Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę w takim razie jeszcze jutro zadzwonić, niestety u mnie jest tylko jakaś filia CA w której się tym nie zajmują, a najbliższą placówkę mam 40 km ode mnie, dlatego zdecydowałem się założyć konto przez telefon, jutro ma być kurier z umową. Dzwoniłem i okazało się że nie jest wprowadzony numer konta do wpłat ncplus, jutro dadzą mi znać czy da się dopisać, jeśli nie to nie odbiorę umowy od kuriera i trzeba będzie zrobić nową. A z tą promocją dodatkową na dekoder 4k to dzwoniłem do ncplus i mówią że tylko dla nowych abo, i jeszcze wyszła sprawa z tym kontem że niby można je założyć po kontakcie kogoś z ncplus kto się tym zajmuje inaczej nie można skorzystać z tej promocji, tak mnie zakręcili że chyba dam sobie z tym spokój. Ok chyba wszystko przeszło dzwoniła kobieta że dopisała numer rachunku w ncplus, i mogę podpisać umowę. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radzion19 napisał:

Muszę w takim razie jeszcze jutro zadzwonić, niestety u mnie jest tylko jakaś filia CA w której się tym nie zajmują, a najbliższą placówkę mam 40 km ode mnie, dlatego zdecydowałem się założyć konto przez telefon, jutro ma być kurier z umową. Dzwoniłem i okazało się że nie jest wprowadzony numer konta do wpłat ncplus, jutro dadzą mi znać czy da się dopisać, jeśli nie to nie odbiorę umowy od kuriera i trzeba będzie zrobić nową. A z tą promocją dodatkową na dekoder 4k to dzwoniłem do ncplus i mówią że tylko dla nowych abo, i jeszcze wyszła sprawa z tym kontem że niby można je założyć po kontakcie kogoś z ncplus kto się tym zajmuje inaczej nie można skorzystać z tej promocji, tak mnie zakręcili że chyba dam sobie z tym spokój. 

Wypełnij formularz na stronie promocji.W ciągu kilku dni zadzwoni pracownik banku i dopełnisz z nim formalności. Wybierz podpisanie umowy kurierem i sprawdź czy wszystko jest OK.

Do nc+ nie dzwoń bo to są promocję bankowe i w banku trzeba wyjaśnić szczegóły promocji z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, torre24 napisał:

Jutro podjadę do oddziału i zobaczę czy mają te kupony. Fajnie by było jeszcze tę piątkę zaoszczędzić.

 

na infolinii credit agricole twierdza ze ta promocja o dekoderze 4K na 24 mies jest tylko dla nowych klientow..

 

ale jest jezscze ta druga promocja o zwrocie do 30zl/m za abonement nc+ rowniez dla istniejących klientów NC+ ale warunkiem jest zaproszenie od NC+ lub CreditAgricole, a to komplikuje sprawe, tylko wybrańcy moga z tego skorzystać, możę ktoś z forumowiczów dostąpił tego zaszczytu ? ;-)

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2019 o 15:27, malecky napisał:

Siema.

Jak zwykle pod koniec umowy przeglądam forum i podzielę się tym co uzyskałem.

Dotychczas Extra+ 6C+ za 69,99 ze starym MR. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

Dziś pierwszy raz odebrałem telefon i dostałem to co chciałem, czyli:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl


Z tego co widziałem, to w tej cenie chyba max.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,

Malecky.

Witam,

Potwierdzam.

Umowa do końca września. Wypowiedzenie złożone w punkcie. Na drugi dzień telefon. Warunki przyjęte.

Dwie różnice:  brak multiroom oraz dekodera pvr. (które nie są mi potrzebne)

 

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Don kichot napisał:
 

na infolinii credit agricole twierdza ze ta promocja o dekoderze 4K na 24 mies jest tylko dla nowych klientow..

 

ale jest jezscze ta druga promocja o zwrocie do 30zl/m za abonement nc+ rowniez dla istniejących klientów NC+ ale warunkiem jest zaproszenie od NC+ lub CreditAgricole, a to komplikuje sprawe, tylko wybrańcy moga z tego skorzystać, możę ktoś z forumowiczów dostąpił tego zaszczytu ? default_icon_wink.gif

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole

Nie potwierdziłem tej informacji bo w oddziale w moim miasteczku nie mają o promocji zielonego pojęcia. Mam wrócić po niedzieli. Za to gość na infolinii upierał się, że takiej promocji nie ma. Ręce opadają.

UPDATE. Napisałem pytanie przez formularz kontaktowy. Zadzwonili już po kilku minutach i potwierdzili, że oferta jest dla wszystkich klientów banku i CA. Trzeba mieć tylko ulotkę z kodem, której u mnie otrzymać się nie da bo nic o tym nie wiedzą...

