Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu udało mi się ugrać to co chciałem dzięki lekturze tego wątku. Zależało mi na Superpremium 4K za 109 zeta i zejściu z najmu dekodera na 0 zł i się udało. Są Canal plusy wszystkie z 4K, HBO z HBO GO, praktycznie cała piłka bo Canal+, Eleveny i Mistrzowska no i jakieś tam dodatki. Grunt żeby wyczekiwać do końca i trafić na normalnego konsula. Ja miałem problem z babkami bo co kolejna dzwoniła to wciskała kity totalne :) Tak czy siak powodzenia wszystkim, żeby i wasze oczekiwania zostały spełnione. Pozdro!Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stef napisał:

Dla zainteresowanych, przed chwilą taki SMS - Black Friday w Canal+ już dziś! Odbierz swój prezent już dziś dzwoniąc pod numer: 732486470. 

Powodzenia.

Też dostałem takiego smsa,  a pół godziny później już byłem wysłać wypowiedzenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 Jestem umówiony na rozmowę przedłużeniową na jutro.  Teraz tak sobie myślę może przełożyć rozmowę na piątek ( Black Friday)? . Mogą coś dać jeszcze lepszego? niż:

Extra + 6 Canal+  za 69.90 , multiroom za 10zl,

MP za 0 na 24 miesiące + HBO na 5m za 0 (pozniej wyłączę) + eleveny za 7,95 na 12m( później zastanowię się co z nimi dalej) + dekoder 4k za 5 zl + jakieś Foxy i Nat. Ma to dawać łącznie 92,85zl

PS w tej cenie dają dostęp do kanału 4k tak?

I jeszcze jedno pytanie jak już wymienię dekoder na 4k to na jaki? Coś ostatnio wyczytałem że z jakimś modelem są problemy? Który polecacie - o ile są do wyboru?

 

A może lepiej po zakończeniu umowy na koniec listopada . "Przedłużyć" umowę w grudniu może grudzień był by za darmo ? Jakieś sugestie :) ?

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2019 o 20:34, TheMicek napisał:

Umowa do końca listopada, wypowiedziana. Do tej pory Start za 17.5. Dzisiaj przedłużyłem:

- Comfort+ za 22.5 zł

- Dopełnienie do Extra do końca grudnia za darmo

- Canal+ do końca lutego za darmo

- HBO z HBO GO do końca stycznia za darmo

- Multiroom po Cyfrze dalej za darmo na całą umowę

- Wifi Premiumbox+ i jakiś drugi stary Sagemcom HD dalej za darmo na cały okres umowy

- Umowa na 24 miesiące. Dzisiaj już kanały świeca. Dzięki za pomoc i do usłyszenia za dwa lata

Chciałbym to samo co kolega powyżej. Obecnie mam Comfort+ za 22,5 zł i multiroom. 

Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca grudnia.

Dziś telefon. Miła Pani powiedziała, że ok ale bez HBO.

Walczyć dalej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam umowę do końca listopada i dostałem taka propozycję

Comfort+ / Pakiet C+ / Eleveny *3 + HBO na 3 mc i pakiet extra do końca roku oraz dekoer Mediabox 500Gb za dodatkową opłatą 3zł razem = 62,5zł umowa na 24mc..

Warto przedłużać ? Opłaca się czy coś jeszcze można wynegocjować? Np dekoder za 0zł, a może ten 4K za 0zł?..

P.S Rozumiem że samych kart Camelonów albo innych działających na prywatnym sprzęcie już nie wydają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...