Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2020 o 14:26, darekbyd napisał:

Dostałem propozycję przedłużenia umowy, bez wypowiedzenia.

 

Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

 

Nie wiem, czy to dobra oferta?

Coś mi się nie chce wierzyć, że dostałeś taką ofertę. 10 Canali do tego HBO o reszcie nie wspominając za 8 dyszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, c-4 napisał:

Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

Oferta naprawdę zaskakująca. Dla porównania, miałem Extra+, Canal+(10), Eleven-y, History HD, H2 HD, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 87,39 przez 15 m-cy. Chciałbym HBO gratis :) 

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 14:26, darekbyd napisał:

Dostałem propozycję przedłużenia umowy, bez wypowiedzenia.

 

Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące.

 

Nie wiem, czy to dobra oferta?

HBO zapewne za 0 zł, a wcześniej co miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, connor07 napisał:

HBO zapewne za 0 zł, a wcześniej co miałeś?

Wcześniej HBO (bez HBO GO) miałem (mam) za 0 zł, a teraz doszłoby jeszcze HBO GO - za 0 zł.

Jeżeli rozpisałbym propozycję, jaką dostałem, to Extra+ miałbym za 49,99 zł na 24 miesiące, a na czasie nieokreślonym o 4 zł drożej. Canal+(10) standardowo za 25 zł. Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c, a reszta (HBO, HBO GO, FOX Play i Nat Neo Play) za 0 zł. Chyba przyjmę propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darekbyd czyli masz typowego składaka - też byłem zaskoczony, że w cenie 79,99zł masz też "Mistrzowską Piłkę".

Ja obecnie mam Extra+ z CANAL+ (10) + HBO z HBO GO + Multiroom + Pace za 79,99zł. Mistrzowską Piłkę mi wtedy proponowano za 10zł, ale ostatecznie na nią się nie zdecydowałem. Dokupuje ją po zakończeniu fazy grupowej, bez zobowiązania.

 

Też mi się wkrótce kończy umowa, ale póki co jedyne co mi proponują to Extra+ z CANAL+ (10) też za 79,99zł (czyli bez HBO i HBO GO) na co na pewno się nie zgodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

@darekbyd chyba nie ma co sie zastanawiać, tylko brać. A nie dyskutować ;-)

Skoro tak uważasz (jako jeden z ważniejszych tutaj forumowiczów), to na pewno zaakceptuję. Dziękuję za porady na tym forum, co sprzyja uzyskaniu dobrej ceny za abonamenty tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, darekbyd napisał:

Skoro tak uważasz (jako jeden z ważniejszych tutaj forumowiczów), to na pewno zaakceptuję. Dziękuję za porady na tym forum, co sprzyja uzyskaniu dobrej ceny za abonamenty tv.

Gdyby mi takie coś zaproponowali to brałbym w ciemno jak nic. Póki co to chcą mi dać Extra+, C(6), MP i Eleveny za 93zł. Wypowiedzenie poszło. Zobaczymy co będzie, mam jeszcze czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi po prostu o to, że HBO za 0 zł dostają chyba tylko ci, którzy tak mieli do tej pory. Ja mam tak już przez 2 umowy z rzędu, więc liczę że dostanę coś podobnego jak @darekbyd

Zwłaszcza, że jest to taniej niż płacę obecnie - teraz za to samo mam 94 zł licząc dekoder.

  @darekbyd a wysyłałeś wypowiedzenie, czy dostałeś taką ofertę bez tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil2505 napisał:

@darekbyd czyli masz typowego składaka - też byłem zaskoczony, że w cenie 79,99zł masz też "Mistrzowską Piłkę".

Ja obecnie mam Extra+ z CANAL+ (10) + HBO z HBO GO + Multiroom + Pace za 79,99zł. Mistrzowską Piłkę mi wtedy proponowano za 10zł, ale ostatecznie na nią się nie zdecydowałem. Dokupuje ją po zakończeniu fazy grupowej, bez zobowiązania.

