Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 godziny temu, ofik napisał:

Może kogoś zainteresuje. Tak jak pisałem wcześniej mam obecnie pakiet Nowy Comfort+ z dopełnieniem do Extra z Canal+ i HBO za 77,50 zł. Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/fa38f2288a502.png.html

Jak dobrze widzę to:

- Dopełnienie do Extra, masz za 10zł do końca trwania umowy ?

- Canal+ także do końca umowy za 25zł?

- HBO z Go za 20zł przez 6 mies?

Jeżeli tak to moim zdaniem bardzo dobra oferta i wydaje mi się że taniej byś już nie ugrał.

Ja wypowiedzenie złożyłem w dniu wczorajszym i zobaczymy co się uda wynegocjować

Edytowane przez teson
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor07 . Przy wymianie na dekoder 4k, będziesz musiał zrezygnować z MR Premium i dobrać na nowo MR SD, tak jak wspomniał trochę @roberttosat , że do dekodera UHD nie ma MR Premium.

 

Edytowane przez Kirk
Usunięty fragment nic do tematu już nie wnosił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż trudno, o ile pamiętam w MR Standard nie da się oglądać nagrań z dekodera głównego, a z tego nie zrezygnuję, zależało mi jedynie na większym dysku i nagrywaniu kilku kanałów jednocześnie, a co do reszty za ile to dostanę? Zmieszczę się w tych 99,99 czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ircios napisał:

Możesz wziąć Superpremium z Eleven za 111 z hakiem, lub Superpremium 4k za 109,99 bez dekodera 4k i Cinemax, o który możesz powalczyć za 0 jak było wyżej wspomniane.

Przecież w Superpremium są Cinemax, a przynajmniej ja je mam już któryś raz przedłużam i zawsze mi je wciskają, bo twierdzą że to składowa tego pakietu, a ja ich nawet nie chcę.

Tak czy inaczej dzięki za odpowiedzi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Aktualnie posiadam ofertę extra+ z hbo i hbogo oraz multiroom standard z cameleonem za 69,99zl. Do tego dochodzi wiecznie psujscy się dekoder wifiPremiumbox. 

 

Dziś otrzymałem ofertę przedłużenia i po dłuższej rozmowie z konsultantem doszedłem do takiej ponoć naciągniętej do granic możliwości oferty:

Extra+ plus c+(10) plus dekoder 4k + multiroom plus biblioteka fox i natgeo w cenie 79.99zl. Do tego dochodzi jeszcze 2mies darmowego pakietu filmbox.

I teraz moi mili pytanie - warte to uwagi czy jeszcze negocjować coś? Np upchnąć cinemax czy też walczyć o wymianę również drugiego dekodera? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam confort za 42 zł umowe mam do lipca   dziś dostałem ofertę confort +  10 canal+ za 62 zl umowa na 24 m 
Witam mam confort za 42 zł umowe mam do lipca   dziś dostałem ofertę confort +  10 canal+ za 62 zl umowa na 24 m 
Mam to samo za 50.50 zł z premium boxem

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamyk8831 napisał:

Witam mam confort za 42 zł umowe mam do lipca   dziś dostałem ofertę confort +  10 canal+ za 62 zl umowa na 24 m 

Rozbójnicza oferta. Nic tylko nie brać, chyba, że za 47,50

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, woytas927 napisał:

Witam serdecznie!

Aktualnie posiadam ofertę extra+ z hbo i hbogo oraz multiroom standard z cameleonem za 69,99zl. Do tego dochodzi wiecznie psujscy się dekoder wifiPremiumbox. 

 

Dziś otrzymałem ofertę przedłużenia i po dłuższej rozmowie z konsultantem doszedłem do takiej ponoć naciągniętej do granic możliwości oferty:

Extra+ plus c+(10) plus dekoder 4k + multiroom plus biblioteka fox i natgeo w cenie 79.99zl. Do tego dochodzi jeszcze 2mies darmowego pakietu filmbox.

I teraz moi mili pytanie - warte to uwagi czy jeszcze negocjować coś? Np upchnąć cinemax czy też walczyć o wymianę również drugiego dekodera? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

 

To bardzo dobra oferta biorac pod uwage ze w cyfra plus zawsze byly ceny duzo drozsze niz w innych platformach.

W twoim przypadku multiroom robi za cinemaxy wiec nie widze tu biedy jak inni uzytkownicy.

Podaje oferte z przedwczoraj po 7 telefonach w ciagu ostatnich 3msc i zlozonym wypowiedzeniu pisemnym.

Mam ponad 18 letnie doswiadczenie w  negocjacjach z cyfra plus i czytajac tu co poniektorych na forum turlam sie ze smiechu :)

Teraz bedzie  drozej niz w NCplus a pole do negocjacji raczej waskie.

Tu w linku szczegoly oferty jaka udalo sie uzyskac : HBO na 1msc, dekoder 4k (itca)na caly okres za 0zl.

https://www.galerieallegro.pl/zdjecia2/Galeria/10532110/1#zdj3

 

PS.Najbardziej smieszne w tych negocjacjach bylo to ze zapytal sie mnie konsultant czy mam TV 4K czym zbil mnie z tropu...

      Tak mam od 2 lat!

Edytowane przez erytho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...