Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, arekqw napisał:

Sposób na najniższy abonament w trakcie trwania umowy

 

Wypowiedziałem umowę w trybie natychmiastowym z karą umowną 158zł, jak sygnał został wyłączony to poszedłem oddać dekoder i wtedy zaproponowano mi wznowienie umowy bez płacenia kary umownej, pakiety: start+ 10zł, comfort+ 22zł, extra+ 45zł

 

Obecnie płaciłem 50zł abonament za pakiet extra+, 4 miesiące do końca umowy miałem 

 

Można w każdej chwili wypowiedzieć umowe z karą umowną a jak oddaje się dekoder to zaproponują wznowienie bez kary umownej z najtańszym pakietem

 

 

Niestety  w  NC+  nie ma co doszukiwac sie logiki i konsekwencji w działaniu.To co Tobie wyszlo na dobre niekoniecznie sie sprawdzi u innych.Skąd wiem ??

Z racji, że zajmuje się turystyka posiadam parę umów z ncplus. W jednym z pensjonatów zrywałem umowę na pakiet superpremium za  99,99  niecały rok do końca umowy.Kara  prawie 800zł.Prośby,groźby i rozmowy na infolinii nic nie pomogły.Karę musiałem zapłacić.W POS zaprzyjaźniony pracownik też rozkładał ręce,ponieważ nie pojawiała mu się zadna tansza oferta na ewentualne wznowienie.

  Mam wypowiedziane 3 umowy na koniec maja i mam do Was drodzy forumowicze proszę o pomoc.Chciałbym na wszystkich 3 umowach pakiet comfort+ jak najtaniej.

Obecnie :

1.comfort + z canal 8 canal  79,99zl + HBO 0zl  + Wifipremiumbox 2zł

2.Comfort+  39,99 zł +  Mediabox 5zł

3.comfort+ 14,99 + wifibox 5zl

Jaka jest szansa na zrabatowanie dekoderów?? Czy z racji,że posiadam 3 umowy mogę liczyć na tańszego comforta niz 22,5 na 1 i 2 umowie??Od razu uprzedzam naczelnego "spamera" ,że czytam temat regularnie jednak nie spotkałem się aby ktoś miał parę umów.Zaznaczam,że nie chce się bawić w odłaczanie sygnału i żebranie w czerwcu o lepszą ofertę ;) ktoś coś ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety. Ilość umów nie ma wpływu na cene pakietu. Tak jak staż.  nc ma to gdzieś. 

Umowa nr1.

Zejście do Comfort za 22,50 i dobranie Canal+ za 25. 47,50

Umowa nr2.

Tak jak wyżej bez dobrania C+, choć możesz.

Umowa nr3.

Ta opłata pozostanie, choć będą wciskać jeszcze drożej.  

Szansa na zrabatowanie dekoderow do 0 jest. Mała, ale jest. Być może częściowo. 

Żebranie powiadasz... Nie żebranie, tylko dalsze negocjowanie.  Jeśli nie dostaniesz przed końcem umowy tego co napisałem, a szanse są na to 90%, że dostaniesz, a być może te 10% przeważy, że nie, i nie chcesz żebrać, to bedziesz płacił drożej. ?. A najlepiej jak wcale nie będziesz negocjował, tylko weźmiesz to co dają. Najlepiej drożej, bo negocjowanie w/d Ciebie, to przecież  żebranie . Wszyscy co tutaj negocjują, to żebracy?.  Oprócz tych co biorą bez negocjacji i przemyślenia. 

Naczelny"Spamer"?. Kogo masz na myśli?? Oczytany forumowiczu?

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios dziękuje za odpowiedź.Przed chwilą sam zadzwoniłem do DUK i jestem bardzo zadowolony  z poziomu rozmowy.Od razu zaznaczyłem,że chce konkretnie pogadać i z racji stażu oraz ilości umów posiadam większą niż podstawowa wiedze o ofertach z działu DUK.Trafiłem na bardzo ogarniętego pracownika.

Na dzień dzisiejszy zaproponował mi

1.  Nowy comfort za 29,99zł

2.  Nowy comfort 22,5zl

3.  Nowy comfort  za 14,99zł

ponadto do każdej umowy dekoder za 0zł oraz hbo z hbo go do konca lipca.Konsultantowi zależało żeby zamknąć temat w rozmowie.Powiedziałem,że chciałbym wycisnąć więcej szczególnie z tej 1 umowy.Prośba o chwile na konsultacje z jego z strony po czym propozycja o czas do soboty kiedy w pracy będzie kierownik.Facet grał w otwarte karty i powiedział,że jak na co najmniej  jednej z umów wezmę canal +8  za 25zł to zrobi mi na wszystkich kontach zrobi mi rewelacyjną ofertę :).Pożyjemy zobaczymy i czekam na sobotę.Mam nadzieję,że  zadzwoni w sobotę i sie dogadam :)

Jeśli chodzi o naczelnego "SPAMERA" forum to chyba każdy wie o kogo chodzi i nie trzeba podawać pseudonimu :)Ty zresztą chyba wiesz najlepiej kogo mam na myśl?  Chodzi o osobę która robi dużo dobrego na forum i często pomaga.Niestety nadmierna chęć dowartościowania się poprzez wrzucenie swoich 5groszy do każdego tematu oraz buńczuczne wypowiedzi robi z niej denerwującego TROLLA :)

Edytowane przez rostalsky
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, proste pytanie: 

czy do nowego comfortu moge dobrac dopelnienie do extra + w cenie 10-15zł (skonczyl mi sie okres promocyjny na dopelnienie) 

 

z BOK dowiedzialem sie ze nie moge tego zrobic - musze zmienic pakiet na exta+ w cenie 49,99zł.

prawda to czy trafilem na mega niedouczoną konsultantke?

