Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, ircios napisał:

@lamers

Błądzisz. Karta do modułu i wtedy moduł to wejścia CI w tv.

Rozumiem, tak jak napisał Paweł nie orientuję się w tym temacie.

4 minuty temu, Pawel napisał:

Hmm skoro napisał " nie orientowałem się odnośnie modułu " to chyba ma świadomość co jest potrzebne do odbioru na telewizorze ;)

Wiem, tyle że są wejścia CI ;) Taki moduł pewnie zbyt drogi nie jest, kwestia jak funkcjonalność moduł vs dekoder.

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Jestem na etapie przedłużania umowy na warunkach jakie miałem do tej pory: extra+ umowa na 24 mies. i MR na camelach(44.99) . Najbardziej zależy mi na MR gdyż jeden dekoder działa w innym mieście. Wczoraj konsultant zapewniał mnie ze nawet jak wymienią mi karty na nowe to nadal będzie to hulać ale tylko z ich sparowanym dekoderem. Czy to prawda? 

Edytowane przez dawoo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, magic364 napisał:

Oferta dzisiejsza:

- Comfort + 22,50 , dopełnienie do Extra+ na 1 miesiąc,

- 10xCanal + 25,00 ,

- Eleven 11,90 ,

- Mistrzowska Piłka 5,00.

Razem 64,40 , umowa na 24 miesiące,

Dobra oferta. Tym bardziej, że do "składaka" dali Mistrzowską Piłkę za 5,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dawoo1 napisał:

Witajcie. 

Jestem na etapie przedłużania umowy na warunkach jakie miałem do tej pory: extra+ umowa na 24 mies. i MR na camelach(44.99) . Najbardziej zależy mi na MR gdyż jeden dekoder działa w innym mieście. Wczoraj konsultant zapewniał mnie ze nawet jak wymienią mi karty na nowe to nadal będzie to hulać ale tylko z ich sparowanym dekoderem. Czy to prawda? 

Co 2-3 tygodnie jedziesz do innego miasta i przekładasz karty do odblokowania dekodera? Chcą wprowadzić częstsze zapytania pomiędzy dekoderami, co może wiązać się z problemem dzielenia się multiroomem z kimś innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PawelTSW napisał:

Co 2-3 tygodnie jedziesz do innego miasta i przekładasz karty do odblokowania dekodera? Chcą wprowadzić częstsze zapytania pomiędzy dekoderami, co może wiązać się z problemem dzielenia się multiroomem z kimś innym. 

Nie muszę przekładać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dawoo1 napisał:

No i? Jakieś rozwinięcie? Bardzo pomocny post?

No to, że przez takie oficjalne pisanie..

Konsul miał rację ;-)

 

@PawelTSW Zaleta MR od Cyfry jest to, że karty działają niezależnie. Jedna np. w Warszawie, a druga w Madrycie. Dlatego to wkrótce może się skończy. Niby po 1 lipca tego roku.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

@dawoo1 Przeczytaj posty od pierwszego Twojego pytania, a nie tylko cytujesz po kilka razy to samo.

Przepraszam ale jakiś problem miałem wczoraj z telefonem, dla tego tak wklejał.

Czyli reasumując po wymianie kart z cameleona na nowe nie będę mógł korzystać z MR w 2 różnych lokalizacjach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...