 

Też mi się wkrótce kończy umowa, ale póki co jedyne co mi proponują to Extra+ z CANAL+ (10) też za 79,99zł (czyli bez HBO i HBO GO) na co na pewno się nie zgodzę. 

To nie jest skladak. C+ jest nierozerwalna częścią pakietu. I już nie raz pisano ze jak ktos mial hbo za 0 i zechce przedłużyć to nadal bedzie mial za 0. Taka dziwna polityka. Tak samo z Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się dzisiaj o północy, miałem ofertę extra+ canal+(6) 2 x multiroom + 5 zł za wifi premiumbox za 94,99 zł. Chciałem zostawić tylko extra+ i jeden multiroom, do wczoraj upierali się z ceną na 62,5 zł do 64,99 zł. Chciałem zejść taniej, niestety żadnej propozycji ze strony Platformy Canal+. Tak więc jutro po 7 latach współpracy się z nimi żegnam.

Edytowane przez Wulo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałem się tym postem:

5 godzin temu, darekbyd napisał:

Wcześniej HBO (bez HBO GO) miałem (mam) za 0 zł, a teraz doszłoby jeszcze HBO GO - za 0 zł.

Jeżeli rozpisałbym propozycję, jaką dostałem, to Extra+ miałbym za 49,99 zł na 24 miesiące, a na czasie nieokreślonym o 4 zł drożej. Canal+(10) standardowo za 25 zł. Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c, a reszta (HBO, HBO GO, FOX Play i Nat Neo Play) za 0 zł. Chyba przyjmę propozycję.

 

Ja mam podobną ofertę jak @darekbyd, ale w samej ofercie wyceniony był tylko Pakiet Extra+ CANAL+ za 79,99zł, a reszta była za 0zł. Stąd też stwierdziłem, że w jego przypadku mogła być oferta składana (chociaż to trochę nietypowe w przypadku składaka, że HBO jest za 0zł). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rotalplus napisał:

To nie jest skladak. C+ jest nierozerwalna częścią pakietu. I już nie raz pisano ze jak ktos mial hbo za 0 i zechce przedłużyć to nadal bedzie mial za 0. Taka dziwna polityka. Tak samo z Multiroom

Czyli jeśli ktoś nie miał HBO za 0 zł lub w ogóle nie miał tego kanału to nie ma szans na otrzymanie go w tej cenie przy przedłużeniu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, będę niedługo negocjował przedłużenie umowy. Mam MR po cyfrze na 2 kartach cameleon. Pierwszą mam zamiar wymienić, żeby dostać dekoder 4K. Druga karta pracuje w starym sagemcomie (bodajże DSI83). Czy jest jakaś sensowna opcja na wymianę drugiego dekodera, tak żeby oba pracowały niezależnie? Nie chcę ich łączyć w żadną sieć. Jeśli tak, proszę o podanie modelu, o który warto się starać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marx01 napisał:

Witam, będę niedługo negocjował przedłużenie umowy. Mam MR po cyfrze na 2 kartach cameleon. Pierwszą mam zamiar wymienić, żeby dostać dekoder 4K. Druga karta pracuje w starym sagemcomie (bodajże DSI83). Czy jest jakaś sensowna opcja na wymianę drugiego dekodera, tak żeby oba pracowały niezależnie? Nie chcę ich łączyć w żadną sieć. Jeśli tak, proszę o podanie modelu, o który warto się starać? 

Najbezpieczniej jest zrobić opcje Dekoder 4K oraz drugie urządzenie Moduł Cam CI+ ECP. Wtedy jest pewność że będę działać niezależnie. Tylko pytanie czy uda się wynegocjować taki zestaw. Ja mam tylko 2xCamele bez żadnych dekoderów więc mam nadzieje że uda się wynegocjować taką opcje:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wulo napisał:

Umowa kończy mi się dzisiaj o północy, miałem ofertę extra+ canal+(6) 2 x multiroom + 5 zł za wifi premiumbox za 94,99 zł. Chciałem zostawić tylko extra+ i jeden multiroom, do wczoraj upierali się z ceną na 62,5 zł do 64,99 zł. Chciałem zejść taniej, niestety żadnej propozycji ze strony Platformy Canal+. Tak więc jutro po 7 latach współpracy się z nimi żegnam.

