Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Franki napisał:

A co to jest EPG?

Na stronie CANAL+ widzę, że są dwa różne modele dekodera 4K ultrabox: https://pl.canalplus.com/dekodery/4k-ultrabox .

Jaka jest między nimi różnica?

EPG to przewodnik po audycjach na poszczególnych kanałach taka wirtualna Gazeta z Programem TV.

Miałem dokładnie na myśli że EPG działa płynniej a nie że dopiero ten dekoder to ma.

Dekoder po prostu produkowały 2 różne firmy.

Generalnie nie ma wyboru i dają ten aktualny, nowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 14:08, Sponge_Bob napisał:

 

 31 sierpnia kończy mi się kolejna umowa.

Obecnie posiadam:

Extra+
Canal+ (8)

Mistrzowska Piłka

Eleven Sports

Multiroom Standard

Mediabox

nc+go

Aktualnie płacę 106,89

 

W strefa Canal+ taka oferta:

Pakiet główny:

Pakiet Extra+ z CANAL+
79,99 zł/mies.
Opcje dodatkowe:
  • HBO 0,00 zł/mies. (5 miesięcy)
  • Paramount Play 0,00 zł/mies.
  • MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł/mies.
  • MULTIROOM STANDARD 10,00 zł/mies.
  • Nat Geo Play 0,00 zł/mies.
  • FOX Play 0,00 zł/mies.
  • HBO GO 0,00 zł/mies.
  • Eleven Sports 11,90 zł/mies.
  • NAJEM MEDIABOX+ 5,00 zł/mies.
Łączne koszty miesięczne:
106,89 zł/mies. 1
Liczba kanałów:
173
 w tym:
  • 106 nc+ GO
  • 3 nowych
dodatkowo 59 kolekcji nc+go TV
Okres trwania umowy:
31.08.2022 r.

 

Co sądzicie o takiej ofercie? Mogę ugrać coś lepszego u konsultanta? Czy w moim przypadku jest szansa na  Multiroom Standard za 0 zł ewentualnie HBO na cała umowę w tej cenie?

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Franki napisał:

Hej Connor07, a co daje mi ultrabox 4K, jeśli nie mam kanałów 4K?

Wszystko tak jak napisał Bushiken, a po za tym ma szybkie przełączanie kanałów i nagrywanie do 3 programów jednocześnie, ale do tego trzeba wymienić konwerter na unicable, ale nawet jak tego nie zrobisz to i tak nie ma co porównywać z twoim obecnym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Masz rację.Musiał dopytać bo pewnie nie sądził, że ktoś w miejsce dekodera 4K zaproponuje mu w ramach oszczędności wifiboxa.

 

Zgadza się...

P.S Zgodnie z umową Konsultant oddzwonił w dniu dzisiejszym, lecz niestety nie był w stanie zaoferować mi opłaty za dekoder 4K mniejszej niż 15 zł. Na info z mojej strony, że dla nowych abonentów ten dekoder jest za 5 zł i bardziej mi się opłaci podpisać nową umowę, stwierdził, iż 5 zł jest za dekoder ale +10 zł za dysk, więc w sumie jego oferta jest lepsza o 5 zł na pakiecie start+ (19 vs 14 zł).

Rozstaliśmy się w przyjaźni zapewniając się nawzajem, iż w przypadku zmiany decyzji się "zdzwonimy"....?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Pawel napisał:

@Alf255 do końca lipca sporo czasu.Bez nerwowych ruchów.Masz alternatywę w postaci nowej umowy, więc piłka jest po ich stronie.

 

Witam

Mam pakiet extra plus canal + 79,99 eleven sports 11,90 mrs 10zł najm dekodera 4 k 15,00 zł =116,89 umowa do 31.07.2020

wypowiedzenie złożone 26.06 

oferta telefoniczna 27.06 to samo co mam +  mistrzowska piłka  116,89 lub

superpremium 4k+ Mistrzowska piłka +mrs za 134 zł i twardo że taniej się nie da . odrzuciłem po czym poinformował mnie konsultant do kiedy mam zdać dekodery w punkcie i miłego dnia życzył ja mu również .

29.06. Sms treść : W zwiazku z rezygnacją usług canal mamy dla ciebie kilka informacji i numer działu utrzymania klienta 

 

Do tej pory cisza . Zadzwonią jeszcze ?? Czy dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś, po wypowiedzeniu:

Wybrane usługiPakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CINEMAX, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiro om Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-08-2020

Koniec okresu oznaczonego31-07-2022

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżą

 

Wydaje się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dla potomnych dopełnienie z Comfort do extra za 10zł. znów jest możliwe, ostatnio pisaliście że dają za 15, przed chwilą dzwoniłem do canałplusu bo naliczyli mi 10 zł. za moduł, a przy przedłużeniu umowy miałem za 0. Przy okazji zapytałem i mam, także obecnie posiadam Comfort za 34.99 + 10 za dopełnienie do extra, MR z modułem , i DSI87 łącznie za 44.99 zł. Wyszło nieźle przy przedłużeniu za to samo chcieli 54.99 także dycha do przodu.    

Edytowane przez bastek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, connor07 napisał:

Nie zadziała. Na unicable lecą w sumie 4 sygnały jednym kablem, a na zwykłym każdym kablem tylko jeden sygnał.

Dzięki za odpowiedź, czyli trzeba dodać kolejny koszt do wymiany dekodera na 4K (106zł co najmniej).

