Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy za 99zł można wynegocjować pakiet "Full" czyli Comfort+; Extra+; 6xC+; 3xHBO; Cinemax'y; Filmbox'y; kolekcje VOD + 1xmultiroom? Dostał ktoś taka ofertę?

 

z własnego doświadczenia zacytuję konsula: "oferta full na 24msc - multiroom 12msc - 0zł / 12msc 10zł + aktywcja 49zł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś 1 kwietnia - ale odebrałem telefon od nc+ - to drugi kontakt z ich strony po złożeniu wypowiedzenia (umowa do końca kwietnia).

Obecnie: c+gold 6xC+; 3xHBO; 2xCinemax; serial+; MR standard; 89 + 5zł za dekoder

Propozycja z dziś. Comfort+; Extra+; 6xC+; 3xHBO; 2xCinemax; VOD C+; MR standard - 6x84,9 i 9x 94,9 (średnia ok 91zł)

Aby nie było ściemy propozycja potwierdzona na e-mail. Propozycja lepsza od złożonej mi wcześniej - powiedziałem że się zastanowię na spokojnie - myślę że poczekam jednak na atrakcyjniejszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa do końca kwietnia,do tej pory mam Universal+ oraz 6xCanal+ za 54pln,umowa na 12 m-cy,dekoder turbo bez opłat.

Proponują mi teraz umowa na 15 m-cy,Comfort+,Extra+,6xCanal+,dodatkowo 3xHbo na 5 mieś.Opłaty: 5 mieś.gratis i 10 mieś.po 79,90pln,średnia 53,26.

Brać? czekać? co wy na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują mi teraz umowa na 15 m-cy,Comfort+,Extra+,6xCanal+,dodatkowo 3xHbo na 5 mieś.Opłaty: 5 mieś.gratis i 10 mieś.po 79,90pln,średnia 53,26.

Brać? czekać? co wy na to...

 

haha ja własnie dostałem taka oferte,lepszej podobno nie ma obecnie) którą miałem dostac pare dni temu + dekoder pvr. Już mial konsultant odczytywac aneks gdy nieopatrznie powiedziałem ze bede nagrywać rozmowe jak rok temu, bo wtedy miałem reklamacje i problemy z rachunkami. Konsul sie zgodził i poinformował mnie ze nie moge jej rozpowszechniac odszedł na chwile i wrócił stwierdzając ...ze taki oferty zostały wstrzymane i zadzwoni do mnie "osobiście"(po raz kolejny ma dzownic ostatni konsul a dzwoni zawsze kto inny) za dwa dni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem przed chwilą tel od gostka nc+, umowa kończy mi się w czerwcu a ten już mi z ofertą wylatuje... teraz płacę mm 0zł, cana+platinum+ 99zł, history hd.1.99zł około 101zł

 

oferuje: comfort+ extra+ 6x cana+, 3x hbo+ 2x cinemaxy+ mm 0zł (2karty) + history hd 1,99= około 102zł...

 

chce mi policzyć dekoder+ +5zł który mam a ja to oddam go a ten jeśli przyjmą panu.. a ja sugeruje pan coś? niem może pan tego sprawdzić czy mogę oddać? a ten nie mam takiej możliwości.. dekoder i tak leży w szafie musiałem brać go bo to był przymus rok temu do mojej oferty.

 

 

a jeszcze jeśli się dziś zgodzę to za maj czerwiec płace po starej cenie ale już mam cinemaxy i hbo dostępne wtedy..

 

um: 15miechy

 

co myślicie o ofercie? czekać do czerwca? czy już wypowiedzenie wysyłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem telefon z nc+

 

1 oferta:

Comfort+/Extra+/6xCanal+/Pace PVR/Multiroom od cyfry umowa na 24 miesiące za 79,90zł/miesięcznie

 

2 oferta:

Comfort+/Extra+/6xCanal+/Pace PVR/Multiroom od cyfry umowa na 24 miesiące przez pierwsze 5 miesięcy za 69,90zł/miesięcznie, a pozostała część umowy za 79,90zł/miesięcznie

 

3 oferta:

to samo co druga, ale z HBO na 7 miesięcy

 

Oczywiście nie przyjąłem żadnej. Obecnie C+Silver z 6xCanal+ PVR i Multiroom od cyfry za 64zł/miesięcznie

 

Z tego co widzę najlepszą do tej pory ofertą jest chyba oferta Comfort+/Extra+/6xCanal+ 5 miesięcy za 0zł i 10 miesięcy za 79,90zł. I o to chce walczyć. Zastanawiam się też nad odpowiednikiem tej oferty na 24 miesiące, bo i dłuższa gwarancja pozostawienia multiroomu z cyfry i święty spokój, ale z drugiej strony kto wie jaka będzie telewizja za 2 lata? zastanawiałem się nad HBO, ale widziałem tylko ofertę 5 miesięcy gratis i 10 miesięcy za 104,90zł, co przy obecnej zawartości HBO nie jest warte swej ceny, a jeszcze dodatkowo powoduje gorszą pozycję przy negocjacjach.

