Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po miesiącach przerwy.

Przyszedł czas na ewentualne przedłużenie umowy. Oferta która czeka na akceptację jest następująca:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multi Man Pack 20 zł 12 i 20zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

Czyli za to wszystko 129,99

Nie wiem czy da się coś ugrać bez wielkich przepychanek. A przede wszystkim chyba mi się już nie chce walczyć o ewentualne 5 zł mniej, bo pewnie bym więcej nie utargował. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja przedłużyłem po jednym telefonie z Krakowa. Miałem superpremium, dekoder 4k bez opłat/ plus opłata 10 zeta za odbiór kanału - zdziertwo☹️, multiroom. Opłata całość 149 zeta. Przedłużenie - superpremuim 4k / w tym Eleveny/, dodali -  LM, Filmobox hd, Sportclub, History1,2 i Adeventure, foxplay i NG Play, HBO GO, utrzymanie multiroomu. Oddałem bez żalu Cinemaxy. Opłata całość 134,99 zeta.Szybko i konkretnie bez jakiegoś większego targowania. Konsultant kumaty i elastyczny. Może można by wywalczyć więcej przy dalszych kontaktach ale nie będę się chandryczył o 5 czy 10 złotych. Mam wszystko co chciałem i cena jak dla  mnie do przyjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, roberttosat napisał:

 

Jak to u Ciebie wyglądało? Złożyłeś wypowiedzenie i w tym samym dniu pytałeś o oferty?

Zlozylem wypowiedzenie 6 mies przed koncem, po czym zadzwonil DUK, Pan troche zaklopotany bo wybrala mnie maszyna a oferty brak, powiedzial ze dzwoni przypomniec ze po zakonczeniu umowy mam zdac sprzet w ciagu 14dni. Zapytalem czy nie ma ofert, nie ma.

Jakies 3 miesiace przed koncem zadzwonilem na DUK i zapytalem co proponuja, nic nie maja ofert. 2 miesiace przed koncem zadzwonila Pani z 223104747 ze ma dla mnie VIP+MAX za 199, powiedzialem ze moze byc. Pani poszla do przelozonego bo miala problemy i po powrocie przeprosila ze jednak nie ma dla mnie ofert przygotowanych jeszcze. W ostatnim tygodniu zadzwonilem na Centrum Promocji i Pani powiedziala ze dziwna sytuacja ale narazie nie ma dla mnie ofert by sie pytac w ostatnim dniu, olalem. Umowa sie wypowiedziala po czym zadzwonilem na dzial lojalizacji bo tylko oni przywracaja wypowiedziane umowy, Pan powiedzial ze po wypowiedzeniu umowy bardzo zadko sa oferty wznowieniowe no i niestety dla mnie nie ma w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bohor napisał:

Witam po miesiącach przerwy.

Przyszedł czas na ewentualne przedłużenie umowy. Oferta która czeka na akceptację jest następująca:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m, (...)Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
   

Lektura takich postów po rozmowie z konsultantami potrafi wywołać śmiech. Mnie przed chwilą za Superpremium 4K z MP podano cenę 109,99 zł/m-c, ale za dekoder zażyczono sobie dodatkowe 15 zł/m-c i ponoć "dawno nie widziano tak dobrej oferty, inni abonenci płacą za to 180 zł". Ale dobra, do końca umowy ponad 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie tez się zbliża koniec umowy: obecnie mam 

HBO GO 10zł
Pakiet Extra+ 90zł
HBO 25zł
MULTIROOM STANDARD 20zł
CANAL+ 80zł
Filmbox Pack 15zł

za to wszystko 89,90 na 15 miesięcy

Warto się coś jeszcze targować.

 

Jedyne co mnie boli to że muszę korzystać z tych dziadowskich Sagemcom DSI87 - to jakaś porażka.

twierdza jednak że nie ma możliwości wymiany na inny dekoder jeżeli są dwie niezależne karty.

Co powiecie?