Edytowane przez arzak
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bastek6 napisał:

Cześć,

Dla potomnych dopełnienie z Comfort do extra za 10zł. znów jest możliwe, ostatnio pisaliście że dają za 15, przed chwilą dzwoniłem do canałplusu bo naliczyli mi 10 zł. za moduł, a przy przedłużeniu umowy miałem za 0. Przy okazji zapytałem i mam, także obecnie posiadam Comfort za 34.99 + 10 za dopełnienie do extra, MR z modułem , i DSI87 łącznie za 44.99 zł. Wyszło nieźle przy przedłużeniu za to samo chcieli 54.99 także dycha do przodu.    

To ja powiem tak:

Przy Komforcie za 34,99 bez problemu dają dopełnienie do Extra za 10zł od dłuższego już czasu,nie koniecznie od dziś.

Spróbuj dobrać dopełnienie do Extra gdy masz Komfort za 22,50, to usłyszysz przy dobrych wiatrach 44,99(konsultacja z kierownikiem) ,a najczęściej 49,99( telefonowałem do nich na infolinię od tygodnia i coś mogę powiedzieć).

Mi udało się w dniu wczorajszym wynegocjować dopełnienie do Extra w cenie 10zł ,ale musiałe dobrać Eleveny za 11,90 do końca umowy +gratis Nat Geo Play+Fox Play do końca trwania umowy.Bez tego warunku by to nie przeszło jak u mnie.

W sumie to i tak załączałem ich w opcji wł/wył za 15,90. 

W ubiegłym tygodniu paczkę filmową załączyłem za:

Filmboxy -5zł

Cinemaxy - 8zł i

HBO +GO do końca roku gratis.

-Extra 32,50zł

-Eleveny 11,90zł

-Canal+ 25zł

Praktycznie Superpremium za 82,40 :)

Jestem zadowolony z wynegocjonowanej oferty :)

Podziękowania dla @janusz822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, teson napisał:

To ja powiem tak:

Przy Komforcie za 34,99 bez problemu dają dopełnienie do Extra za 10zł od dłuższego już czasu,nie koniecznie od dziś.

Spróbuj dobrać dopełnienie do Extra gdy masz Komfort za 22,50, to usłyszysz przy dobrych wiatrach 44,99(konsultacja z kierownikiem) ,a najczęściej 49,99( telefonowałem do nich na infolinię od tygodnia i coś mogę powiedzieć).

Mi udało się w dniu wczorajszym wynegocjować dopełnienie do Extra w cenie 10zł ,ale musiałe dobrać Eleveny za 11,90 do końca umowy +gratis Nat Geo Play+Fox Play do końca trwania umowy.Bez tego warunku by to nie przeszło jak u mnie.

W sumie to i tak załączałem ich w opcji wł/wył za 15,90. 

W ubiegłym tygodniu paczkę filmową załączyłem za:

Filmboxy -5zł

Cinemaxy - 8zł i

HBO +GO do końca roku gratis.

-Extra 32,50zł

-Eleveny 11,90zł

-Canal+ 25zł

Praktycznie Superpremium za 82,40 :)

Jestem zadowolony z wynegocjonowanej oferty :)

Podziękowania dla @janusz822

 

Gratulację wytrwałości i topowej oferty,. Twojej oferty pewnie nie przebije, ale miło że piszesz co i jak w następnym miesiącu też zadzwonię i spróbuje coś wyrwać.  

Info poszło właśnie w tym celu, inni przy przedłużeniu umowy będą mądrzejsi. Ja schodziłem z superpremium ze 118 zł. na Comfort i taniej nie chcieli dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

Canal+ , Extra , Canal +4K 

Nat Geo Play+Fox Play

Filmbox -do końca sierpnia 

HBO, HBO Go , Cinemax do końca roku gratis 

Multi Man Pack -do końca sierpnia gratis.

Mistrzowska Piłka

Kwota 79.99 + 5 zł za Ultraboxa z dyskiem i dyszka za Multiroom. Niestety nie udało się wyrwać dekodera 4k za 0 zł

Łącznie 94,99 zł /ms 

W sumie oferta w miarę ale bez jakiegoś super wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się dostępnym pakietom i zastanowiła mnie informacja, iż Mistrzowska Piłka jest gwarantowana do 30 czerwca 2021 roku (rozumiem iż chodzi o prawa dostępu Polsatu do LM tylko do tego czasu). 

Jak to się ma do podpisania umowy na tą usługę na 2 lata? W wyższych pakietach jest ona dodawana jako prezent, więc sprawy nie ma jak zniknie, ale może w moim przypadku faktycznie lepiej iść w ofertę "łamańca", gdzie po prostu po roku opłata za całość będzie mniejsza o te 20 zł, gdy Polsat starci prawa do LM?

Jak to interpretować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpisujesz umowy na tę paczkę, masz ją w gratisie. 

Lepiej włączyć sobie za 30 osobno 

 

np. biorąc jako nowy ten pakiet: 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/comfort-w-super-cenie?dllist=zco

 

płacisz średnio 33 zł za comfort, +5 dekoder 4k , dobierasz do tego C+ i masz to za 63 zł, włączasz mistrzowską piłkę za 20 lub 30 i jeśli polsat przegra LM to wyłaczasz MP i będziesz płacić  bo nie będziesz musiał płacić za MP, to lepsze niż biorąc w pakiecie 

zejdź więc do samego comfortu przy przedłużaniu

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...