Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powtórzę może swoje pytanie

Posiadam pakiet extra+ z pakietem canal+ i eleven oraz najmem dekodera HD za 0zl. Za wszystko place 91 zł. Umowę mam do końca marca. Chciałbym przedłużyć umowę ale tylko na pakiet extra+. Jak dobrze zrozumiałem mogę go mieć za kwotę 49,99zł? Konsultantka już ze mną rozmawiała ale nie radziła pisać wypowiedzenia gdyż lepszą dostałbym ofertę, w co raczej nie wierzę. Niestety musieliśmy przerwać rozmowę i obiecała że zadzwoni za kilka dni. I jeszcze jedno pytanie. Zastanawiałem się nad zmianą dekodera i chciałbym Was zapytać, czy są w ofercie takie w których mógłbym dołączać zewnętrzny dysk twardy aby mieć w przyszłości swoją filmotekę i nie ograniczać się do jednego dysku wewnetrznego, jeśli tak to za ile mógłbym go dostać na wynajem przy pakiecie extra+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Opcja "włącz / wyłącz" działa na zasadzie, że właczasz np. 1 marca i ten miesiąc jest za 0,00 zł, a wyłączasz do końca kwietnia za który zostanie naliczona opłata w wysokości 30 zł. Średnia za 2 miesiące to 15 zł. 

I później, jeżeli włączyłbym 1 maja i wyłączył do końca czerwca to kolejne 30zł, tak? Żeby korzystać ze składaka wystarczy wziąc pakiet podstawowy?  Jeżeli chodzi o żużel to wychodzi na to, że rozwiązanie idealne ze względu na sezon od kwietnia do września:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Angry_tacos77, dokładnie tak.

 

 Ps. Dzięki pomocy kolegi @ircios do opisu dodane zotały warunki przedłużania multiroomu (Cyfra+ oraz ITI).

 

Dodatkowo poszukiwany jeden chętny użytkownik, który opisze ceny najmu poszczególnych modeli dekoderów ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podzielę dzisiejsza rozmowa z konsultantem- dodam że to drugie podejście i oferta która mi przedstawiono mocno mnie zdziwila bo była gorsza od poprzedniej. Ale konkrety.

Pierwsza oferta przedstawiona kilka dni temu i opisana również kilka stron wcześniej:

Extra+ plus c+(10) plus dekoder 4k + multiroom plus biblioteka fox i natgeo w cenie 79.99zl. Do tego dochodzi jeszcze 2mies darmowego pakietu filmbox.

 

Dzisiejsza:

To samo ale bez tych bibliotek i uwaga - najem dekodera glownego w cenie 5zl, więc 84,99zl. Do tego od lipca prawdopodobnie opłata za drugi dekoder gdyż ma nastąpić zmiana kart z cameleonow na nowe. Wtedy cena ma podskoczyć do 94,99zl...

Oczywiście ofertę odrzuciłem. Teraz zastanawiam się czy szukaja głupich czy serio drożeją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kontakt z numeru 22 334 61 83 w sprawie przedłużenia umowy, gdy zapytałem wprost czy można przedłużyć z opcją moduł CAM dostałem odpowiedź nie ma takiej możliwości.Tylko nowa umowa może być z modułem CAM ale na pewno nie odbiorę tam Canal+4K czyli tylko opcja z ich dekoderem, żeby odbierać ten kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć c+4K na module cam. Ja tak mam. Ale prawdą jest ze przy przedłużaniu nie dadzą modułu. Chcąc wyszarpać moduł dobrałem nowa umowę, przenioslem cały „stary” vip+ na moduł a stara umowę kończę za miesiąc.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ile płacisz za VIP +?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta cały czas ta sama, bo w sumie dobra jest, jedynie czekam czy na święta rzucą jakieś miesiące w gratisie - tak jak w grudniu było.

Chcę wymienić dekoder do MR, chcą mi główny wymienić (pace) a ja bym wolał żeby sagema czy co to za inny badziew dawali kiedyś tam w cyfrze.

Konsul twierdzi, że tylko zmiana na MR parowany i dodatkowa opłata. Może jednak da się zostawić stary MR na camelach i bez opłat a wymusić jakoś zmianę deka na inny :P jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli oglądasz Canal+ 4K na module CAM...Masz dekoder czy w tv włożony moduł?


Tak oglądam c+4K na module włożony bezpośrednio w tv Sony. Nie mam dekodera, pozbyłem się ultraboxa. Płace za VIP+ 140 ale włączyłem jeszcze arthouse. Oprócz fikołków mam wsio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tak oglądam c+4K na module włożony bezpośrednio w tv Sony. Nie mam dekodera, pozbyłem się ultraboxa. Płace za VIP+ 140 ale włączyłem jeszcze arthouse. Oprócz fikołków mam wsio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eleveny i MP też?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



No mówię ze wszystko. E + MP tez. National ego play i fox play tez. Nie mam tylko fikołków bo mieć nie chce. Aha nad mezzo nie zastanawiam. Chcą dać za 3,9 na cały okres


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki, to już wiem mniej więcej o co mam walczyć

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę z opcją Canal+ 4k, bez jakiejś specjalnej gimnastyki. Straszyli tylko stwierdzeniami, że nie gwarantują działania tego kanału na module przez cały okres umowy ? Cokolwiek to nie miało by znaczyć, ciekawe podejście do tematu... Zignorowałem i klepnąłem ofe bez żalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...