 

 

Edytowane przez gregiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się upewnić czy dobrze zrozumiałem czytając niektóre poprzednie wpisy. Przy przedłużeniu umowy, mając zarejestrowane wypowiedzenie, mam dwa dekodery Pace HD na starym multiroomie z dwoma niezależnymi kartami. Czy można wymienić tylko jeden dekoder na tuner 4K i pozostać z drugim Pace HD i dalej nie ponosić opłaty za multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...Ja mogę w każdej chwili wymienić, ale tego nie zrobię, bo niepotrzebny mi jest ten dekoder 4k ,to raz, a 2, a gdyby nawet by mi był potrzebny, to na pewno nie za 15/m i 99 aktywacji. Więc można. Poza tym inni przy przedłużeniu wymieniają. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

pakiet extra

6xC+

eleven

kanały ligi mistrzów

stary multi-room 

5 misiecy hbo za darmo

 

Za ile można to dostać najtaniej ? Jestem abonentem od 10 lat, choc to pewnie nie ma wielkiego znaczenia. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, dzisiaj będę miał telefon z ofertą.

Edytowane przez ontario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z Canal+ (6) i Liga Mistrzów = 69,99 zł w kontrakcie na 24 miesiące jest już wliczona. 

 

Ile masz czasu do końca umowy? Składałeś wypowiedzenie? 

 

Jaki pakiet obecnie posiadasz?

Edytowane przez shevchenko1987
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, shevchenko1987 said:

Extra+ z Canal+ (6) i Liga Mistrzów = 69,99 zł w kontrakcie na 24 miesiące jest już wliczona. 

 

Ile masz czasu do końca umowy? Składałeś wypowiedzenie? 

 

Jaki pakiet obecnie posiadasz?

Obecnie płacę 78 zł za extra z 6C+ ,eleven, multi-room(po cyfrze, oddzielne karty...), ale ligę mistrzów miałem wyłączoną po darmowym okresie. Teraz proponowali właśnie tę LM i hbo na 5m za darmo, oprócz tego co mam  za 87 zł. Umowa kończy mi sie w przyszłym roku, chyba styczeń. Wypowiedzenia nie składałem, dzwniono z oferną dla lojalnych. 

Skoro proponują 5 zł więcej, to może udałoby się włączyć jeszcze tidal w tych 87 zł ?

 

Ps. To 78 zl więło się stąd, że wcześniej wywalczyłem eleven za 8 zł na cały okres umowy

Edytowane przez ontario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ontario napisał:

....Wypowiedzenia nie składałem, dzwniono z oferną dla lojalnych. 

Skoro proponują 5 zł więcej, to może udałoby się włączyć jeszcze tidal w tych 87 zł ?....

Jak w przyszłym roku Ci się kończy to na dzień dzisiejszy nie powinieneś sobie głowy zawracać  i zadawać pytań, bo nawet wypowiedzenia nie złożyłeś. Za to powinieneś zapoznać się z tym tematem, jakie oferty dostają itd. . Złuż wypowiedzenie i czekaj. W grudniu mogą być ciekawe propozycje, bo okres świąteczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa kończy mi się w we wrześniu(wypowiedzialem umowę). Mam pytanie ile można maksymalnie wycisnąć od konsultanta

Chciałbym

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (8)

Eleven sports

Mistrzowska Piłka

Multiroom - razem dwa pokoje

 

Z tego co liczę to 79,99 zl za extra+ z canal+(8) + eleven za około 8zl + MP(0) + multiroom za 2 pokoje(20zl) + 2xdekoder

Mógłby mnie ktoś poprawić?

Czy da się obniżyć cenę za multiroom?

Czy da się obniżyć cenę za stary dekoder?

Aktualnie za multiroom place 20zl + 5 zl za 2 dokodery.

Nie zależy mi na dekoderze 4k - nie mam odpowiedniego tv

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sokid17 napisał:

Witam

Umowa kończy mi się w we wrześniu(wypowiedzialem umowę). Mam pytanie ile można maksymalnie wycisnąć od konsultanta

Chciałbym

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (8)

Eleven sports

Mistrzowska Piłka

Multiroom - razem dwa pokoje

 

Z tego co liczę to 79,99 zl za extra+ z canal+(8) + eleven za około 8zl + MP(0) + multiroom za 2 pokoje(20zl) + 2xdekoder

Mógłby mnie ktoś poprawić?

Czy da się obniżyć cenę za multiroom?

Czy da się obniżyć cenę za stary dekoder?

Aktualnie za multiroom place 20zl + 5 zl za 2 dokodery.

Nie zależy mi na dekoderze 4k - nie mam odpowiedniego tv

dzięki za pomoc 

Dobrze Waść liczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...