Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwoniłem pod nr.122947909 i przedłużyłem umowe za 114,99 na 24mc. Babka mówi ze nic więcej nie wskuram a już nie chciało mi się szarpać z nimi.

 

Superpremium+ 4K 

 

Canal+ 4K - w cenie

 

HBO GO - w cenie

 

Eleven Sports - w cenie

 

Mistrzowska Piłka - w cenie

 

Filmbox - w cenie

 

multuroom

 

Kolekcja FOX - w cenie

 

Kolekcja Nat Geo Play - w cenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oferta Comfort+, 10*Canal+ i Canal+4K, HBO z HBO GO na cały okres umowy, kolekcje NatGeo i Fox, dekoder Ultrabox - to wszystko za 77,50 zł to dobra opcja?

 

Z tego co was czytam, mógłbym mieć Extra w podobnej cenie, ale wówczas HBO na 5 miesięcy, a potem dodatkowa opłata. Wiem, że można też mieć Mistrzowską Piłkę, ale jak pisze poprzednik za zero to przy Extra. Ewentualnie czy jakoś jest opcja jeszcze na zjechanie.

 

Myślę też o Orange Love Premium (219 zł) full pakiet z Canal+ i  HBO, Mistrzowską Piłką, Elevenami i Polsatami Sport, światłowodem i komórką. Wysoki pakiet powoduje, że spada mi cena smartfona, który chcę wziąć.

Sumarycznie oferta Orange jest wówczas całościowo droższa o 20 złotych w stosunku do tego, gdybym wziął osobno nc+ i Orange Światłowód z abo komórkowym i smartfonem, który jest droższy w takiej opcji.

Mam teraz duży dylemat :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą Ci C+ 4k za free, czyli 67,50, to oferta super. Za 77 jest do przełknięcia.. Może lepiej wziąć E+ z całym zestawem C+ i paczką HBO na 6 m. za free.Potem wyłączyć i włączać sobie co 2 m. Za 17,50

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam ofertę:

 

Extra+ z HBO- 69.99zl/mc.

Canal+ -25zl/mc

HBO GO- 5zl/mc 

Najem WiFi Premium Box+ - 5zl/mc

 

Razem 104.99zl (umowa na 18 mc-y) 

 

Oferta na przedłużenie:

 

Extra+ - 54.99zl/mc

Canal+ - 25zl/mc

HBO + HBO GO- 20zl/mc

Najem WiFi Premium Box+ - 5zl/mc

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. 

 

Razem 104.99zl (umowa 24 mies.) 

Czyli praktycznie to samo co poprzednim razem tylko dłuższa umowa.. Czy jest szansa na coś jeszcze w tej cenie, bądź niższy rachunek za ten pakiet? Konsultant się upiera że jest to najniższa cena za to co mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Dostał ktoś z Was ostatnio do składaka Comfort+ (22,50), Dopełnienie do Extra+ (10.00), CANAL+ (25.00) albo do Extra+ (44.99), CANAL+ (25.00) pakiet Mistrzowska Piłka za 0 zł? 

Do składaka nie dostaniesz MP za 0,00 zł. 

10 minut temu, Rafiki5 napisał:

Obecnie posiadam ofertę:

 

Extra+ z HBO- 69.99zl/mc.

Canal+ -25zl/mc

HBO GO- 5zl/mc 

Najem WiFi Premium Box+ - 5zl/mc

 

Razem 104.99zl (umowa na 18 mc-y) 

 

Oferta na przedłużenie:

 

Extra+ - 54.99zl/mc

Canal+ - 25zl/mc

HBO + HBO GO- 20zl/mc

Najem WiFi Premium Box+ - 5zl/mc

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. 

 

Razem 104.99zl (umowa 24 mies.) 

Czyli praktycznie to samo co poprzednim razem tylko dłuższa umowa.. Czy jest szansa na coś jeszcze w tej cenie, bądź niższy rachunek za ten pakiet? Konsultant się upiera że jest to najniższa cena za to co mam. 

Nie lepiej wziąć Superpremium 4K za 109,99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Do składaka nie dostaniesz MP za 0,00 zł. 

Nie lepiej wziąć Superpremium 4K za 109,99 zł?

Może wydawać się lepiej ale nie chce podwyższac już rachunku, aby był sens w 4k canal+ musiałbym wymienić dekoder na 4k a to zapewne kolejne koszta co miesiąc, a prawda jest taka że w kolekcji 4k są zaledwie 22 filmy do oglądnięcia, żarty sobie robią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rafiki5 napisał:

Może wydawać się lepiej ale nie chce podwyższac już rachunku, aby był sens w 4k canal+ musiałbym wymienić dekoder na 4k a to zapewne kolejne koszta co miesiąc, a prawda jest taka że w kolekcji 4k są zaledwie 22 filmy do oglądnięcia, żarty sobie robią 

 

Weź zwykły superpremium+ 100zł, będziesz miał dodatkowo cinemax, dekoder też powinny zrabatować do 0zł, HBO GO dają za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

...Nie lepiej wziąć Superpremium 4K za 109,99 zł?

Chyba zwykłe Superpremium za 99,99. Nie widzę, aby koledze @Rafiki5 zależało na sporcie.

 

@Rafiki5 albo takie coś powinieneś wyrwać, bo to co Ci zaproponowano to trochę kpina z abonenta.

 

Extra+ -45 zł

Canal+ - 25zl/mc

HBO + HBO GO na 6 m.za free, potem za 20 lub 17,50.

Najem WiFi Premium Box+ - 0zl/mc

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. 

Ewentualnie całość za 79,99. 

Masz też szansę wymiany dekodera na 4k 0/0 przy aneksowaniu.

 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Chyba zwykłe Superpremium za 99,99. Nie widzę, aby koledze @Rafiki5 zależało na sporcie.

 

@Rafiki5 albo takie coś powinieneś wyrwać, bo to co Ci zaproponowano to trochę kpina z abonenta.

 

Extra+ -45 zł

Canal+ - 25zl/mc

HBO + HBO GO na 6 m.za free, potem za 20 lub 17,50.

Najem WiFi Premium Box+ - 0zl/mc

Kolekcja Nat Geo Play- 0zl/mc

Kolekcja FOX Play- 0zl/mc

Filmbox Pack- 1 mc z autom. wył. 

Ewentualnie całość za 79,99. 

Masz też szansę wymiany dekodera na 4k 0/0 przy aneksowaniu.

 

 

Taka oferta to byłaby złoto. W takim razie będę próbować dalej. Odrzuce proponowana mi ofertę. Co dokładnie oznacza te aneksowanie? Chodzi o wysłanie wypowiedzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafiki5 napisał:

Może wydawać się lepiej ale nie chce podwyższac już rachunku, aby był sens w 4k canal+ musiałbym wymienić dekoder na 4k a to zapewne kolejne koszta co miesiąc, a prawda jest taka że w kolekcji 4k są zaledwie 22 filmy do oglądnięcia, żarty sobie robią 

Gdzie znalazłeś  22 filmy ? W nc+ GO TV INTERNET jest 219 pozycji w 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...