Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ircios napisał:

@Kamilos2521 b.dobra oferta. Tylko po co przedłużać już teraz na 30 miesięcy. 

Właśnie nie muszę przedłużać sami zadzwonili dzisiaj choć byłem zdziwiony trochę, oferta też wydaje mi się dobra, czekać do stycznia, tylko co tam jeszcze można ugrać dekoder 4k mnie nie interesuje co jeszcze mogą dodać? Ceny pójdą w dół do stycznie ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ircios napisał:

Nic nie dodasz. Dekider 4k za 5 zeta. Taka cena na dzisiaj. Może w  grudniu będzie za 0. A wiadomo w grudniu...najlepszy czas na aneksowanie i zawieranie nowych umów. 

 

Ok rozumiem, odrzucając umowę nic nie tracę bo nie pisałem wypowiedzenia więc nic nie muszę robić? 

W sumie jakby dekoder dali z dyskiem za 5 zł w styczniu plus to co na górze dostałem to bym to wziął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż z 01.08. sfinalizowałem to o czym pisałem pod koniec czerwca. Ostatecznie wyszło tak:

Comfort - 22,50 zł/24 m-ce,

10 x C+ - 25,00 zł/24 m-ce

dekoder 1T 4k - 0 zł/24 m-ce

dopełnienie do extra - 1 m-c, HBO i HBO GO do grudnia - 0 zł.

Skoro teraz przy paczce C+ nawet z Comfortem jest 100 h NC Go to bez spinki popoluję za jakiś czas na dopełnienie do E za 10 zł do końca umowy. Jak się nie uda to trudno.

Powodzenia w negocjacjach i dziękuję za pomoc wszystkim zaangażowanym:).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj przedłużyłem i jestem zadowolony, bo poszło sprawnie i zależało mi na Lidze Mistrzów już od tego tygodnia.

Więc tak: 6 x Canal+ , Eleven Sports, Mistrzowska Piłka za 86,89 PLN na 24 miesiące, do tego HBO do 31.01.2021 za 0 zł. Wcześniej miałem 6 x Canal+ i Eleven Sports i płaciłem 84,99 PLN, bo doliczali 5 zł za dekoder.

 

Ogólnie bardzo miła rozmowa, konsultantka najpierw zapytała o powód rezygnacji, więc stwierdziłem że chciałem przedłużyć, ale w ICA jest tylko Canal+ w cenie 79,99 PLN, a teraz miałem za tyle samo z Eleven. Dodałem również, że w sumie mam to głównie dla sportu, a też przez 2 miesiące żadne ligi nie grały. Więc zaproponowała, to co mamy powyżej, o Mistrzowską Piłkę nawet nie musiałem pytać, bo sama zaproponowała, że skoro lubię piłkę (o czym mówiłem wcześniej) to pewnie mi się spodoba. Zapytałem następnie czy może mi zdjąć opłatę za dekoder, stwierdziła że właśnie to zrobiła, a Eleven mam za 11,90 zł i stąd ta cena 86,89 PLN. W tym momencie w zasadzie miałem już wszystko co chciałem, tylko 2 zł drożej, no to zapytałem czy może mi dorzucić w tej samej cenie Sportklub, niestety się nie dało, więc zaproponowałem żeby mi dała jakiś prezent np. HBO na pół roku za darmo. Zapytała czy jeśli to mi dołoży to przedłużę umowę, potwierdziłem, więc standardowo "poszła" do kierownika i "zgodził się".

Ja jestem zadowolony, można pewnie było urwać jeszcze jakieś 5 zł, ale już od środy mogę oglądać LM, a właśnie z tego powodu zależało mi na czasie. Widzę również dwa takie nieoczywiste plusy, umowa kończy się w sierpniu 2022, więc akurat wtedy gdy większość praw sportowych jest już jasna, więc za 2 lata będę wiedział czego mi potrzeba. No i ten dekoder mam za 0 zł, więc jakby np. ligę hiszpańską w przyszłości przejął jeden nadawca (np. Canal+ to mogę potem nie przedłużać Eleven, bo głównie o tą ligę mi chodzi). No, ale to już takie moje luźne sugestie.

Dzięki za pomoc, niedługo widzimy się znowu, bo ojcu kończy się umowa w październiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto moja oferta przedłużeniowa z DUK-u:

Drogi Abonencie,  
zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 3 sierpnia 2020, z których możesz skorzystać.
 
PROPONOWANE USŁUGI:  
 
 
Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

Eleven Sports

HBO GO

MULTIROOM STANDARD

NAJEM PVR
 
 
 
PROPONOWANE PROMOCJE:  
 
 
Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
 
 
 
PROPONOWANY SPRZĘT:  
 
 
4K UltraBOX+p_sepDYSK PVR HDD1T
 
 
 
CZAS TRWANIA UMOWY:
 
  OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:
 
 
 
Do 31 sierpnia 2022
 
 
 
 
 
101,89
 
MIES
 
 
   
Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe
OPŁATA W KOLEJNYCH MIESIĄCACH:  
 
 
W zależności od wybranych usług
- zgodnie z Warunkami Promocji
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

Eleven Sports

HBO GO

MULTIROOM STANDARD

NAJEM PVR

 
 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+

 
 
4K UltraBOX+p_sepDYSK PVR HDD1T
 

0zł dla Abonentów

101,89

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie za ile najmniej mogę takie cudo dorwać.

Pakiet Comfort/ Start 

C+ 10 

Mistrzowska Piłka

HBO I HBO GO 

I dwa pytania techniczne:

Przy starcie jest 3h nc go A przy comforcie?

I czy jak dobiore C+ mam kolekcję na dekoderze C+?

 

Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez Kamilos2521
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał:

mistrzowska piłka za 20zł? mam od roku za 5 zł i start za 6,99zł. Do tego 10x Canal Plus za 25 zł HBO z GO za 20 zł i 3x Eleven za 11,90

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Ok Dzięki Panowie więc raczej Będę celował w start i c+ Hbo i mistrzowska piłka bo można widzę to w granicach 59,99-64,99 wyrwać :)

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, cidik napisał:

mistrzowska piłka za 20zł? mam od roku za 5 zł i start za 6,99zł. Do tego 10x Canal Plus za 25 zł HBO z GO za 20 zł i 3x Eleven za 11,90

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

No to powiem Ci, że jestem w szoku, że masz taką ofertę 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...