Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa miała wygasnąć 30.09. Przedłużyłem przy okazji próby włączenia Canal+. Bez wypowiedzenia.Dotychczas Extra+ 44,99 a teraz:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

 

Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, NAJEM PVR

Wybrane promocje

 

Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Mult i Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem, pierwszy 47,50, kolejne miesiące jak w ofercie, którą mam teraz - 67,50?

Fajna oferta - i na taką można się zdecydować. Próbowałbym jeszcze walczyć o Canal+ 4K za 0 zł, bądź jakąś groszową dopłatę.

 

Wracając do postów o Orange Love, które padły wczoraj, a zostały usunięte - właśnie taka oferta jest do zaakceptowania.

Przede wszystkim nie oglądam namiętnie sportu, więc nie jest mi niezbędny Eleven czy Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios  nie potwierdzaj nieprawdziwych informacji.Widze,ze nie masz bladego pojęcia o cenach pakietow( tak jak pisałeś o superpremium z 6canal+ za 89,99 ?)kolega @shevchenko1987  delikatnie pomylił się z cenami

4 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Bez kombinacji sam pakiet Extra+ to koszt:

 

-> 42,50 zł w umowie na 24 m-ce,

-> 47,50 zł w umowie na 15 m-cy.

 

Z kombinacjami typu "składak" to koszt:

 

-> 22,50 zł za pakiet Comfort+ na 24 m-ce + dopełnienie do Extra+ od 10 zł,

-> 27,50 zł za pakiet Comfort+ na 15 m-cy + dopełnienie do Extra+ od 10 zł.

Wszystko  się zgadza poza 2 rzeczami:

Od czasu nowego comfort cena na 15m to 29.99 a nie 27,5 więc, 

-> 29,99zł za pakiet Comfort+ na 15 m-cy + dopełnienie do Extra+ od 10 zł.

Cena za extra "bez kombinacji" na 15m i na 24m to cena 44,99

Edytowane przez hubson
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie potwierdzaj sobie. Ty tu nie jesteś od potwierdzania. ? Ty mi nie dałeś oferty. Sugerujesz, że nie prawdziwe informacje. To proponuje jeszcze raz przeczytać to co napisałem. Dziwne, że miałem Comfort za niecałe 2 dyszki i dostałem taką samą cenę gdzie inni co schodzili do Comfort dostawali za 22,50. I nie tylko ja dostałem w tej cenie. Jest wielu co tak aneksowało. Nawet dostałem do tego Canal+ za 25 i dopełnienie do Extra za 10.  Jeszcze jakieś obiekcje pod moim adresem? Ile jeszcze razy będziesz zakładał nowe konta tutaj? A może kilka? To chyba świadczy o tym, że jesteś tutaj nieproszonym gościem, a ciągle wracasz. 

 

Kolega @shevchenko1987 być może się pomylił. Napisał o ofertach dla tych co chcą zejść do Comfort. Czytaj ZEJŚĆ z wyższego pułapu i podał ceny jakie zna i tyle. A, że Ty jesteś nieomylny....No cóż. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - to teraz na serio pytanie.

Mam teraz moduł CI+ na własność.

 

1. Na pewno chcę Comfort + 8*Canal i Canal+ 4K + HBO z GO. Do tego bym chciał dekoder Ultrabox 4K najlepiej za zero.

2. Opcjonalnie - nie upieram się, bo nie sport jest dla mnie najważniejszy - mile widziane są Eleveny, Polsat Sport Premium i dopełnienie do ekstra.

 

Za ile realnie mogę wywalczyć opcję 1 (teraz płacę 67,50 zł z modułem) i za ile mogę walczyć o opcję 2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios czytanie ze zrozumieniem  kuleje.Napisalem żebyś nie potwierdzal nieprawdziwych  informacji(ceny za pakiety przy zejsciu które napisał @shevchenko1987 były błędne).Tez miałem comfort za 19,99,wiec się nie chwal post dotyczyl czego innego,a wiadomo, że też były oferty za 14.99.Jestes chyba najbardziej  nielubiana osoba na forum, Twoja arogancja jest ogromna.Szukanie atencji na forum wrzucaniem swoich 5gr w każdym temacie(czesto nieprawdziwych informacji )  jest komiczne. Teraz napisze do Ciebie dużymi literami może zrozumiesz mój post. 

POTWIERDZILES NIEPRAWDZIWE INFORMACJE Z POSTU Shevchenki. WYTKNALEM  KOLEJNY TWOJ BLAD.

Nie jestem nieomylny i się za takiego nie uważam. Koledzy z forum pomogli mi w paru sprawach.Natomiast Ty zgrywasz szeryfa forum a tak naprawdę piszesz często bzdury

Edytowane przez hubson
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

@Bartosz nowicki Jak masz Comfort teraz w tej cenie co napisałeś, to dostaniesz przy aneksowaniu. Jeśli nie to minimum 22,50 na 24m. Tak jak napisał kolega @shevchenko1987

post edytowany po moim wpisie. Jesteś zalosny.Jakie wylatywanie z forum? jesteś adminem,ze się tak rządzisz? 

