Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć obecnie mam pakiet comfort za 22.50zl za ile mogę włączyć eleveny? Albo paczkę canal+? To co wyświetla mi się w ICA to ostateczna oferta czy zadzwonić na infolinię? Za eleveny mam 11.90/13.90 a za canal+ 30 z tego 3 msc za darmo. Możliwe jest w tym wypadku dopełnienie do extra za 10zl? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, boss509 napisał:

Lektura takich postów po rozmowie z konsultantami potrafi wywołać śmiech. Mnie przed chwilą za Superpremium 4K z MP podano cenę 109,99 zł/m-c, ale za dekoder zażyczono sobie dodatkowe 15 zł/m-c i ponoć "dawno nie widziano tak dobrej oferty, inni abonenci płacą za to 180 zł". Ale dobra, do końca umowy ponad 5 miesięcy.

Rozumiem, że ten śmiech dotyczy postawy konsultantów, a nie śmiejesz się ze mnie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowa do końca listopada, obecnie Extra+ x6 canal +, multiroom na cameleonach po cyfrze, 2x karty, 2x sagem. 72,50zl, umowa na 15mies.

 

Wczoraj bez wypowiedzenie proponowali to samo z Ligą Mistrzów i HBO na 5 mies gratis za 79,99. Umowa na 2 lata.

W sumie zgodziłbym się bo mecze już są, ale zależałoby mi na jakimś dekoderze z dyskiem, żeby czasem coś sobie nagrać. W tym sagemie mam flash usb 3.0 , ale czasem nie da sie odtworzyc tego co nagrane.

 

Doradzicie coś? czy jak będę chciał wymienić dekoder to stracę ten MR za 0zł na 2 karty?

 

 

 

Edytowane przez monster007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie umowa do końca listopada, obecnie Extra+ x6 canal +, multiroom na cameleonach po cyfrze, 2x karty, 2x sagem. 72,50zl, umowa na 15mies.

 

Wczoraj bez wypowiedzenie proponowali to samo z Ligą Mistrzów i HBO na 5 mies gratis za 79,99. Umowa na 2 lata.

W sumie zgodziłbym się bo mecze już są, ale zależałoby mi na jakimś dekoderze z dyskiem, żeby czasem coś sobie nagrać. W tym sagemie mam flash usb 3.0 , ale czasem nie da sie odtworzyc tego co nagrane.

 

Doradzicie coś? czy jak będę chciał wymienić dekoder to stracę ten MR za 0zł na 2 karty?

 

Edit: Za 79.90zł możesz mieć Extra+ z 10C+

 

 

Możesz to mieć za 69.90 i możesz pogadać o wymianie jednego dekodera.

Tylko chciej jeden wymienić to dadzą Ci z nową kartą, a drugi zostanie Ci z cameleonem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppyrek, dokładnie za 69,99 zł ;) Co do reszty się zgadza. 

 

Nie daj sobie podnieść abonamentu za to samo i to w dłużej umowie.

 

----

 

Ps. jakby ktoś potrzebował kodu do obniżenia rachunków za telewizję w promocji Credit Agricole to zapraszam ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam comfort+ wraz z canal+ (chyba wszystkie), no i nc+GOTV (to ncgo jest standardem przy comfort+?) i płacę 69,99zł od 4 lat... mimo iż potracili wiele licencji sportowych itd. Do tego dekoder wifibox+ (szmelc). Kończy mi się umowa i nie wiem na co mogę liczyć... ogólny staż w cyfrze to z 10lat, ale czy u nich staż ma jakiekolwiek znaczenie?. Ogółem chciałbym to co mam + dekoder 4k... dziś zadzwonili po raz drugi i "jedyne co mogą zaoferować to to co mam" w tej samej cenie bez dekodera i zmian... Ciekawi mnie czy w negocjacjach można dobierać jakoś pojedynczo kanały? np tylko sportowe c+ bez tych z filmami? albo tylko najniższy pakiet wraz z sportem z canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teleuser Jakbyś przeczytał parę postów to byś wiedział, że za to ile płacisz teraz 69.90zł po wypowiedzeniu możesz ugrać Extra+ z 6C+ i Mistrzowską Piłką w cenie. A jeśli chcesz 10C+ to 79.90.

