Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Dzisiejszy telefon od BOK Kraków. Obecnie Superpremium  + eleveny + HBO + Filbox + Cameleon - 121 zł . 

Propozycja bez wysłania wypowiedzenia, umowa kończy się w kwietniu: 

 

PROPONOWANE USŁUGI:  
 
 
Pakiet Superpremium+ 4K

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

NAJEM PVR

Najem HD Multiroom
 
 
 
PROPONOWANE PROMOCJE:  
 
 
Superpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
 
 

 

 

Mowa była jeszcze o wymianie dekodera na 4K z dopłatą chyba 10 zł ale to pewnie udało by się jeszcze ugrać. Czy idzie wywalczyć coś jeszcze czy będzie ciężko ? 

Dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fred76

Nie doczytałeś, że to co Ci proponują to trochę za drogo? O 15 zł. Do Kwietnia zdążysz zapoznać się z ofertami. Bez wypowiedzenia pewnie się nie obejdzie.

 

@erytho MR miał za 0 i ma nadal za 0, bo jest po C+. Więc nie ma mowy, że robi za Cinemaxy. Dziwne, tyle lat masz doswiadczenia w negocjacjach z Cyfrą, a pole przy negocjacjach jest duże jak za nc i jak teraz za PC+. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

@Fred76

 

 

@erytho MR miał za 0 i ma nadal za 0, bo jest po C+. Więc nie ma mowy, że robi za Cinemaxy. Dziwne, tyle lat masz doswiadczenia w negocjacjach z Cyfrą, a pole przy negocjacjach jest duże jak za nc i jak teraz za PC+. 

 

Pole do negocjacji bylo i sie skonczylo a teraz trzeba placic.

Opowiesci ze mozna miec super pakiet za 50-60zl mozecie sobie wsadzic miedzy bajki o smerfach.

Jest to mozliwe jedynie na starym sprzecie z ograniczonym sportem / kanalami filmowymi.

Jesli chcesz miec wszystko w miare z najwyzszej polki to trzeba byc przygotowanym na 80-120zl miesiecznie.

Czy to drogo?

Zalezy dla kogo i gdzie jest siedziba klienta.

Przypominam ze przez ostatnie 5 lat kebab podrozal na 20zl a pizza na ok.45-50zl ,frytki sa po 7-8zl :)

Wszystko drozeje.

 

 

 

Edytowane przez erytho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się?Pisałeś że oferta Extra+10 C+ za 79.99 zł to bardzo dobra oferta??

I rozumie że opierasz się na swoim doświdczeniu i negocjowaniu przez 18 lat.?Ja mam tylko skromnie kilkuletnie doświadczenie a ofertę odpowiednik Extra czyli Comfort+dopełnienie do Extra+C+ za 55 zł+Eleven za 7.95 zł na 12 miesięcy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Skończyło się?Pisałeś że oferta Extra+10 C+ za 79.99 zł to bardzo dobra oferta??

I rozumie że opierasz się na swoim doświdczeniu i negocjowaniu przez 18 lat.?Ja mam tylko skromnie kilkuletnie doświadczenie a ofertę odpowiednik Extra czyli Comfort+dopełnienie do Extra+C+ za 55 zł+Eleven za 7.95 zł na 12 miesięcy.

 

 

I to jest uwazasz miod pakiet?

To jest jakis szrot.

79.99zl z multiroom to uczciwa cena

Edytowane przez erytho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, czerstwy napisał:

Ty nawet Extra nie masz tylko Comfort?Dodatkowo HBO,Cinemaxy,MP i C+4K a będziesz płacił prawie dwa razy tyle.?

 

Ty nie umiesz dodawac w zakresie 100 wiec  dla ciebie powinno wyjsc ze 3x tyle place :)

Ja wiem ile zaplacilem za aktywacje i dzierzawe sprzetu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+C+ 69.99+ 10zł cinemaxy czyli 79.99 zł po dwóch kolejnych miesiącach +25 zł za HBO czyli 105 zł?Dekodery 4k mam dwa własne jaki i MR na nich?Liczyć może i potrafisz ale oferty która wynegocjowałeś juz przeczytać nie ??

Dodatkowo widze regulamin forum jest dla ciebie za bardzo skomplikowany by zrozumieć że nie cytujemy ostatniego postu w całości.

 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsmieszasz mnie :)

Nie wrzucilem na forum 3 strony ustalen co do opcji dodatkowych.

