Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa przeszła z dn. 01.10.2019 r  na czas  nieoznaczony ( szczegóły w podpisie ) chodzi o termin wysłania wypowiedzenia od kiedy płynie te 30 dni czy od dnia zarejestrowania czy od 1 następnego pełnego miesiąca od dnia zarejstrowania i czy można jeszcze przed upływem terminu wycofać takie wypowiedzenie  i pozostać na umowie bezterminowej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Buziaczek1982 napisał:

Flaga Dzwonisz na infolinię i bez problemu cofasz wypowiedzenie.zostaje Ci pakiet obecny ze średnio 4 zł więcej do zapłaty.

4zł jest od pakietu start+ do extra+. Przy superpremium ta cena jest 15zl wyższa. @flaga wypowiedzenie mozna cofnac przez ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, eranet napisał:

To chyba też proponowali i jeśli dobrze zapamiętałem to bez opłaty 5pln, więc pewnie najbardziej optymalne w moim przypadku to 69,99, MP za 0, hbo do kkwietnia i wymiana na wifi boxa bez opłat i bez zmiany kart. Coś jeszcze da się dostać do tego?

Kolelcje VOD Fox Play i NG Play. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam umowę ważną do końca kwietnia 2020 r. 

Wczoraj miałem telefon w sprawie przedłużenia umowy na takich samych warunkach jak mam teraz czyli:

- Extra+

- 10x Canal+

- 3 x HBO

za kwotę 84,90 zł

Dodatkowo dostanę jakieś kolekcje FOX i National Geographic z 0 zł. 

Ewentualnie Polsat Premium mogę dostać za 5 zł lub Eleveny za 8 zł. 

 

I tak się zastanawiam skąd taka wczesna próba przedłużenia umowy? I jak nigdy dotąd nie muszę składać wypowiedzenia żeby dostać to samo. 

Czy coś się zmieniło w ich polityce? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 99,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie miałem jeden telefon od nich, że muszę wymienić koniecznie dekodery bo przy włąsnych zostać nie mogę. Umowa do stycznia.
Aktualnie Extra z canal+ ( oryginalnie w umowie 8xC+) + 2xCameleon + PACE.

Teoretycznie interesują mnie tylko 2 karty (i tak mam własny sprzęt) i Extra z kompletem canali, ewentualnie polsaty premium. Czytałem że można zostać przy camelach, czy kotś jest w stanie oszacować cenę takiej paczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ania.z

 

Wolałbym w twojej Sytuacji Superpremium+4K za 109,99 dużo więcej kanałów plus dekoder 4K tu masz link https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4k-zamow-online-najtaniej?dllist=sg oferta ta sama tylko cena 109,99 miesięcznie dla stałych abonentów PC+ :) a dla nowych średnio miesięcznie 117,49 złotego :) 

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

@ania.z

 

Wolałbym w twojej Sytuacji Superpremium+4K za 109,99 dużo więcej kanałów plus dekoder 4K tu masz link https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4k-zamow-online-najtaniej?dllist=sg oferta ta sama tylko cena 109,99 miesięcznie dla stałych abonentów PC+ :) a dla nowych średnio miesięcznie 117,49 złotego :) 

Jestem po 5 rozmowach z DUK. Za nic nie chcą dać ultraboxa za free do SP4k. Zawsze jest dzierżawa 5pln. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać - mam dekoder z E2 i kartę CP z BK i RSa. Bardziej mi zależy na uzupełnieniu oferty o C+ niż na 4k. Dzięki temu mam też jedną listę kanałów zrobioną pod siebie na wszystkich urządzeniach w domu - 3 pomieszczenia.
Z polsatu mam HBO cinemaxy, filmboxy, wiec nie mam potrzeby dublować kanałów.

Obecnie płacę 80 zł

Edytowane przez xlar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Obecnie posiadam pakiet Extra+ (6xC+) i multiroom (karty Cayman). Za całość płacę 94,99zl. Umowę mam do końca lutego 2020, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. 

Przed chwilą dzwonił konsultant i w tej samej cenie zaoferował mi to samo co mam i dodatkowo kanały Polsatu za 0zl, 6mcy HBO + HBO go  i jeśli bym chciał to Eleven za 11,90zl na cały okres trwania umowy. Na przedstawione warunki oczywiście się nie zgodziłem mając na uwadze to co udało mi się wyczytać we wcześniejszych postach, że za to wszystko mógłbym płacić 91,89zl jeśli dobrze liczę.

Tylko teraz pytanie. Obecnie za pakiet Extra z 6c+ płacę 79,99zl i do tego 5zl za Wifi Premium Box i 10zl za multiroom Wifi Box.

Czy te osoby, które dostaly ofertę na extra + z 6C+ za 69,99zl dodatkowo muszą płacić 5zl za dekoder czy udaje się dostać to za 0zl przy przedłużeniu umowy?

Kiedy najlepiej żebym wysłał wypowiedzenie, już teraz czy dopiero pod koniec roku jeśli żadnejl epszej oferty mi nie przedstawią? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Wkrótce kończy mi się umowa na Comfort za 22,50, do tego dopełnienie do Extra za 10 zł, oraz paczka + za 25 zł. Łącznie płaciłem 57,50. Dekoder Turbo. Czy w chwili obecnej można walczyć w tych pieniądzach o coś lepszego? (np. wymiana dekodera na mediabox) czy przedłużenie na takich samych warunkach jest szczytem możliwości???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pawel napisał:

Na takich samych warunkach możesz już nie przedłużyć.Jak stracisz dopełnienie za dychę może być ciężko je ponownie włączyć.Z Comfortem i paczką C+ nie powinno być problemu.Turbo na mediaboxa nie ma sensu wymieniać moim zdaniem.Jeden i drugi to już zabytki.

 

Powalczę, do tej pory zawsze było ciężko, ale koniec końców okazał się szczęśliwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...