Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem:
 

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, nc+go TV Disney MOD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

Filmbox na 2msc. 

Disney do końca maja. 

Dochodzi do tego mistrzowska piłka do końca za 0zł

 

Płaciłem 99,99zł teraz też będę a doszła Mistrzowska Piłka + standardowe 2 kolekcje VOD. 

Edytowane przez mateuszj14
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca stycznia 2020. Dotychczas  comfort+ za 22,50 zł, dopełnienie do extra+ za 10,00 zł, multiroom na dwóch cameleonach za 0 zł, najem wifi premiumbox+ za 2 zł. Do tego dobierałem w sezonie żużlowym paczkę c+ raz w roku na 6 miesiecy + miesiąc gratis za 25zł miesiecznie oraz co jakiś czas w opcji włącz wyłącz MMP i Eleven. Cena po upływie okresu gwarantowanego wzrosła mi o 4 zł z 34,50 zł na 38,50 mimo tego że dzwoniący konsultanci przeekonywali, że skończy mi sie rabatowanie multiroom i za dekoder i że bede płacił za te rzeczy 30 zł więcej. Opcja dopełnienie do extra+ zostala za 10 zł na czas nieoznaczony. Niestety musiałem złożyć wypowiedzenie bowiem wg konsultantów w umowie na czas nieoznaczony jest brak możliwości zakupu paczki C+ w opcji cennikowej i w opcji promocyjnej. Mogę jedynie MMP i Eleven. Zobaczymy jaki konsultant sie trafi i czy przedłuży na starych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się koniec umowy (w kwietniu)
Obecnie mam:
-Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
- Multirom (2 x cameleon)
- dekodery Sagemcom DSI83, UltraBox+/PVR PACE
- to wszystko mam na razie za 69,99 zł.

Pytanie co mogę ugrać? Moje wymagania to wszystko to samo plus za free C+dokument, C+seriale, 4x eleven.
Do tego wymiana dekoderów zwłaszcza Sagemcom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytałem kilka stron wcześniej, ale w sumie nie dostałem konkretnej odpowiedzi, a znaleźć też jej nie potrafię, bo mało kto akurat pisał o ofercie z MR kiedy wcześniej go nie miał.
Do rzeczy:

Umowa do końca kwietnia, wysłane wypowiedzenie.
Posiadam pakiet: Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, także płacę 69,99 zł.

Chciałbym:
1. Extra +
2. Canal+ (10)
3. Dekoder 4k + Canal+4k
4. Multiroom
5. HBO na próbę na kilka miesięcy (tak jak w grudniu dawali do maja)

Wyceniłem to tak: 44,99 + 25 + 0 + 10 + 0 = 79,99
Czy to jest cena do osiągnięcia?
Nie zależy mi na MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj, dzwonił nr. krakowski, umowa do 29.02.2020, wypowiedzenie złożone.

Było:

start 24,99

C+ 25

C+4K 0

moduł własnościowy

 

Jest:

comfort 22,50

C+ 25

C+4K 0

moduł własnościowy

 

Oferta na 24 miesiące, dodatkowo dopełnienie do extra na 1 miesiąc gratis, umowa zaakceptowana, pytałem o hbo na miesiąc gratis ale już nie chciał dać, ogólnie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kisi88 napisał:

Oferta z dzisiaj, dzwonił nr. krakowski, umowa do 29.02.2020, wypowiedzenie złożone.

Było:

start 24,99

C+ 25

C+4K 0

moduł własnościowy

 

Jest:

comfort 22,50

C+ 25

C+4K 0

moduł własnościowy

 

Oferta na 24 miesiące, dodatkowo dopełnienie do extra na 1 miesiąc gratis, umowa zaakceptowana, pytałem o hbo na miesiąc gratis ale już nie chciał dać, ogólnie jestem zadowolony.

Dobra oferta :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moi dziadkowie mają obecnie extra+ i w zasadzie to jest max co ich interesuje żadne dodatkowe opcje niepotrzebne dekoder mają też w porządku.

Obecnie płacą 44.90zł umowa do końca maja, ale już namolnie dzwonią. Wypowiedzenie zamierzam złożyć lada moment tylko najpierw wypiszę upoważnienie na siebie.

Za jaką cenę można wynegocjować ten pakiet biorąc pod uwagę, że nic więcej w zasadzie niepotrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, roberttosat napisał:

Nie wiem może się coś zmieniło ale do tej pory nic nie stało na przeszkodzie.

 

rozumiem, upieraja sie tez przy 24 mies umowie, a ewentualnie gdybym po roku chcial wrocic do aktualnego setupu czyli extra+ 6xC+/hbo/eleven za 105 zl, czy to byloby w ogole mozliwe czy trzeba by raczej czekac do konca umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ofik napisał:

Może kogoś zainteresuje. Tak jak pisałem wcześniej mam obecnie pakiet Nowy Comfort+ z dopełnieniem do Extra z Canal+ i HBO za 77,50 zł. Pozdrawiam.

https://zapodaj.net/fa38f2288a502.png.html

Nic nowego . Ja to mogę mieć za 72,49. Bez zobowiązania na HBO.

 

@Don kichot Zawsze można pakiet zwiększyć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...