Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios Infolinia nie ma dostępu do ofert na nowy sprzęt od 16 marca do odwołania. Nie ma znaczenia czy to wifibox za 0zl czy za 2 czy 5zl czy 4k za 0zl czy za 99zl aktywacja i 15zl/m. Po przedłużeniu umowy trzeba kontaktować się z lokalnym POSem o ile jest otwarty. Jako punkty mamy obowiązek(jeśli klient się do nas zglosi) zaproponować ofertę na wymianę dekodera po przedłużeniami umowy.Watpie aby teraz na wypowiedzeniu jakikolwiek POS chciał wymienić dekodery, a Ty przedluzysz na infolinii. @ziutek przeciez dałeś wypowiedzenie,że nie chcesz współpracowac więc po co wymieniasz 2tyg przed końcem dekodery w POS? ;)

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ucio napisał:

Gdzie znajdę temat Promocja Platforma Canal + Credit Agricole ?.Z góry dziekuję za odp?

Czy to tak trudno wpisać "Canal + Credit Agricole" w google czy na stronie banku. Najpierw musisz wydusić zaproszenie(kod) od osób które mają i masz czas do " 30 kwietnia 2020 r"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Buziaczek1982 napisał:

Czy to tak trudno wpisać "Canal + Credit Agricole" w google czy na stronie banku. Najpierw musisz wydusić zaproszenie(kod) od osób które mają i masz czas do " 30 kwietnia 2020 r"

Nieprawda. Nie musisz mieć żadnego zaproszenia. Można skorzystać z kodu polecenia zyskując dodatkowe 50 zł.

 

5 godzin temu, Ucio napisał:

Gdzie znajdę temat Promocja Platforma Canal + Credit Agricole ?.Z góry dziekuję za odp?

https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

Wypełniasz formularz i gotowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza oferta:

 

Proponowane usługi:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+,

Eleven Sports,

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM PVR,

Najem PVR (Multiroom).

HBO,

HBO GO,

H2,

Sportklub,

HISTORY HD,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

Adventure TV HD,

FOX Play,

Nat Geo Play,
Paramount Play,

 

Proponowane promocje:

Extra+ z CANAL+ z MP za 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Opłata za pierwszy miesiąc usług:

96,89 zł

 

Na niebiesko zaznaczyłem to, co mam teraz i chciałbym zostawić; na czerwono to, co mam teraz, ale chcę z tego zrezygnować i nie wiem dlaczego znalazło się w ofercie; na czarno to, co bym chciał ale nie muszę (HBO do września 0 zł, później bym wyłączył, MP - nie mam ciśnienia bo mogę oglądać w internecie); na szaro jest to o co w ogóle nie pytałem, dlatego nie mam pojęcia skąd się wzięło w ofercie.

 

Pierwsze pytanie czy to wszystko z "Play" w nazwie jest za 0 zł skoro nie jest wymienione w punkcie "Proponowane promocje" bo sumując wymienione tam kwoty wychodzi 84 zł, a opłata za pierwszy miesiąc ma wynieść 96,89? Czy to Eleveny są doliczone?

 

No i drugie, ale najważniejsze pytanie, czy wg Was opłaca się to brać, czy na razie dać sobie spokój i czekać? Umowa kończy się w czerwcu, obecnie płacę 96 zł z groszami.

Edytowane przez lukaszo85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszo85 Otwórz i przejrzyj sobie załącznik PDF, który jest w tym mailu z ofertą przedłużeniową. Na początku pliku będziesz miał tabele na dane promocje co ile kosztuje i w jakim okresie. Potem w tym pliku będzie trochę taki ogólny regulamin świadczenia usług, a potem w pliku będą dopiero regulaminy promocji tych wymienionych w punkcie "Proponowane promocje". Przejrzyj sobie promocję na główny pakiet, która będzie pod nazwą promocji " Extra+ z CANAL+ z MP za 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L ". Tam będą tabelki zapewne wyszczególnione pod te kolekcje internetowe z końcówką "Play" i będziesz miał wskazane co jest w jakiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Ucio napisał:

Gdzie znajdę temat Promocja Platforma Canal + Credit Agricole ?.Z góry dziekuję za odp?

https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

 

Jeszcze u mnie znajdzie się kod polecajacy, z którym to otrzymasz dodatkową kasę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaproponowano przez telefon (wypowiedzenie umowy złożone przez ICA) Superpremium 4K (Canal+ 4K Ultra HD, HBO GO, Paramount Play, Nat Geo Play, FilmBox, Eleven Sports, Polsat Sport Premium) umowę na 24 miesiące za 109,99 zł. Problem w tym, że konsultant powiedział, że wymiany dekoderów są przez pandemię wstrzymane (co jest zrozumiałe, bo punkty są pozamykane) i nie był w stanie mi powiedzieć ile wyniosłaby opłata za dzierżawę dekodera ultraBOX+ 4K. Także chyba póki co się wstrzymam.

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, P_Canal+ napisał:

@Bloo411 bez problemu wymienia Ci w POS Twój obecny dekoder na 4k 0zl aktywacja 5zl /m

Czyli co?. Można przedłużać umowę teraz, a jak wróci możliwość wymiany dekodera, to rozumiem, że nie powinno być problemu w uzyskaniu w/w wariantu za dekoder 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...