Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@XMAREKK30 potwierdzam kolejna umowa 2 letnia na wszystkie C+ i HBO z pakietem Extra (z darmowym Multiroom + 2 dekodery)

 

2016-2018 cena : 79,99zl (umowa 24 m-sc) 

2018-2020 cena : 84,99zl (umowa 24 m-sc) 

2020-2022 cena : 89,99zl (umowa 24 m-sc) 

 

@Wess próbowałem negocjować twoją opcje , niestety twierdzili ze nie dostępna dla mnie , ew proponowali ta sama cene tj 101,89 w umowie na 15 miesięcy ale bez gratisu w postaci MP i HBO GO

              Negocjowałem 4k ale nie chcieli zejść z opłat , dekoder : 5zl/m-sc , C+4K 5zl/m-sc

              Opcja modułu tez nie wchodziła w grę ...    

 

@ircios mogłem powalczyć ale patrząc pod katem dzisiejszych meczy i przeliczając dołączanie kanałów PSE i ELEVEN w Lutym , Kwietniu w opcji włącz/wyłącz wyszłoby podobnie ...

              Zapewne to o czym piszesz byłoby do ugrania w Lipcu 2020r z wypowiedzeniem w systemie ...

 

Poza tym zagrały emocje związane z  dzisiejszymi meczami jak również rewanżami w Lidze Europy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, juveadamo napisał:

Chciałbym - dekoder 4k + wifibox i zmiana na nowy multiroom za 0 zł.

 

Jeśli będzie zmiana na nowy MR, jak  to ująłeś, czyli będzie opłata. Jeśli weźmiesz dekoder 4k, ale jak zostaniesz z MR jak na obecnych zasadach to pozostanie za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Mam nadzieję że i mnie uda się wyciągnąć ten parkiet SuperPremium+ 4K za te 109.99 a sam dekoder 4K uda się za 0zl najem bo przy tym pakiecie dają za każdym razem   :)

Witam

Nie wiem, czy Ci się uda. Dzwoniła do mnie Pani z DUK  Kraków i dostałem ten pakiet za 119,99 , po 12m 162,99. Do tego wymiana dekodera na 4K i opłata miesięczna 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Yaro napisał:

Witam

Dzwoniła do mnie Pani z DUK  Kraków i dostałem ten pakiet za 119,99 , po 12m 162,99. Do tego wymiana dekodera na 4K i opłata miesięczna 5zł.

 

Ale to jest chyba pakiet  SuperPremium+ 4k z Netflix a mnie interesuje ten sam pakiet ale bez Netflix. Taki pakiet co teraz piszesz to mogę mieć za 109.99 a po 12 miesiącach 152.99, dekoder za 0zl i plus aktywacja 49zl 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, XMAREKK30 napisał:

 

Ale to jest chyba parkiet SuperPremium+ 4k z Netflix a mnie interesuje ten sam pakiet ale bez Netflix. Taki pakiet co teraz piszesz to mogę mieć za 109.99 a po 12 miesiącach 152.99, dekoder za 0zl i plus aktywacja 49zl 

No tak, to jest pakiet z Netflixem. Kobieta mówiła, że na 109,99 nie zejdzie i opłata za dekoder 5 zł.

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

...dekoder za 0zl i plus aktywacja 49zl 

Dekoder 0 z aktywacją 0. Dekoder max za 5 z aktywacją 0. I tego się trzymaj.

 

6 godzin temu, Yaro napisał:

Kobieta mówiła, że na 109,99 nie zejdzie i opłata za dekoder 5 zł.

 Mówiła...I tyle jej. Za jakiś czas powie 109,99. z dekoderem za max 5.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios a skąd pewność,że powie?? Dasz gwarancję,że w tym miesiącu dekoder 4k jest dostępny przy wymianie za 0zl najem i 0zl aktywacja?Jesteś pracownikiem platformy canal+ ? Znasz aktualne ceny w DUK albo w POS? Ja jestem pracownikiem salonu i choćbym na rzęsach stawał to w żaden sposób nie zrobię w tym miesiącu dekodera 4 za 0/0 do pakietu za 109,99, a np. przy zwiekszeniu abonamentu bez problemu była taka możliwość np. w listopadzie i grudniu.Przecież już w styczniu parę osób pisalo,że rozstaje się z platforma " bo jednak nie dali dekodera 4k za 0zl a nie mają ochoty płacić najmu".

