Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ICA Canal+ widzę, że oferty na przedłużenie zmieniają się co kilkanaście dni. Jednakże Superpremium 4K tam jest tylko z Netflixem, a to mnie nie interesuje, bo Netflixa posiadam od 2-3 lat i są miesiące, w którym korzystam i w którym nie korzystam i nie płacę. Także ta opcja w ogóle nie wchodzi u mnie w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 Za 5 miesięcy zacznij rozmowy, jak kolega @Pawel Ci napisał. Złóż wypowiedzenie i czekaj. Gdybyś choć trochę liznął tematu, to byś nie pytał o coś co jest klepane non stop o dekoderach za free. Co z tego, że w ICA masz ofertę Superpremium 4k z Netflix.  Nie chcesz to dostaniesz od konsula bez Netflix, który byś dostał na 12m. za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort+z dopełnieniem do E+ z 6C+ PVR pace + multiroom (cameleon) + polsat sport extra - 70 PLN

Na razie po targach była ostatnia oferta była na pozostanie na tych samych warunkach, lecz uważałem, że za drogo. Chciałem zjechać z ceną, ale i prędkość działania Pace PVR mnie dobija, no i zamiast dopełnienia wolę normalnie mieć pakiet E+ bo nie mam dostępu do kanałów z pakietu E online.

Jak sądzicie o możliwości zjechania z ceną i wymianą dekodera na jakiś lepszy od obecnego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kapitan_Ż napisał:

Obecnie mam Comfort+z dopełnieniem do E+ z 6C+ PVR pace + multiroom (cameleon) + polsat sport extra - 70 PLN

Jak sądzicie o możliwości zjechania z ceną i wymianą dekodera na jakiś lepszy od obecnego?

 

 

 

Extra+ Cana+(6) + wifibox premium  - jak przeglądam oferty to najtaniej możesz mieć 44,99 zł + 25 zł + 0 zł czyli 69,99 + 10 zł multi ale trzeba wymienić kartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mozna dostac na tę chwilę MAX gratis przy przedluzeniu umowy pakietu comfort + 22,90/msc + multiroom standard HD 10 /msc , umowa na 24msc ? wypowiedzenie wysłane

chodzi mi o jakieś kanały dodatkowe jak np. canal +, hbo, czy eleveny a moze i nawet polsaty premium ? na jaki czas wam sie udalo przy tym pakiecie coś dostać ? albo dopełnienie do extra ?

Edytowane przez Nowy użytkownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, problem napisał:

 

Extra+ Cana+(6) + wifibox premium  - jak przeglądam oferty to najtaniej możesz mieć 44,99 zł + 25 zł + 0 zł czyli 69,99 + 10 zł multi ale trzeba wymienić kartę. 

Nic nie trzeba wymieniać  w przypadku zamiany Pejsa na WifiPremiumbox. Wymiana tylko przy dekoderze 4k i MR dalej za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa była do końca stycznia, przedłużona w ostatnim tygodniu trwania.

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o poradę.

Obecnie mam:

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-07-2020

  • Pakiet Superpremium+
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Eleven Sports
  • HBO GO
  • MULTIROOM STANDARD

Płacę miesięcznie: 150,89 zł

 

Dostałem wczoraj dwie propozycje przedłużenie przez telefon:

  1. To co mam do tej pory na 2 lata, bez zmian dekoderów za 145 zł miesięcznie czyli 5 zł taniej niż teraz.
  2. To samo co mam teraz + Canal+4k + Netflix + dekoder 4k na 2 lata za 165 zł miesięcznie (nie mam Telewizora 4k a netflixa mam podzielonego na 4)

Czy są to dobre ceny czy można ugrać to taniej? Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czerstwy napisał:

I Extra+6C+ to pakiet podstwa i nie ma tu podziału na Extra tyle i C+ tyle.Nie jest to żaden składak więc może np MP dostać za free.

Czyli jeśli mam zostać z c+ to będę się targował, by max 70 zł płacić za normalne E+ z moimi dodatkami oraz wymienię dekoder. Jedną kartę muszę mieć normalną bo siedzi w CAMie w TV.

Dam znać jaką ofertę wynegocjuję. Wczoraj miałem telefon ale w godzinach pracy więc odrzuciłem. Po 16 już nie dzwonią :(

Nie mam TV 4K więc watro na taki się przerzucać czy wystarczy WiFiP. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kapitan_Ż napisał:

Czyli jeśli mam zostać z c+ to będę się targował, by max 70 zł płacić za normalne E+ z moimi dodatkami oraz wymienię dekoder. Jedną kartę muszę mieć normalną bo siedzi w CAMie w TV.

Dam znać jaką ofertę wynegocjuję. Wczoraj miałem telefon ale w godzinach pracy więc odrzuciłem. Po 16 już nie dzwonią :(

Nie mam TV 4K więc watro na taki się przerzucać czy wystarczy WiFiP. ?

 Warto. Rowniez nie mam telewizora 4k i ostatnio przedluzylem umowe z wymiana dekodera na ultrabox. Odczywalna roznica dzialania. Chodzi znacznie szybciej, wiekszy dysk i mozesz nagrywac rownoczesnie 3 programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, duri napisał:

Bardzo proszę o poradę.

Obecnie mam:

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-07-2020

  • Pakiet Superpremium+
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • Eleven Sports
  • HBO GO
  • MULTIROOM STANDARD

Płacę miesięcznie: 150,89 zł

 

Dostałem wczoraj dwie propozycje przedłużenie przez telefon:

  1. To co mam do tej pory na 2 lata, bez zmian dekoderów za 145 zł miesięcznie czyli 5 zł taniej niż teraz.
  2. To samo co mam teraz + Canal+4k + Netflix + dekoder 4k na 2 lata za 165 zł miesięcznie (nie mam Telewizora 4k a netflixa mam podzielonego na 4)

Czy są to dobre ceny czy można ugrać to taniej? Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia.

Moim zdaniem drogo. Poza tym masz jeszcze czas do końca umowy. Spójrz na moja ofertę jest bezpośrednio nad Twoim postem. Oczywiście nie ma gwarancji, że będziesz miał takie same warunki.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mun230 napisał:

Moim zdaniem drogo. Poza tym masz jeszcze czas do końca umowy. Spójrz na moja ofertę jest bezpośrednio nad Twoim postem. Oczywiście nie ma gwarancji, że będziesz miał takie same warunki.

 

Powiedz mi bo trochę tego Twojego zapisu nie rozumiem. Ile będziesz za to płacić miesięcznie? Te niecałe 112?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@duri Złóż wypowiedzenie i czekaj do czerwca z rozmowami. Przepłacasz teraz. Jesteś dobrą krową dojną dla PC+, dlatego będą chcieli doić do upadłego. Przez te kilka miesiecy zapoznaj się z tym co tu jest pisane, a nie wpadasz nagle i nie wiesz co i jak. Netflixa możesz wziąć od nich. To nie szkodzi, że dzielisz. Konto będziesz miał nadal to samo, tylko płacił do PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja otrzymania w prezencie przez jakiś czas paczki canal+ jako gratis przy przedłużeniu/kontynuacji umowy, pakietu comfort+ (+ MR Standard HD) ? umowy na 15msc bądź 24msc ? Jeśli tak to maksymalnie na ile można otrzymać/negocjować ?, wypowiedzenie złożone, umowa do końca lutego

Edytowane przez acess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...