Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem. Miałem Extra+Canal+(6)live z MR za 69,90. Teraz za 91,99zł mam dalej Extra+Canal+(6)live,MR,MP,Eleven,Filmbox Pack,Fox Play,tuner 4K i Canal+4K.Drugi tuner został. Myślę że niezła oferta.

Edytowane przez leszekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.09.2019  kończy się umowa ,jestem na wypowiedzeniu od 3 miesięcy .

Obecnie Comfort+22,5 +paczka C+ 20zl    .Z NC+/C+ jestem od 2007 roku i oferta dla mnie to standard z cennika :D i żadnych upustów .

 

W czwartek szwagier przedłużył umowę  na Extra + ,paczka C+ za 69.99  /3 miesiące  0zl /12 miesiący .  Można ...można

 

Czekam do 30.09  i kontakt z działu utrzymania klienta i konkretną rozmowę ,a nie  tel od idiotów ze standardowej linii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2019 o 18:06, marty napisał:

Dzisiaj przedłużenie kontraktu 

 

Było Comfort 22.5, canal+ 25, dopełnienie extra za 10, multiroom , Ultrabox , 2 cameleony za 57.50

 

Kontrakt do 31.10.2019

 

W poniedziałek wypowiedzenie

 

W dniu dzisiejszym tel konsultacje z przelozonym i pozostaje to samo za tyle samo co było czyli 57.50. 

 

Tel z nr 122947999

Ładnie. A było wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam umowe Comfort do 01/2020 i dzwonia konsule  i proponuja mi Superpremium 4k z MP za 99pln - umowa chyba 24 m-ce

 

zastanawiam sie tez nad przedluzeniem umowy CP - ma tam u nich pakiet ze sportem za 65  (aktualnie jestem na bezterminowej od 2 tygodni)

 

potrzebuje pakiet ze sportem ale chcialbym krotkie umowy w CP jest szansa na 12/1 lub 15/1/3 (teraz tez mialem krotka chyba 15/3)

wydaje mi sie Solorz nie daje LM na krotkie umowy...

 

co doradzicie ? wypowiedzenie moge napisac i wyslac do DUK e-mailem lub zaniesc do APS - zaden problem

potrzebuje 1 duzy pakiet i 1 maly - zostaje z dwoma operatorami (nie chce MR, nie chce dlugich umow)

albo duzy pakiet z CP i maly z NC+ lub odwrotnie SP z NC+ oraz CP zejscie na nizszy abo Familijny 5pln czy rodzinny za 20 ?

budzet na oba abonamnety 100-120 max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Raczej rodzinny za 5 zeta a familijny za 20zeta.Tylko że ten drugi chyba nic wiecej nie ma ze sportu od tego pierwszego.Ja bym głowną umowę brał w nc+ i rodzinny za 5zeta w CP.

 

@czerstwy ok dzieki za odpowiedz, czyli wziasc SP 4k i zejsc z abo w CP na nizszy

glowny abo ma miec sportowe kanaly a drugi to dla corki do pokoju...

@ircios co do nazwy nie ma sie co czepiac, cyfra czy nc+ czy canal+ to jedno i to samo tylko inna nazwa ;) 

Edytowane przez cruzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa (31.10) na Extra+ z HBO za 64.99
Mam w tym  multiroom po Cyfrze z Pace jako głównym i Wifibox+ jako dodatkowy

Niestety z Pace'm są ciągle problemy.

 

Jak myślicie. Czy da radę wynegocjować wymiane na Wifi Premiumbox+  bez opłat miesięcznych?

Najchętniej jeszcze z HBO GO :)

 

Edit:  Właśnie po rozmowie mam dopłacać 10 pln za dekoder i 79 aktywacja

Chyba sobie podaruje całą tą NC+

 

Edytowane przez Testus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat:

 

Mam swój sprzęt, kartę Cameleon. Do tej pory próbowali mnie namówić  na swój dekoder. Powtarzałem, ze mnie nie interesuje, ponieważ nie można ułożyć własnej listy kanałów. Po trzech, czterech telefonach, oferują mi moduł z nową kartą. Czy jak wezmę ten moduł, to nie ograniczy mi on najważniejszej z funkcji (możliwość ustalenia własnej kolejności kanałów) i czy w ogóle nie ograniczy mi on w jakikolwiek sposób funkcjonalności mojego CryptoBox'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2019 o 09:00, rolo30 napisał:

witam.mam to samo co Ty,umowa do końca listopada jeszcze bez wypowiedzenia.Dzwonili pare razy i mówili że nie ma możliwości wymiany dekodera na 4k i proponowali to samo w tej samej cenie i możliwość mistrzowskiej piłki za 10 zł.może od jutra bedą mieli lepszą oferte jutro też wypowiedzenie składam .

Hej. Ja mam 6x C+, eleveny, multiroom i place 91,89. Proponuja to samo i mistrzowska pilke za 101. Nic nie chca dac wiecej. Dekodera 4k nie potrzebuje. Mam turbo za 0 i jest ok. Nie chce placic najmu. Jesliby dolozyli c+seriale i c+discovery to moze bym sie zastanowil. Umowa do konca lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...