Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@krzych_krak.  Jak porównałeś swoje Superpremium z innymi ofertami Superpremium co dostali inni to możesz brać lub nie. To zależy od Ciebie. Ktoś Ci napisze bierz, a potem pretensje. Ja bym brał, bo kopana mi nie jest potrzebna do szczęścia.

Wydaje się, że cena ok, bo w tym wszystkim jest MR od ITI... i dek 4k

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2019 o 11:53, smett napisał:

Witam, dzisiaj dostałem ofertę przedłużenia umowy na 24 mówiące (obecna umowa do końca października) 

- Extra+ 6x Canal+ 79,99 zł

- Canal+ 4K 0 zł

- Eleven 7,95 zł

- HBO z HBO GO za 0zl na 5 miesięcy z możliwością wyłączenia 

- Mistrzowska Piłka za 0 zł

- Fimbox Pack 0 zł

- Najmem UltraBOX+ 4k 15 zł 

To wszytko za 102,94 zł Brać? Czy już nic lepszego nie dostanę?

 

 

Za 79,99 zł spokojnie dostaniesz wszystkie Canal+, a jeśli chcesz tylko 6 Canal+ to za 69,99 zł. Ja dostałem dekoder 4K za 0 zł, więc targuj się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Oferta z przed chwili:

 

- Superpremium
- Canal+ 4K

- Dekoder 4K - 5zł miesięcznie/aktywacja -0zł
- HBO Go
- Filmbox
- Cinemax
- Eleven Sports

- Kolekcje Fox + National + PSP gratis

cena : 124,99 zł

 

Brać?

Umowa do końca grudnia - wypowiedziana

 

 

 

 


 

 

Edytowane przez Gursonek
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, zdzislaw140 napisał:

Czy do starego MR z cameloenami jest szansa dostać dekoder 4K? Oczywiście w zamian za Peaca z dyskiem?

Jest taka szansa, ja dostałem i kilku ludzi z forum też.Wymieniłem Pace na ultraboxa 4k z Caymanem a druga karta Cameleon mi została do MR.Niektórzy konsultanci mówią żę nie da rady a niektórzy że da rade.Najlepiej pytaj że chcesz wymienić tylko dekoder głowny, nie wspominajac nic o MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się złożyło że mam na koncie nadpłaty 49zł nie wiem jak i zadzwoniłem by się dowiedzieć co z tymi pieniędzmi a konsultant że zostaną zwrócone jak oddam sprzęt tylko pismo będę musiał złożyć. Co ciekawe prosił bym wysłuchał jeszcze raz ostatnią ofertę a było to suprpremium , 10 c+, HBO I HBO go, filmboxy I cinemax ze sprzętem tym co mam i 2 cameleonami oraz MR za równą ,101zł??? Nie wie z kąt te 1zł? Dodał że zaproponował by mi c+4k ale wtedy bym musiał się pożegnać z cameleonami i starym MR. Wspomniał też że mam spróbować chociaż na 12 miesięcy bo w lipcu będą parować karty cameleony z obecnymi dekoderami i nie będzie już dobrych starych czasów że się kombinowało z kartami. Ja mu odpowiedziałem że nie wiem o co panu chodzi z tym kombinowaniem i że nie przedłużamy za te pieniądze. Dobre co?

Edytowane przez Soltys83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...