 

dzieki

 

 

W dniu 5.04.2019 o 16:50, tweed77 napisał:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawel napisał:

Jak najbardziej możesz włączyć dopełnienie do Extra. Cena zależna od promocji. Ewentualnie opcja bez zobowiązania w cenie 30 zł.

 

po 5 telefonach do ICA (223104747) dalej ta sama gadka. na moje nieszczesnie za kazdym razem kobieta.

wg nc+ nie mogę dobrać do nowego comfortu (mam go za 22,50zł) dopełnienia do extra+ za 10zł. tylko oferta na podwyższenie pakietu do extra+ za 49,99zł czyli podwyżka o 27zł . po*!@#$%^&*()ło ich?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/2/2019 at 10:54 AM, mailtrash said:

Umowa była do końca kwietnia i do końca kwietnia śpiewali coś pod 80zł.

Zadzwoniłem dziś i oto takie ceny - w sumie 47,50. Trzeba być cierpliwym i czekać do końca i jeden dzień dłużej ;)

 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

A składałeś wypowiedzenie pisemne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawel napisał:

@pokrywekwłącz opcję bez zobowiązania za 30 zł.Pod koniec czerwca zadzwonisz żeby ją deaktywować i wtedy próbuj dobrać na stałe za 10 zł.

Próbowałeś na czacie przez ICA ?

 

na ICA chlop powiedzial ze nie ma ofert bez zobowiazania. jedynie suchy pakiet extra+ za 49,90zł. 

 

kazał dzwonic na 223104747 i to samo dostane. i ICA nie mam opcji dopelnienia .

po prostu szopka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Stasio7777 napisał:

Witam. Jestem tu nowy bo Orbitowałem?. Czy ktoś WIE ale WIE co to jest Nowy Komfort? Coś mu tam obcięli ale co dokładnie?  Yyyy dostałem taką ofertę na przedłużenie plus Canal za 25 pln. Ale co to jest ten Nowy? Pozdro

Wykastrowali MTV Music i BBC First a dołożyli BBC Lifestyle o ile pamiętam.

 

 @pokrywek masz jakiegoś wyjątkowego pecha. Może spróbuj w punkcie sprzedaży? Musisz jakiś kit wcisnąć.Że kiedyś już korzystałeś z tej opcji czy tym podobne.Ile płacisz obecnie za Comfort+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 14:53, rostalsky napisał:

Na dzień dzisiejszy zaproponował mi

1.  Nowy comfort za 29,99zł

2.  Nowy comfort 22,5zl

3.  Nowy comfort  za 14,99zł

Od czego uzależniona jest wysokość opłaty za pakiet bo w cenie 14,99 to można brać nawet w umowie na 3 lata :)

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

Wykastrowali MTV Music i BBC First a dołożyli BBC Lifestyle o ile pamiętam.

 

 @pokrywek masz jakiegoś wyjątkowego pecha. Może spróbuj w punkcie sprzedaży? Musisz jakiś kit wcisnąć.Że kiedyś już korzystałeś z tej opcji czy tym podobne.Ile płacisz obecnie za Comfort+?

umowę podpisałem w marcu 2019. place 22,50zł za comfort + , dobrałem 8xc+ za 25zł + multiroom 10zł i dekoder 4k+ za 5zł/m-c.

do tego dostałem na miesiąc za free dopełnienie do extra+. dopełnienie skończyło się 01.05.2019 (do 30.04 wlacznie).

dzwonię od 01.05 i za [beep]e nie mogę dostać dopełnienia za 10zł. cały czas ta sama gadka o przejściu na extra + za 49,99zł. 

 

edit: udało się - dostałem dopełnienie do extra+ za 10zł/m do końca umowy. Dzięki @Pawel.

mieli 2 promocje - 2 miesiące gratis i potem 15zł/m-c lub 10zł/mc płatne od czerwca. wybrałem druga opcje.

 

podsumowując:

Comfort+ 22,50zł/m

dopełnienie do extra+ 10zł/m

C+8x - 25zł/m

MR - 10zł/m

Dekoder 4K - 5zł/m-c

H,H2, Adventure, Sportklub - 5zł/m-c

 

łącznie: 77,50zł/m

 

pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil2505 napisał:

Typowo pakiet Superpremium z 6-cioma Canal+ i Mistrzowską Piłką za 94,99zł na 24m to najtańsza opcja, jeżeli potrzebujesz CANAL+, HBO i Cinemax w tv. 

Ciekawe za ile dostanę do tego pakietu dodatkowo Canal+4K i dekoder 4K, które teraz posiadam za odpowiednio 10zł i 15zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podpisaniu umowy pewnie w cenie standardowej. Chociaż może w związku z tą sytuacją z HBO zaproponują coś taniej.

 

Jedna osoba dostaje propozycje wymiany za 49zł aktywacja + 5zł miesięcznie czynsz, a inni 99zł aktywacja + 15zł miesięcznie czynsz.

Trudno stwierdzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Radzio85 napisał:

Ciekawe za ile dostanę do tego pakietu dodatkowo Canal+4K i dekoder 4K, które teraz posiadam za odpowiednio 10zł i 15zł miesięcznie.

Walcz o zrabatowanie C+ 4K do 0 zł, a dekodera do 5 zł. Tak poza tym ja bym brał opcję z 8 C+, 5 zł więcej, a jednak dodatkowo masz jeszcze 2 kanały i C+ VOD.

Edytowane przez kubus.kul
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...