Edytowane przez hubson
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba napisał o Comfort za 22,50. Czyż nie? I tego się tyczyła moja wypowiedź.  Nie innych cen, bo nie wspomniałem.

Nie muszę wyszczególniać, bo Ty nie potrafisz zrozumieć. . To Ty jesteś żałosny i szukasz dziury w całym. Od początku jak tylko tu kiedyś się pojawiłeś. Pod różnymi loginami. Prowadziłaś dyskusje z różnych loginów.  Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios teraz to belkoczesz bo zawsze z jednego loginu pisze. chyba mama Cię nie przytulala bo wszędzie szukasz poklasku i chcesz zwrócić uwagę. Jestem na forum niecałe 2miesiace.Nie szukaj spisku tam gdzie go nie ma.Z tego co widzę irytujesz więcej osób niż tylko mnie. 

Ty jesteś mistrzem szukania dziury w całym, bo udajesz szeryfa forum

Edytowane przez hubson
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomwro napisał:

Czyli jak rozumiem, pierwszy 47,50, kolejne miesiące jak w ofercie, którą mam teraz - 67,50?

Fajna oferta - i na taką można się zdecydować. Próbowałbym jeszcze walczyć o Canal+ 4K za 0 zł, bądź jakąś groszową dopłatę.

 

Wracając do postów o Orange Love, które padły wczoraj, a zostały usunięte - właśnie taka oferta jest do zaakceptowania.

Przede wszystkim nie oglądam namiętnie sportu, więc nie jest mi niezbędny Eleven czy Polsat Sport Premium.

Czemu 67,50? Przez całą umowę 47,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jack777 napisał:

Jeśli tak, to masz super warunki, gratuluję

A co w niej takiego Super?Normalna o której się pisze od wielu miesięcy dla Wszystkich co potrafią  negocjować.Ja np pod koniec tamtego roku dostałem takie coś 

oferta-nc.png

Na ponad dwa miesiące przed końcem umowy bez wypowiedzenia i mało tego z racji że długo nie akceptowałem meila dzwonili w tej sprawie kilka razy.W trakcie dobrałem Eleven za 7.95 zł.Można pokombinować by było jeszcze taniej przy własnym sprzęcie i odrobinie wiedzy ale szkoda czasu i pilnowania terminów by zaoszczędzić te kilka czy kilkanaście złotych.Edit I mogłem dostać C+Seriale i jeszcze jedną jakąś tam kolecję w cenie ale od dawna nie mam do czynienia ze sprzętem NC+ więc wiadomo że nie chciałem bo miałem przy poprzedniej umowie ale nawet nie sprawdziłem co to jest.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorsza cenowo?Comfort za 19.99 zł jest chyba tańszy od tego za 22.50zł?Extra nie musiałem dobierać a i tak mam w najniższej cenie nie licząc włącz -wyłącz i blokerów.Podobna sytuacja z C+ za 25 zł najtaniej nie licząc tego co poprzednio.Eleven ten sam temat.Zwykły Comfort można negocjować i w pierwszy lub drugi dzień opcje dodatkowe dobrać na infolinii w tych cenach.Co do sprzętu to ja mam własny 4K a patrząc na opis osoby to ten ultrabox+ to może a raczej jest zwykły Pace.Bo na Ultrabox 4K mi to nie wygląda.Edit Faktycznie jest dodatkowo MR na Camelach kto miał ten dalej ma  na tych samych zasadach.Tylko jak długo będzie to działać na takich samych zasadach?Druga sprawa po co mi MR jak mam sprzęt na Linuxie.Jedyna przewaga to ten MR z dawna  bo dekodery to szrot.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich sporach piszesz?Ktoś pisze że oferta tańsza jest mniej atrakcyjna cenowo.Maało tego twierdzi że stary Pace który juz dawno powinien być zutylizowany jest lepszy od np dekodera który mam na umowie choć nie  używam.Skoro twierdzisz że oszczedności mogą być 5 zł sposobami o których pisałem nie będę cię wyprowadzał z błędu.Edit A samą ofertę to wstawiłem dla przykładu bardziej mi chodziło o bzdury tu wypisywane że wpowiedzenie to podstawa i najlepsze oferty pod koniec umowy.Ja swoją dostałem powtarzam ponad dwa miesiące wcześniej bez wypowiedzenia i to sami wyskoczyli że to samo za tyle samo.Mało tego wydzwaniali dlaczego nie akceptuje oferty.A zrobiłem to w ostatni dzień na sam koniec.Poprostu trzeba wiedzieć jak z nimi rozmawiać a nie bić pianę zaraz.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...