Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pawel napisał:

Skąd wiesz o anulowaniu ?Sprawdzałeś czy jest w ICA ?

Pawel :) piszę tylko o rzeczach, ktore sie wydarzyly na 100%. To anulowanie pochodzi z informacji  jaką uzyskalem poczta elektroniczna z dzialu reklamacji, a uzyskalem pytajac o to dlaczego jeszcze nie widze oferty do zaakceptowania.... 

6 minut temu, czerstwy napisał:

To pisz reklamacje i powołaj sie na tą rozmowę.Jeżeli jest jak piszesz to musza ja uznać.

dzieki! dzis złożyłem ją paszczowo... ogarne email porankiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości najwyższa oferta dla mnie z Strefa Canal +   :

Pakiet główny:

VIP+ Max 4K

229,99 zł/mies. 1 2

Opcje dodatkowe:

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł/mies.

Netflix 4K 0,00 zł/mies.

MUSIC+ PREMIUM 19,99 zł/mies.

VOD+ FUN VOD+ 15,00 zł/mies.

MULTIROOM STANDARD 10,00 zł/mies.

Opłata najem 4K UltraBox+ 30,00 zł/mies.

 

Łączne koszty miesięczne:

304,98 zł/mies.

 

No to najwyższy pakiet a dalej opłata za dekoder. No i cena no no no.

 

Edytowane przez rafal111
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel napisał:

Bo nie ma dowodu, że odbyto jakąkolwiek rozmowę.

Ja miałem przedstawioną ofertę telefonicznie.Poprosiłem o mail a tam rozbieżność z tym co ustaliłem. Nie było opcji korekty.Po dwoch tygodniach kilkanaście telefonów dlaczego oferty nie zaakceptowałem :D

Paweł, domniemanie ze nie ma dowodu opierasz na czym?

Samo to ze dział reklamacji przyznał na piśmie, że oferta jest anulowana świadczy bardziej na moją korzyść niż na korzyść operatora. Poza tym z tego co się orientuję mają obowiązek nagrywać rozmowy które prowadzą z klientami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał:

Dlatego piszę żeby pisać reklamacje ale ty widzę tu chcesz nas przekonywać do swoich racji a nie operatora.Napisz lepiej co to za oferta że anulowali.

Do operatora napisze jutro. Zobaczymy, może ustne zażalenie z dziś wystarczy. 

Nie chce przekonywać Was :) Paweł  chyba nie zwrócił uwagi na niuanse mające tu znaczenie :)

 

Tak czy owak jestem Wam wdzięczny za podpowiedzi bo dziwnie sprawa się potoczyła.

O ofercie (choć wydaje mi sie niczym wyjątkowym) napisze kiedy sprawa osiągnie swój koniec. Mam nadzieje, ze szybko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez anulowali oferte bo ponoc dwie opcje sie gryzly ze soba i nie mogli jej wlaczyc. Chodzilo o paczke canal+ i canal+(2live). Umowa byla tak skonstruowana zebym 2 canale mial do konca jej trwania a paczke mogl wyłączyć po 3 miesiacach za 0. Tylko ze ja dostalem maila i zaakceptowalem... Dlugo by tu opowiadac bo jeszcze do tego mialem problem z wymiana dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, duri napisał:

 

Powiedz mi bo trochę tego Twojego zapisu nie rozumiem. Ile będziesz za to płacić miesięcznie? Te niecałe 112?

 Pierwsze 12 miesięcy 111,98 zł, kolejne 12 miesięcy za 152,99. Przez pierwsze 12 miesięcy Netflix jest gratis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd różnica. U mnie w ICA za ten pakiet jest:

 

Cena Pakietu: 109,99 zł/mies. przez 12 miesięcy, potem 152,99 zł/mies. Ceny po rabacie 5 zł/mies. za zgody marketingowe. Umowa na 24 miesiące. Szczegóły w Warunkach Promocji.

 

Dzisiaj mam Extra+ 2C i Wifipremiumbox za 44,99 -zł. Umowa do maja a wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Umowa była przedłużona pod koniec roku.
Dostałem ostatnio, jako "stary" klient, propozycję nie płacenia przez 6 miesięcy za abonament
+ wymianę dekodera na lepszy (ponoć) + wymianę karty.
Na razie odłożyłem rozmowę.

Czy coś się za tym kryje?

 

Extra+Canal+(6)LIVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...