Możesz do tego też dobrać Eleveny za 7.90/12m-cy

 

Jeżeli nie zależy Ci na MP to możesz próbować ze składańcem Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ i dobrać C+

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, shevchenko1987 said:

Extra+ z Canal+ (6) i Liga Mistrzów = 69,99 zł w kontrakcie na 24 miesiące jest już wliczona. 

 

 

 

 

Mam jeszcze takie pytanie -  Jezeli posiadam pakiet extra + 6xC+, to kanały LM mam włączone automatycznie ?

Umowe przedłużałem jakies 1,5 roku temu i  LM mialem do konca 2018 , poźniej zablokowali. CZy cos sie zminilo i te kanały bede mial w tym pakiecie i sa juz właczone automatycznie (bo wlasnie sprawdzalem i dzialaja, ale czytalem o jakiejs promocji miedzy 18-22 wrzesnia...). Czy musze podpisac nowa umowe na ten sam pakiet, zeby kaly LM dzialaly ?

Edytowane przez ontario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ontario napisał:

Mam jeszcze takie pytanie -  Jezeli posiadam pakiet extra + 6xC+, to kanały LM mam włączone automatycznie ?

Umowe przedłużałem jakies 1,5 roku temu i  LM mialem do konca 2018 , poźniej zablokowali. CZy cos sie zminilo i te kanały bede mial w tym pakiecie i sa juz właczone automatycznie (bo wlasnie sprawdzalem i dzialaja, ale czytalem o jakiejs promocji miedzy 18-22 wrzesnia...). Czy musze podpisac nowa umowe na ten sam pakiet, zeby kaly LM dzialaly ?

W sensie, że są wliczone po przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, shevchenko1987 said:

W sensie, że są wliczone po predłużeniu umowy.

Ok, czyli po 22.09 znów wyłączą :(

Zatem śmiało mogę postulować o extra+  6xC+  LM za 69,99 zł , a o eleven walczyć w jak najlepszej cenie.

Podsumowujac: extra+ 6xC+ LM  z eleven i strym multiroomem   za 82 zł to oferta , ktora powninienem otrzymac bez wiekszej łaski ?

Zgadza się ?

 

Edytowane przez ontario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli po 22.09 znów wyłączą
Zatem śmiało mogę postulować o extra+  6xC+  LM za 69,99 zł , a o eleven walczyć w jak najlepszej cenie.
Podsumowujac: extra+ 6xC+ LM  z eleven i strym multiroomem   za 82 zł to oferta , ktora powninienem otrzymac bez wiekszej łaski ?
Zgadza się ?
 
Jesteś w stanie to dostać za 69.90 + 7.90 za eleveny/12m-cy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, ppyrek said:
9 minutes ago, ontario said:
Ok, czyli po 22.09 znów wyłączą emoji20.png
Zatem śmiało mogę postulować o extra+  6xC+  LM za 69,99 zł , a o eleven walczyć w jak najlepszej cenie.
Podsumowujac: extra+ 6xC+ LM  z eleven i strym multiroomem   za 82 zł to oferta , ktora powninienem otrzymac bez wiekszej łaski ?
Zgadza się ?
 

Jesteś w stanie to dostać za 69.90 + 7.90 za eleveny/12m-cy

Oki, czyli gosc dzwoniąc  z oferta za 87 zl i dorzucajac hbo na kilaka misiecy gratis, chcial minie wpuscic w maliny.

A juz myslal, ze tym roku podejda do sprawy uczciwie... :/

 

Znowu trzeba bedzie zlozyc wypowiedzenie, moze w tym razem odejde na powaznie.

Edytowane przez ontario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...