Bardzo ciekawe podejście lepiej nie mieć klienta w ogóle niż mieć kogoś kto będzie płacił 65zł miesięcznie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, drq napisał:

Nie ma szans dostać sprzętu bez wymiany karty. Obecnie wszystko parują łącznie z modułami. Jedynie co można zachować to MR na starych zasadach.

Nie prawda, cameleona można zamienić na moduł CI+ ECP . W przypadku posiadania 2 kart i MR na starych zasadach wymiana 1 na Moduł i 2 na Ultraboxa. Nie ma konieczności łączenia razem. Jedyny minus to traci się Camele.

Najlepsza opcja to posiadanie 2 Cameli i 1 Pace. Wtedy czysta karta na Moduł a Pace zostawiamy. Mamy wtedy choć 1 camela na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marx01 napisał:

Witam, będę niedługo negocjował przedłużenie umowy. Mam MR po cyfrze na 2 kartach cameleon. Pierwszą mam zamiar wymienić, żeby dostać dekoder 4K. Druga karta pracuje w starym sagemcomie (bodajże DSI83). Czy jest jakaś sensowna opcja na wymianę drugiego dekodera, tak żeby oba pracowały niezależnie? Nie chcę ich łączyć w żadną sieć. Jeśli tak, proszę o podanie modelu, o który warto się starać? 

 

Miałem podobny układ - 2 cameleony, pace'a w dzierżawie i sagemcoma DSI83 na własność (którego nie używałem, ponieważ korzystałem z modułu aston).

Wymiana na dekoder 4K i moduł CI+ ECP oraz 2 caymany - a więc w pełni niezależne 2 źródła 4K (oczywiście każda karta sparowana z danym źródłem, ale to mi nie przeszkadza)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PWojciechowska napisał:

Witam. Przeszłam z NC ÷ na kartę, na umowę Mix, z własnym dekoderem "mydelniczka ". Mam obecnie Extra+, HBO plus HBO GO za 20, i Cinemax za 10 zł. Mam propozycję na C+ na całą umowę za 25 zł. Warto? Co o tym sądzicie?

10x C+ za 25 zł dają chyba bez większych problemów na infolinii. Także nic nadzwyczajnego. Jeśli chcesz mieć C+, to bierz.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wulo napisał:

Umowa kończy mi się dzisiaj o północy, miałem ofertę extra+ canal+(6) 2 x multiroom + 5 zł za wifi premiumbox za 94,99 zł. Chciałem zostawić tylko extra+ i jeden multiroom, do wczoraj upierali się z ceną na 62,5 zł do 64,99 zł. Chciałem zejść taniej, niestety żadnej propozycji ze strony Platformy Canal+. Tak więc jutro po 7 latach współpracy się z nimi żegnam.


Dzisiaj po północy wygasła mi umowa, wcześniej nie chcieli zejść z ceny, dzisiaj jako reaktywacje proponują mi comfort+ za 39,99 zł?! Ewentualnie extra+ za 52,5 zł, ale za dekoder czynsz 5 zł dalej...
Powiedzcie mi, bo nie rozumiem, z tego co czytałem bardzo często to na przedłużenie dostawali użytkownicy dobre oferty albo po wygaśnięciu umowy, a oni po 7 latach tak mnie traktują, nawet jako reaktywacje? Czy ja mam po prostu takiego pecha czy na serio już nie można dostać nic atrakcyjnego? Jeszcze mi powie konsultantka, że od dzisiaj już nie ma takich dobrych warunków jak były jeszcze w maju...

Edytowane przez Wulo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...