 

Edytowane przez torre24
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie mam umowę do końca września. Na dzisiaj mam następujący pakiet:

             
 
  • Pakiet Comfort+
  • Dopełnienie do Extra+
  • Najem PVR (Multiroom)
  • MULTIROOM STANDARD
  • NAJEM PVR
  • CANAL+

i płacę za to 64,99zł. Dzwonią do mnie od dłuższego czasu i proponują Comfort z C+ za 69,99zł lub z rozszerzeniem do Extra za 79,99zł bodajże. Te oferty sam mogę sobie wybrać z ICA. Pytanie czy da się utrzymać cenę nie tracąc nic z obecnej oferty? Ewentualnie czy muszę iść jutro do punktu i składać wypowiedzenie to może wówczas dadzą coś lepiej? Jakie są przy tej kwocie możliwe konfigurację lub co jeszcze można mieć w tej cenie do 65zł?

 

Pozdrawiam

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, torre24 napisał:

Nie potwierdziłem tej informacji bo w oddziale w moim miasteczku nie mają o promocji zielonego pojęcia. Mam wrócić po niedzieli. Za to gość na infolinii upierał się, że takiej promocji nie ma. Ręce opadają.

UPDATE. Napisałem pytanie przez formularz kontaktowy. Zadzwonili już po kilku minutach i potwierdzili, że oferta jest dla wszystkich klientów banku i CA. Trzeba mieć tylko ulotkę z kodem, której u mnie otrzymać się nie da bo nic o tym nie wiedzą...

 

Przecież jest gotowy formularz na stronie. Nie wiem po co dzwonicie na jakieś infolinie jak wszystko można załatwić przez stronę www. Ulotka jest potrzebna do skorzystania z promocji na dekoder. Do promocji obniżającej koszt abonamentu nie potrzeba żadnej ulotki.

2 godziny temu, kwiatol napisał:

Czyli mam z niej zrezygnować i po 1 września sobie włączyć a na koniec wyłączyć? (i tak co 2 miesiące?)

 

Dzięki!

Dokładnie tak.Włączyć możesz 1 września a wyłączasz na koniec października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat o promocji na dekoder pojawił się wczoraj.Możliwe, że jeszcze nie ogarnęli tematu. Pracowałem w korporacji ,więc wiem, że często info o promocji do pracownika obsługującego klienta dociera po kilku dniach :D

Nie ma co się gorączkować tylko trzeba spróbować wyjaśnić sprawę za kilka dni.Ulotki może dopiero się drukują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

właśnie jestem na etapie otrzymywania telefonów z DUK, obecnie mam Comfort+ za 24.99 zł jednakże z racji tego, że prawie wcale nie oglądam TV to chciałbym zmienić na Start+. Ewentualnie dobrać do tego Eleven. 

Otrzymałem ofertę 9,99 za pół roku później 19,99 oraz Eleven za 12,50. Można coś ugrać przy tak niskim pakiecie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos juz sprawdzil empirycznie czy z promocji "włącz korzyści - NC+" mozna skorzystac nie bedac zaproszonym ?

regulamin tej promocji punkt 4 mowi 

Cytat

jest Abonentem NC+ i otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji,

https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=242626

https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-wlacz-korzysci-nc-plus-ii_16736.pdf

 

osobną promocją jest te 24 mies dekodera 4K za darmo, ale nigdzie nie znalazlem regulaminu tej promocji, w NC+ twierdza, ze tylko dla nowych, w CA nie wiedza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, shevchenko1987 napisał:

Ja sprawdziłem oraz powtarzam wszem i wobec, że nie jest potrzebne żadne zaproszenie. Wystarczy wypełnić formularz lub iść do placówki. 

 

hmm oby tak było, świadczyłoby to też o niezłym [beep]u informacyjnym w tym banku.. a czy pytales sie o ten kod aby dostac dekoder 4K za darmo na 24m ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę też potwierdzić że nie potrzeba zaproszenia. Konto zakładałem przez telefon. A z dekoderem to ncplus twierdzi że dla nowych, a w CA narazie nic nie wiedzą o tej promocji, zobaczymy za parę dni czy się wyjaśni co z tą promocją. 

Edytowane przez radzion19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Don kichot napisał:

 

hmm oby tak było, świadczyłoby to też o niezłym [beep]u informacyjnym w tym banku.. a czy pytales sie o ten kod aby dostac dekoder 4K za darmo na 24m ?

Nie, bo ja korzystałem z pierwszej edycji i wtedy nie było promocji na dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start+ można mieć na 24 miesiące za 9.99zł. Eleveny sport w opcji włącz/wyłącz za 7.95 zł.

Witam wszystkich, 
właśnie jestem na etapie otrzymywania telefonów z DUK, obecnie mam Comfort+ za 24.99 zł jednakże z racji tego, że prawie wcale nie oglądam TV to chciałbym zmienić na Start+. Ewentualnie dobrać do tego Eleven. 
Otrzymałem ofertę 9,99 za pół roku później 19,99 oraz Eleven za 12,50. Można coś ugrać przy tak niskim pakiecie?
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...