Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, malecky napisał:

Siema.

Jak zwykle pod koniec umowy przeglądam forum i podzielę się tym co uzyskałem.

Dotychczas Extra+ 6C+ za 69,99 ze starym MR. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie wysłane.

Dziś pierwszy raz odebrałem telefon i dostałem to co chciałem, czyli:

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl


Z tego co widziałem, to w tej cenie chyba max.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,

Malecky.

 

Najem ultraBox+ za 0zł   ?  Czy chodzi o dekoder 4K ? i drugie pytanie co to znaczy Multiroom Standard C+ ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie, tu nie chodzi o dekoder 4K. Wcześniej pod nazwą ultraBOX+ był m.in. PACE HD z CYFRY+, dekodery ADB z nagrywarką.

Multiroom Standard C+, czyli Multiroom po "staremu" bez konieczności łączenia w sieć, 2 karty Cameleon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

rozmawiałem właśnie z konsultantem i po zapoznaniu się z forum powiedziałem, że chcę:

-extra+z canal+(8)

-mistrzowską piłkę

-eleveny

-multiroom, który już mam za 10zł

i że max do 100 zł za to chcę płacić. On na to, że nie ma takiej opcji i trochę się spieraliśmy, ale się nie ugiął i wmawiał mi, że głupoty opowiadam, więc mam pytanie: czy da radę to ugrać do 100 zł?

Pozdrawiam

Adrian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam w tej chwili po przedłużeniu umowy na 24m.:

- Nowy Comfort+ za 22,5zł

- C+8x za 25zł

- Multiroom Standard za 0zł

łącznie 47,5zł/m

 

Czy jest możliwość wywalczenia Dopełnienia do Extra za 10zł? Dzwoniłem już milion razy i ciągle słyszę "darmowy miesiąc i później 15zł/m". Dodatkowo doczytałem dziś tutaj, że od września możliwe, że znikną te oferty całkowicie.

Mistrzowska Piłka jak można najtaniej w mojej sytuacji? Włącz/wyłącz działa ze średnią miesięczną 15zł czy jakoś inaczej?

 

Dzięki za pomoc!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz sobie z początkiem miesiąca dopełnienie w standardowej cenie 30 zł. Pod koniec drugiego miesiąca zadzwoń, że chcesz wyłączyć. Może wtedy zbijesz cenę do 10 zł. Trudno powiedzieć co będzie we wrześniu.Na rewolucję jednak się nie zanosi. Przynajmniej na chwilę obecną.

 

MP taniej niż średnia 15 zł nie otrzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel napisał:

Włącz sobie z początkiem miesiąca dopełnienie w standardowej cenie 30 zł. Pod koniec drugiego miesiąca zadzwoń, że chcesz wyłączyć. Może wtedy zbijesz cenę do 10 zł. Trudno powiedzieć co będzie we wrześniu.Na rewolucję jednak się nie zanosi. Przynajmniej na chwilę obecną.

 

MP taniej niż średnia 15 zł nie otrzymasz.

 

Jak włączyć to w standardowej cenie? w Moje nc+/poszerz swoją ofertę/opcje dodatkowe nie mam czegoś takiego do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach w koncu normalna oferta :) Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów,  za  wszystko 79.90,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po negocjacjach w koncu normalna oferta Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów,  za  wszystko 79.90,

Bardzo dobra oferta. Za ile miałeś wcześniej dekoder 4k i kanał C+4k? Do kiedy była umowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Umowa kończy się w sierpniu. Złożyłem wypowiedzenie i dziś miałem telefon z Krakowa.
Propozycja jak niżej z 10xC+ i UltraBox bez aktywacji ale z miesięczną opłatą 5 zł

Brać ?

wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/ m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kuku83 napisał:

Siema

Dziś kolejny telefon i w sumie chyba dobra oferta a dokładnie Comfort+ 6xCanal+ Mistrzowska piłka-0zł i HBO do końca stycznia gratis za 59zł.mies.

Chcieli mi dać dekoder 4k za 0zł. ale nie mam telewizora 4k tylko FHD, więc to zbędne. 