HBO tam jest jako zapchaj dziura i przeznaczone jest do wylaczenia.

Policz ile zaplaciles za sprzet 4k ktory ja mam za free z dozywotnia gwarancja.

Wiesz ze twoj dekoder ulegnie awarii po okresie gwarancyjnym?

Sama roznica na darmowym dekoderze 4k rozbija twoj abonament w pyl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erytho napisał:

 

Pole do negocjacji bylo i sie skonczylo a teraz trzeba placic.

Opowiesci ze mozna miec super pakiet za 50-60zl mozecie sobie wsadzic miedzy bajki o smerfach.

Jest to mozliwe jedynie na starym sprzecie z ograniczonym sportem / kanalami filmowymi.

Jesli chcesz miec wszystko w miare z najwyzszej polki to trzeba byc przygotowanym na 80-120zl miesiecznie.

Czy to drogo?

Zalezy dla kogo i gdzie jest siedziba klienta.

Przypominam ze przez ostatnie 5 lat kebab podrozal na 20zl a pizza na ok.45-50zl ,frytki sa po 7-8zl :)

Wszystko drozeje.

 

 

 

Jak to "nasz" "ukochany" prezydent powiedzial "Szanowni Panstwo. Tak oczywiscie , wszystko drozeje ale tez i pensje ida do gory "

Smiech na sali...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erytho napisał:

 

Pole do negocjacji bylo i sie skonczylo a teraz trzeba placic.

Opowiesci ze mozna miec super pakiet za 50-60zl mozecie sobie wsadzic miedzy bajki o smerfach.

Jest to mozliwe jedynie na starym sprzecie z ograniczonym sportem / kanalami filmowymi.

Jesli chcesz miec wszystko w miare z najwyzszej polki to trzeba byc przygotowanym na 80-120zl miesiecznie.

Czy to drogo?

Zalezy dla kogo i gdzie jest siedziba klienta.

Przypominam ze przez ostatnie 5 lat kebab podrozal na 20zl a pizza na ok.45-50zl ,frytki sa po 7-8zl :)

Wszystko drozeje.

 

 

 

Zejdź na ziemię, a będzie Ci dane...otrzeźwienie . Życzę kolejnych negocjacji przez następne 18 lat.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do 31.03.2020 posiadam następującą ofertę:

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24

 

Przedłużając umowę zależy mi na wymianie dekodera na Ultra Boxa 4K oraz Mistrzowskiej Piłce.

 

Po złożeniu wypowiedzenia przedstawiono mi podobno najlepszą ofertę, tj:
Extra Canal + 69,99
Ultra Box 4K 5 zł
MP 0 zł

Multiroom 0 zł
VOD: Fox, National 0 zł

Całość 74,99 zł.

Czy obecnie ktoś wywylczył wymianę dekodera na Ultra Box 4K za 0 zł (miesięcznej opłaty)?
Podobno obecnie do mojej konfiguracji nie ma opcji udostępnienia dekodera 4K za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6), MR oraz moduł Cyfry+ i Box+/HD SAGEMCOM DSI83 (S), 2 karty Cameleon. Umowa skończyła się w ubiegłym roku. Obecnie płacę 66,90 zl jeśli przedłużę będę płacić 59,99 za ten pakiet. Jest szansa otrzymania dekodera 4K za 0 zl lub dodatkowych kanałów?

Edytowane przez Z-G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Przy tej cenie to MP i C+4K powinno być w cenie.

 

@czerstwy nie mam tv 4k wiec z tej opcji nawet nie byłoby jak skorzystać. Zależy mi na nowym dekoderze, bo ten wifipremiumbox miałem już wymieniany 3x i 3x ma tę samą wadę w postaci felernego dysku twardego.

Proponujesz więc bym powalczył jeszcze o coś? Pewnie będą jeszcze dziś dzwonić wiec będę negocjował i dam znać co tym razem zaproponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Jak to mówią od  przybytku głowa nie boli.Dziś nie masz takiego tv jutro możesz mieć.A jak nie dostaniesz teraz za free to i trakcie umowy też raczej nie.

Bardziej chodziło mi o to, czy w zamian mógłbym negocjować w tej cenie cinemax lub filmbox. 

Jeszcze inna opcja - czy gdybym np zrezygnował z opcji c+ w zamian za pakiet czysto filmowy czyli HBO, Cinemax, Filmbox to czy dekoder 4K mógłby być w tej cenie? Czy nawet nie ma sensu takiej rozmowy zaczynać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...