Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2020 o 17:01, zuchu napisał:

Zadzwoniłem na 122947879.

 

Oferowali superpremium 4k z multiroomem za 129,99. Teraz płacę 166,89 z multiroomem, nie mam opłaty za dekoder 4k z dyskiem. Jest to moja 1umowa, kończy się 31.08. Rezygnacja dawno złożona, ale w zasadzie nikt nie dzwonił. To na czym mi zależy to c+ z 4k, eleveny, hbo z go, mistrzowska piłka.

 

Oczywiście treści typu, że to maksymalna oferta, taniej się nie da itd. Chyba, że bez mistrzowskiej piłki byłoby ok.121zł.

 

Mówiłem, że za 120 zł. za calość jestem w stanie zgodzić się od ręki. Usłyszalem, że się nie da.

 

Czy warto czekać jeszcze te 2-3tygodnie i podjąć próbę kontaktu, bo czemu sami nie dzwonią nie wiem i nie wnikam.

 

Witaj,

w tej sprawie zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 14:31, Flame napisał:

Hmm, dzisiaj zalogowałem się do ICA a tam promocja, dek ultrabox 4k bez opłaty aktywacyjnej za 5zł/m-c. Opcja z dyskiem za 10zł. Opłaca się wymienić w tej cenie wifiszrota?

W trakcie trwania umowy taniej nie dostaniesz. Jak dla mnie przesiadka z Wifiboxa jak najbardziej zasadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kwota do zapłaty  116,89 zł

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO,

MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play,

Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem 4K UltraBox+, Opłata najem N9

UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów

(05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0

zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

(01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+

bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m

dla Abonentów (03/20)

 

Tak wygląda przyjęta wczoraj oferta,

Geneza przedłużenia umowy:

Parę telefonów z numeru 661....  nie mając czasu rozmawiać każdorazowo prosiłem o kolejny telefon. W końcu mając parę chwil zgodziłem się na rozmowę .  Do tej pory płaciłem 104.98 bez Elevenów  za to co powyżej miły pan zgodnie z sugestią dołożył mi Eleveny i klepnąłem przedłużenie umowy . Nie wypowiadałem umowy gdyż miałem aktualną do końca roku . Jestem zadowolony do zobaczenia za dwa lata. Pozdrawiam życząc uzyskania dobrych ofert :-) Tadek

 

 

Edytowane przez medor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcin123456789 napisał:

Witam ktoś mi odpowie jakimi kanałami różni się Confort+ (150) od Nowy Confort (119)

rozumiem jeżeli nie przedłożę umowy dalej będzie mi świadczony Confort 150 kanałowy

Nie wiem skąd te cyfry. Różnią się bodaj 2 kanałami. W Nowym Comforcie nie jest dostępny MTV Music i BBC First. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uznałem, że skoro nie ma specjalnej promocji na Netflix to nie ma potrzeby wiązania się umową, można kupić na 1 miesiąc, obejrzeć cały sezon serialu który nas interesuje, a po miesiącu zrezygnować i czekać aż będzie kontynuacja serialu. Nie wiem czy to się Netflixowi opłaca, ale wiem na pewno, że korzystne oferty powiązane z umowami TV są źródłem sukcesu HBO i HBO GO w Polsce. Dlatego odpuszczam sobie Netflixa przy przedłużrniu umowy i skupiam się na optymalizacji kosztów. Czyli zachowaniu możliwie najbardziej zbliżonego pakietu kanałów w możliwie najniższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Co prawda do końca umowy jeszcze 8 miesięcy (goły Extra+) ale....czy na tą chwilę (wypadłem zupełnie z obiegu jeśli chodzi o oferty i propozycje), więc - czy na tą chwilę są jakieś możliwości dobrania kanałów, powiedzmy C+ czy Eleven, w promocyjnych, nie standarwocych cenach, do końca trwania mojej umowy? Drugie pytanie, zważywszy na to, że nie mam możliwości podciągniecia na nowo kabla pod MR, z konieczności, dla dziecka będzie NC+go. W moim pakiecie jest to 100 godz/ mies. czyli wychodzi lekko ponad 3 godz. dziennie oglądania. Wiadomo, raz będzie więcej raz mniej. Chcę zostać przy tym co mam - zupełnie mi wystarcza - no może w nowej umowie +Eleven - czy pakiety godzinowe NC+go są wogóle negocjowalne?

