopka) mam szansę na taki zestaw? w jakiej cenie do wyrwania po wypowiedzeniu?

Comfort+

10 x C+

Paczka Eleven

MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort 3 5 PLN,
10 C+ 25 PLN,
Eleven 3x 11,90 PLN,
MP 30 PLN chyba...

Jak schodzisz z wyższego to nie dostaniesz najniższej ceny na podstawę pakietu, tak to nie działa.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos w "składaku" będzie to odpowiednio (przy najkorzystniejszej opcji) 22,50+25+11,90+20= 79,40zł lub 24,99+25+11,90+20=81,89zł.

Wszystko przez to, że nie ma mowy o Mistrzowskiej Piłce za 0zł. Ewentualnie średnio za 15zł (zamiast 20zł) przy opcji "włącz-wyłącz".

 

Bez składaka wyjdzie 69,90+11,90+0=81,80zł.

 

W każdym przypadku gorzej niż masz teraz. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@PawelTSW cóż z tego jak @Martinos chce jeszcze Eleveny. 

Spoko już chyba rozumiem i wiem, że zejścia w dół nie mają sensu. 10x więcej tracisz na zawartości niż obniżasz rachunek.

Skupię się na tym co mam i spróbuję wyrwać:

Extra+

10xC+

3xHBO

MP

Mediabox

za 79,99zł.

Nad Eleven pomyślę czy brać na całą umowę za 11,90 czy zrobic akcję wlącz/wyłacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...