 

Osobiście uważam, że oferta kanałów tematycznych z wszystkimi Canal+ za 79,90zł to właściwa cena w porównaniu z zawartością. Cóż, po latach, kiedy Canal+ potracił część praw filmowych i sportowych, a także po rozdawnictwie kanałów Canal+ niemalże za darmo po wielkim falstarcie nc+ spowodowało, że przyzwyczaili ludzi do cen na poziomie 59zł za pełną ofertę i teraz nikt nie chce płacić więcej. Jednak jeśli będą dalej tak robić to nie będzie za co kupić ani praw filmowych ani sportowych, co spowoduje tylko zubożenie oferty Canal+. A to spowoduje na pewno wielkie oburzenie abonentów. Stąd też ten myk. Na początek miesiące gratisowe, a potem 79,90zł. Przy następnych negocjacjach znów od tej ceny będą zaczynali negocjacje. Cóż, sam pamiętam jak za czasów dawnej cyfry+ żeby mieć Canal+ było trzeba wyłożyć przynajmniej 70-80zł, a nie było LM, LE, piłki ręcznej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że oferta kanałów tematycznych z wszystkimi Canal+ za 79,90zł to właściwa cena w porównaniu z zawartością. Cóż, po latach, kiedy Canal+ potracił część praw filmowych i sportowych, a także po rozdawnictwie kanałów Canal+ niemalże za darmo po wielkim falstarcie nc+ spowodowało, że przyzwyczaili ludzi do cen na poziomie 59zł za pełną ofertę i teraz nikt nie chce płacić więcej. Jednak jeśli będą dalej tak robić to nie będzie za co kupić ani praw filmowych ani sportowych, co spowoduje tylko zubożenie oferty Canal+. A to spowoduje na pewno wielkie oburzenie abonentów. Stąd też ten myk. Na początek miesiące gratisowe, a potem 79,90zł. Przy następnych negocjacjach znów od tej ceny będą zaczynali negocjacje. Cóż, sam pamiętam jak za czasów dawnej cyfry+ żeby mieć Canal+ było trzeba wyłożyć przynajmniej 70-80zł, a nie było LM, LE, piłki ręcznej...
@kamil2505 a coś ty taki wylewnie uczuciowy dla monopolisty. Zapamiętaj, że odwrotnie to nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze raz napiszę. Jeżeli jest możliwość renegocjowania umowy dajmy na to na takich samych warunkach jak mamy teraz i jesteśmy zadowoleni z oferty i ceny to proponuję przedłużać ją w stałej cenie na cały okres umowy. Bo to że średnia nam wyjdzie taka sama po gratisowych miesiącach da nam tyle że przy kolejnych negocjacjach będziemy już na poziomie tej większej kwoty a jak wiemy to raczej na pewno nam nie obniżą jej przy następnym przedłużaniu umowy. I dla przykładu ja mając to co w opisie poniżej będę startował od kwoty 64PLN a ktoś kto będzie miał średnią też 64PLN lecz po gratisowych miesiącach będzie wychodził z tej wyższej kwoty która tą średnią dała. Ot taki haczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomkep jak mam sprawdzić czy udzieliłem bądź wycofałem zgodę na komunikację marketingową?

 

Napisz do nich maila. Ja tak zrobiłem nie miałem zgody więc napisałem że wyrażam zgodę i wszystko jest ok.

 

Sprawdziłem umowę, mam tam:

1. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych

2. wyrażenie zgody na przesyłanie przez dostawcę na adres email ofert i informacji handlowej

3. brak zgody na przesyłanie przez dostawcę ofert i informacji handlowej za pośrednictwem SMS-ów

 

To chyba oznacza że zadzwonić mogą (jeśli chcą)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłożyłem umowę na 24 mc: Comfort+, extra+, multi+, 6x C, multiroom, pace, w gratisie na 9 mc hbo, cinemax, filmbox, srednia opłąta miesięczna 64,90 zł

Syn uzyskał następujące warunki 15 mc: Comfort+, extra+, multi+, 6x C, multiroom, Philips HD 250 GB lub 500 GB (nie pamiętam), w gratisie na 4 mc hbo, cinemax, filmbox, srednia opłąta miesięczna 59,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...