@kuku83 Jaki dekoder obecnie masz i płacisz jakąś opłatę miesięczną najmu za obecny dekoder? Wymianę na dekoder 4K UltraBox+ proponowali Ci za 0 zł aktywacji, ale z jaką opłatą miesięczną najmu?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam ofertę Superpremium+ z HBO, Cinemax, full C+, Filmboxami oraz Elevenami. Dekodery wifiBox+ oraz Sagemcom DSI83. 2x Cameleon. Umowa do końca listopada.

 

Jaką ofertę można dostać za to przy złożeniu wypowiedzenia? Z góry dziękuję za pomoc.

Witam.

Obecnie posiadam ofertę Superpremium+ z HBO, Cinemax, full C+, Filmboxami oraz Elevenami. Dekodery wifiBox+ oraz Sagemcom DSI83. 2x Cameleon. Umowa do końca listopada.

 

Jaką ofertę można dostać za to przy złożeniu wypowiedzenia? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Słyszał ktoś z Was o nowym Superpremium? Bez Cinemaxów, ale za to z Filmboxem, HBO-Go, Eleven Sports w cenie 109,90zł + 5zł UltraBox+ Podobno oferta jest, od wczoraj - takie informacje dostałem od konsultanta, z którym rozmawiałem przed chwilą.  

 

 

 

 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukx95 napisał:

@kuku83 Jaki dekoder obecnie masz i płacisz jakąś opłatę miesięczną najmu za obecny dekoder? Wymianę na dekoder 4K UltraBox+ proponowali Ci za 0 zł aktywacji, ale z jaką opłatą miesięczną najmu?

Wiesz co, nie chce palnąć głupoty, bo w pracy rozmawiałem i tak na szybko, ale wydaje mi się, że wspominał o 0 zł mies. ale tak jak mówię nie jestem pewien, bo i tak nie byłem zainteresowany. Obecnie mam Mediaboxa i nie płacę za niego żadnej opłaty miesięcznej. W sumie to pakiet Comfort i Canal + może da radę wyrwać taniej, ale znowu za Mistrzowską piłkę musiałbym płacić, więc i tak wyszloby na to samo, więc chyba oferta zła nie jest, jak myślicie dałoby radę jeszcze taniej? 

Edytowane przez kuku83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gursonek napisał:

Witajcie :)

 

Słyszał ktoś z Was o nowym Superpremium? Bez Cinemaxów, ale za to z Filmboxem, HBO-Go, Eleven Sports w cenie 109,90zł + 5zł UltraBox+ Podobno oferta jest, od wczoraj - takie informacje dostałem od konsultanta, z którym rozmawiałem przed chwilą.  

 

Tak, bo taką ofertę mam od przedwczoraj a dokladnie superpremium+ 4k (canal+ 4k) z filmboxem, hbo go, eleven, mistrzowską piłką, nat geo play, Fox play za 109,90 + 10 zł UltraBox+. 

Edytowane przez DiFiT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gursonek napisał:

Witajcie :)

 

Słyszał ktoś z Was o nowym Superpremium? Bez Cinemaxów, ale za to z Filmboxem, HBO-Go, Eleven Sports w cenie 109,90zł + 5zł UltraBox+ Podobno oferta jest, od wczoraj - takie informacje dostałem od konsultanta, z którym rozmawiałem przed chwilą.  

 

 

 

 

 

Godzinę temu, DiFiT napisał:

 

Tak, bo taką ofertę mam od przedwczoraj a dokladnie superpremium+ 4k (canal+ 4k) z filmboxem, hbo go, eleven, mistrzowską piłką, nat geo play, Fox play za 109,90 + 10 zł UltraBox+. 

Wszystko się  zgadza z tym, że cena dekodera jest różna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Comfort, 6xC+, Canal + 4K, Mistrzowska Piłka, dekoder Ultrabox + 4K, Multiroom, umowa 24 miesiące - czy dostał ktoś taką ofertę? Nic więcej - poza wymienionym - nie potrzebuję. W jakiej cenie jest taka oferta?

Edytowane przez tol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...