CZEKAM NA ODPOWIEDŹ SKĄD PEWNOŚĆ CO DO DOSTĘPNOŚCI W/W PRZEZ CIEBIE OFERTY ? 

Zabawne jest to,że znasz lepiej ceny pakietów od pracowników i lepiej wiesz kto co dostał w pakiecie niż ta osoba :)

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 3
  • Dzięki 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda:

 

W listopadzie 2019 przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata na Comfort+ za 22,50 zł. Do końca grudnia świecił Extra za darmo zgodnie z ustaleniami. Miałem do nich w styczniu dzwonić i zapytać o dopełnienie do Extra+ za 10 zł, ale jakoś nigdy nie miałem czasu. Wczoraj pod wieczór miałem telefon od konsultanta. Sam zaproponował mi dopełnienie za 10 zł do Extra. Zgodziłem się.

Miałem Comfort+ za 22,50 zł a teraz mam Extra+ za 32,50 zł do końca umowy. Jakaś promocja, tak mi powiedział konsultant.

Edytowane przez amicuss
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_canal + 

To że jesteś pracownikiem salonu to znaczy że ofert z DUK nie znasz i nie masz do nich wglądu. 

Dobrze Ircos pisał z dekoderem. Ty masz za niego opłatę a DUK może go zrabatowac do 0 bo sam tak zszedłem z ceny 15 zł. Trzeba być tylko nieugietym w negocjacjach i wcześniej czy później z dekoderem zejdą do 0.

A ty się tak nie nakręcaj bo ci żyłka pęknie. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów
(09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla
Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,
Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów.

Oczywiście "klepnięta"!

Edytowane przez andgoldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, gierappek napisał:

P_canal + 

To że jesteś pracownikiem salonu to znaczy że ofert z DUK nie znasz i nie masz do nich wglądu. 

Dobrze Ircos pisał z dekoderem. Ty masz za niego opłatę a DUK może go zrabatowac do 0 bo sam tak zszedłem z ceny 15 zł. Trzeba być tylko nieugietym w negocjacjach i wcześniej czy później z dekoderem zejdą do 0.

A ty się tak nie nakręcaj bo ci żyłka pęknie. 

Akurat pracownicy są zaznajomieni z ofertami DUK, a ircios lub Ty?Zszedles z opłaty czy wymieniłeś dekoder? Bo to różnica i kiedy w tym miesiącu albo w styczniu?czy x miesięcy temu

Edytowane przez P_Canal+
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Dekoder 0 z aktywacją 0. Dekoder max za 5 z aktywacją 0. I tego się trzymaj.

 

 

 

Wypowiedzenie  w salonie NC+  złożone  i od razu poszło w system , i  teraz mam nadzieje że  będzie łatwiej w negocjacjach  i z  pakietem i  z dekoderem :)  Nie dam się ircios :) 

 

 

28 minut temu, andgoldi napisał:

Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł.

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów
(09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów,
HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów,
Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla
Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów,
Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów.

 

 Dobra  oferta :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o Wasze zdanie na poniższy temat.

Dziś kolega któremu umowa kończy się w październiku, otrzymał podejrzany telefon, rzekomo z platformy C+ z nową świetną ofertą z okazji 25 lecia C+, w ramach której otrzymuje nowy mobilny dekoder który może zabrać ze soba w każde miejsce,  pełną biblioteke multimedialną i wszystkie kanały oferowane w w usłudze "Canal+go". Umowa na 2 lata, przez 6 miesięcy 9,99 zł a potem 39,99 zł. Konsultant podobno powiedział że jeśli kolega się zdecyduje to stara umowa zostanie anulowana, a w życie wejdzie nowa. Nie wiem kim był na prawde ten gość ale jestem pewien że to jakaś sciema i oszustwo. Co o tym sądzicie ? Czy ktoś z Was otrzymał podobny telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...