Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, maxtiger napisał:

Witam serdecznie,

umowa do końca września 2020r. wypowiedzenie wysłane. Posiadam to co w pakiecie Superpremium 4K (cinemaxy zamiast filmoxów) z dekoderem 4K plus 3 MR gdzie za całość płacę niecałe 170 PLN. Z tego co czytam to wyciągacie pakiet Superpremium 4K za 110 PLN, więc dodając 3 MR po 10 PLN powinno wyjść razem 140 PLN - czy taka oferta jest realna do uzyskania czy to loteria?

Z góry dziękuje

Ja to bym jeszcze 1 multiroom do 0 zł starał się wyciągnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta aktywować czy nie.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku ze zmiana nazwy , że 15.07.2020 r. spółka ITI Neovision S.A., będąca operatorem Platformy CANAL+, zmieniła nazwę na CANAL+ Polska S.A. można się jakoś wypisać z tej mafijnej organizacji. Szukam jakieś bezbolesnego sposobu aby ich opuścić. Może ma ktoś jakąś cenna radę w tym temacie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, taternik2010 napisał:

Szukam jakieś bezbolesnego sposobu aby ich opuścić. Może ma ktoś jakąś cenna radę w tym temacie?

 

 

Jedyna cenna rada, to wyłóż gotówkę na karę i opuść ich od 1 września.

 

@KO88 z 10. Z 6 dostaje sie za 69,99

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem lipca kończy się umowa - nie wypowiadałem, nie odbierałem od nich ani jednego telefonu. Wysyłali maile i smsy z nr do kontaktu. Dzisiaj sam zadzwoniłem i coś takiego.

Pewnie idzie gdzieś coś urwać, czy dać sobie spokój?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 24 m, a po tym okresie 79,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,4 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios  Ja dziś zadzwoniłem na Krakowski DUK  po złożeniu wypowiedzenia cisza z ich strony i zapytałem o ofertę dla Mnie to usłyszałem

Extra+ (6)canal+ Mistrzowskia piłka, eleven sports, C4k + moduł za 97zl a z 10canal+ 102zł 

Obecnie płacę 89,99 za Extra+ (6)canal+ Mistrzowskia piłka, eleven sports, moduł 

Więc chyba powalcze o 10canal+ i C4k za 97zl jeśli takie oferty inni dostają, do końca sierpnia mam czas do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pszczofa napisał:

Witam serdecznie,

czy jest ok, a może da się coś więcej wyciągnąć? ( umowa  wolna czasowo i dziś wypowiedziana)

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Pytania techniczne:

1. Widzę tabelkę jak powyżej - teraz jest tak, że na maila dostajesz w formie pisemnej zestawienie całej oferty, którą proponuje konsultant?

2. Stosowane są jeszcze tzw. łamańce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, KO88 napisał:

wynegocjowałeś dopełnienie do 10 kanałów canal+ i C4k przy przedłużaniu umowy czy masz je od początku?? 

 

Miałem 10 kanałów canal+ dołożyli mi C4k i mistrzowską piłkę przedtem płaciłem 91,89 .  Dzwonili z numeru 122947850

Edytowane przez jacekn1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna umowa obejmuje:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Umowę mam do końca tego roku i już pierwsze telefony. Co mogę ugrać? Bo pani, która zadzwoniła zaproponowała mi za 125 zł jakąś ofertę dodając jeszcze Eleveny. Czy jest szansa zejść w okolice 100 zł za miesiąc z podobną ofertą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Martinos napisał:

 

Pytania techniczne:

1. Widzę tabelkę jak powyżej - teraz jest tak, że na maila dostajesz w formie pisemnej zestawienie całej oferty, którą proponuje konsultant?

2. Stosowane są jeszcze tzw. łamańce?

Witam,

 

z tego co tam wyczytałem to stała kwota przez 24 miesiące.

Zastanawia mnie tylko to ze jest napisane tak jak by dekoder 4K był bez HDD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z końcem lipca kończy mi się umowa:

  • Extra+CANAL+(6)LIVE
  • HBO
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MULTIROOM STANDARD
  • NAJEM PVR
  • Najem HD Multiroom
  • HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m,

Do tego mam jeszcze dokupione Eleven Sports za 11,90zł i teraz pytanie czy mogę zejść niżej, bo jak na razie oferta taka sam jak mam czyli nie całe 90zł bez Elevenu z Elevenem 102 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaproponowano mi bez wypowiedzenia (umowa do końca września):

Extra z Canalami i HBO GO 84,99 plus eleveny 11,90, mistrzowska piłka za 0pln. Dekoder mam box plus, chciałem wymienić na Ultraboxa, ale chcą 10pln za najem. Celuję w to co proponują za 79,99, eleveny za 11,90 i najem Ultraboxa za 5pln. Myślicie, że możliwe jest urwanie tej dyszki w sumie na abo i dekoderze?

 

obecnie posiadam to co w tabelce plus HBO zrobione na GO za 5pln.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 92,94 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Edytowane przez black1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...