 

pozdr. Andrzej

Edytowane przez andys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, PawelTSW said:

No pewnie 

C+ - 10 kanałów za 25 zł do końca umowy - do końca miesiąca gratis 

Eleven 11,90 - do końca miesiąca gratis 

 

Nc+go 100 godzin i tyle. Pakiet vip+ daje bez limitu godzin 

 To jeszcze jedno pytanie, w poprzednim poście zapomniałem zadać. Jadę na starym dekoderze Turbo, czy jest szansa, że dadzą mi WiFi boxa za 0 PLN i bez opłat miesięcznych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcin123456789 napisał:

Witam ktoś mi odpowie jakimi kanałami różni się Confort+ (150) od Nowy Confort (119)

rozumiem jeżeli nie przedłożę umowy dalej będzie mi świadczony Confort 150 kanałowy

W nowym Comfort jest 31 kanałów nie gwarantowanych(same śmieci),jak dla mnie to mogą dać 75 kanałów a resztę od razu wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andys Co do multiroom to możesz wymienić turbo na wifipremiumbox lub ultrabox i dobrać wifiboxa, ale to dopiero przy przedłużaniu umowy i połączysz je przez wifi, ale tu już będą opłaty 10 zł za multiroom i pewnie z 5 zł za ultrabox. Druga sprawa to nie wymieniaj turbo na wifiboxa bo jest ok w porównaniu do wifiboxa, a jeśli Ci się coś z nim dzieje to może Ci wymienią za free na mediaboxa, ja tak niedawno zrobilem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, connor07 said:

@andys Co do multiroom to możesz wymienić turbo na wifipremiumbox lub ultrabox i dobrać wifiboxa, ale to dopiero przy przedłużaniu umowy i połączysz je przez wifi, ale tu już będą opłaty 10 zł za multiroom i pewnie z 5 zł za ultrabox. Druga sprawa to nie wymieniaj turbo na wifiboxa bo jest ok w porównaniu do wifiboxa, a jeśli Ci się coś z nim dzieje to może Ci wymienią za free na mediaboxa, ja tak niedawno zrobilem.

 

Dzieki za porade :) Czy to połączenie działa - mam na myśli przesył obrazu via wifi? Wszędzie gdzie patrzyłem jest powiedziane, że trzeba ciągnąć kabel antenowy do drugiego dekodera.

Edytowane przez andys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, radziu84 napisał:

Witam. Mam extra+ c+(6). Konczy mi się umowa i chce obniżyć pakiet do samego comfort+ albo nawet start+. Czy jest wogole taka szansa? Czy bede musial zakobczyc umowe i wziac od nowa z wybranym pakietem? I jakie sa ceny gdyby udalo mi sie przedluzyc umowe z mniejszym pakietem?

 

 

Pewnie, że jest szansa. Mi proponowali przejście z Comfort do Start za 14,99zł + MR 10zł i zaproponowali to sami z siebie także jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do 31.01.2021r  teraz mam : Extra z C+8, HBO x3, Kolekcje National i Fox, Mistrzowską piłkę, Najem Dekodera Wifi z dyskiem całość 84,99zł

Telefon dzisiaj pół roku przed końcem, zdziwienie z mojej strony że tak szybko itp, trochę dziwny konsultant lekko zagubiony itp ale zaoferował ( mam na meilu już propozycję) takie coś: 

To samo co miałem 

+ kolekcję paramount play 

+ HBO Go 

 

za kwotę 84,99zł za wszystko na cały okres umowy.

 

Jest to w miarę dobra oferta czy lepiej czekać do stycznia wypowiedzenie i coś się ugra ? :)

Dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...