Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, fanatyklech napisał:

 

 

Czekaj warto, a jak zadzwonią to powiedz im że jest taka i taka ofert i mają dzwonić tylko wtedy kiedy będą w stanie Ci to zaproponować . Ja też miałem umowę do końca kwietnia (w marcu złożone wypowiedzenie)  Wczoraj telefon, nowy comfort+ za 27,50zł Canal + za 22,50zł plus wymiana dekodera na mediaboxa opłata aktywacyjna 0zł najem 3zł czyli za wszystko 50,50zł miesięcznie.  Nie udało się tylko przekonać konsultanta do elevenów za 7,95zł proponował po 11,99zł.   

Jeśli już, to ceny są takie:

Nowy Comfort+ za 22,50 zł,

Canal+ za 25,00 zł,

najem mediabox+ 3,00 zł.

To daje łączną kwotę 50,50 zł. Przy umowie na 24 m.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pawel napisał:

Wg moich obliczeń wychodzi 53 zł a nie 50,50. O dziwnej cenie za paczkę C+ nie wspominając.

Comfort też dziwna, w rozumieniu, że tak przytrzymał nc, że nie dostał tego pakietu za 22,50?

@lukas88

Myślisz, że źle usłyszał, czy może konsul sobie przyciął??

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj Nowy Comfort+ zC+ i C+4k, dopełnienie do Extra i kolekcje Fox oraz NGC, do tego dekoder 4k 0pln aktywacja i bez haraczu za 69,90pln do tej pory miałem moduł i HBO ale zrezygnowałem bo i tak z apki tylko korzystam, oferta jeszcze nie klepnięta, jutro idę odebrać dekoder do punktu, więc wole poczekać żeby cyrków nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam teraz Extra+ za 59.99zł i dekoder wifi premiumbox za 5zł. Umowa do 30.04 wypowiedzenie złożone. 

Dziś miałem telefon zaproponowali:

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, Filmbox Pack, HBO GO, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentó w
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Za pakiet Extra+ 6C+ C+4K i dekoderem 4K chcieli 81,99zł - nie zgodziłem się

Czy ta oferta za 69,99 jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GrubyBubu

Biorąc pod uwagę, że Comfort można mieć za 22,50, 8C za 25, C+4k za 10=57,50. Reszta to opłata za dekoder. Co zyskałeś? Tylko aktywację za Free. O Extra nie wspomniałeś czy to na stałe, czy na miesiąc. 

 

@breakfish

Poczytaj trochę, a zobaczysz, że to można mieć taniej.?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjowałem dodatkowo c+4k i dekoder 4k w tej cenie ale dostałem odpowiedź że nie ma takiej opcji. A za Comfort+ z C+ powiedział 64,99zł. Jak teraz mam wycofaną rezygnację i zrezygnuję z oferty to czy będą dzwonić i czy jestem w stanie ugrać lepszą ofertę?

Edytowane przez breakfish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 mies., pakiet extra+, 6 c+, mistrzowska pilka na caly okres, hbo i hbo go do konca wrzesnia, eleveny za 7.95 na 12 mies. pozniej normalna cena, filmboxy chyba na 5 mies., dokładnie nie wiem bo mnie nie interesuja, multiroom standard free, wszystko za 77.90zl

 

Mozna cos jeszcze wynegocjować???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dziś...bez wypowiedzenia...umowa do końca czerwca

Wybrane usługi Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Start+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś doświadczenia czy jest jakaś różnica w przedłużaniu wypowiedzianej umowy na koniec (2-3 dni przed końcem umowy) a w ciągu 14 dni na zdanie sprzętu?

Można jeszcze coś ugrać, albo ktoś coś więcej ugrał?

Na koniec miesiąca zapewne dostanę: Comfort za 22,50 C+ 8 - 25, multiroom (2xcameleon) 0. Pytanie czy coś jeszcze można wycisnąć w tym 14 dniowym okresie do zdania sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawali jakiś czas temu jeden MR za free , a pozostałe za 10. Musisz trochę pomarudzić i czekać. Zadzwoń jeszcze na 12294787.

 

@mailtrash

Bez łaski powinieneś dostać Fox i NG Play na całą umowę i na miesiec za free dopełnienie do E+.   I nic więcej. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, marekpolek napisał:

Czy może ktoś potwierdzić, że mając pakiet Comfort+ i C+ w cenie 47,50 zł, po przejściu na czas nieoznaczony kwota wzrasta do 51,50 zł?

Drożeje zazwyczaj pakiet główny o 4 zł.Dodatki pozostają w niezmienionej cenie. Nawet mimo innych zapisów w regulaminie. Temat świeżo przerabiany, bo w grudniu byłem na umowie na czas nieoznaczony. Jeśli jednak zamierzamy nadal korzystać z usług operatora i nie planujemy zmiany dostawcy lepiej przedłużyć umowę. Zawsze jest troszkę taniej jak by nie patrzeć oraz mamy możliwość korzystania z akcji promocyjnych typu +miesiąca itp. Na umowie nieoznaczonej nie ma takich możliwości.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...