Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Poprosze o rade bo chyba slabo wynegocjowałem

 

 

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multiroom Standard, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 131,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Do tego dziś wzialem dekoder 4k i ,multirooma (dekoder 4k 49 aktywacja i 15 msc) oraz multiroom (0 aktywacja i 10/msc)

Lacznie wyszlo 136,89 zl.

 

W rozmowie Pani powiedziała ze nie ma możliwości dostać HBO za free (wcześniej miałem hbo z hbo go chyba za 20 pln) oraz ze nie dostane dekodera 4k i multirooma za free bo to nowe usługi/rzeczy. Dzis zobaczyłem ze daja dekodery 4k za 0 do extra+ przez 6msc i 1pln za kolejne 6 - umowa na 12.

 

Myslicie ze ta oferta jest okej czy moglem jeszcze sporo lepiej negocjować ?

Jeżeli moglem to może odstapic od umowy (zawarta 20 lutego) wiec mam jeszcze 12 dni. Czy w razie odstąpienia bedac gadac ze mna z Krakowa =i cos jeszcze wywalczę czy to już bez sensu ?

Nie mam Canalu 4k, nie mam filboxa, hbo mogloby być za free może ? ALe czy wtedy extra+ z 8C+ nie bylby za 99 ?

Dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam 2 pakiety które kończą się 30.06.2019.

Start+ za 17,50 zł
Comfort+ 8C+ za 61,50 zł (średnia z 52,50 przez 6mcy i 67,50 przez 9mcy) 

Jakie najlepsze oferty dostaliście za takie pakiety? One są w dwóch pokojach więc może zrezygnować z Start+ i wziąć Multiroom?

Edytowane przez Harry44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że w takim przypadku warto rozważyć multiroom. Koszt miesięczny to 10 zł i masz w obu dekoderach dostępny ten sam pakiet.

Jeśli chcesz zatrzymać obecną ofertę to walcz o Comfort+ w cenie 22,50.Do tego możesz dobrać 8C+ za 25 zł w zależności od promocji albo na cały okres w tej cenie albo pierwsze 6 miesięcy. Po 6 miesiącach cena wzrasta do 40 zł ale zawsze można negocjować pozostawienie dotychczasowej kwoty. Ja mam nawet w ICA od kilku dni dostępną paczkę 8C+ w cenie 25 zł do końca umowy i po jej zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off topic

 

W jednym z tematów na Satkurierze jeden kolega @  asdsadasd,

 

pewnie też na naszym forum jest, napisał  że :

 

https://satkurier.pl/news/178385/ile-anten-naziemnych-mozna-sprzedac.html

 

'' jak można mieć za 10 zł miesięcznie nc plus i 80 stacji (w tym 36 stacji HD) w dużo lepszej jakości niż to co oferuje się naziemnie. Mało tego antena jest za 1 zł dekoder za 0 zł i aktywacja 0 zł. '' 

O jaką ofertę chodzi ?na stronie nc+ nie widzę tego.

Czy ktoś coś wie na ten temat,rozumiem ze chodzi o pakiet Start ,

dziękuję za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacja wbita w system, dziś dzwoniłem do DUK (w tej chwili mam Start+, C+ (6), pakiet Eleven za 60 zł) i przy opcji przejścia na Extra+ proponują mi 84 zł / miesiąc co mnie w ogóle nie urządza. Rozważam dwa warianty - zachowanie tego co mam z obniżeniem ceny (da radę coś urwać? Ile?), ewentualnie negocjowanie tej ich propozycji, tlko nie wiem jak nisko są w stanie zejść. Ktoś poda pomocną dłoń? :) 

Edytowane przez lad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 72adam napisał:

Przepraszam za off topic

 

W jednym z tematów na Satkurierze jeden kolega @  asdsadasd,

 

pewnie też na naszym forum jest, napisał  że :

 

https://satkurier.pl/news/178385/ile-anten-naziemnych-mozna-sprzedac.html

 

'' jak można mieć za 10 zł miesięcznie nc plus i 80 stacji (w tym 36 stacji HD) w dużo lepszej jakości niż to co oferuje się naziemnie. Mało tego antena jest za 1 zł dekoder za 0 zł i aktywacja 0 zł. '' 

O jaką ofertę chodzi ?na stronie nc+ nie widzę tego.

Czy ktoś coś wie na ten temat,rozumiem ze chodzi o pakiet Start ,

dziękuję za odpowiedz

Pewnie była taka promocyjna oferta dla nowych. Tyle, że raczej 10 zł przez pół roku a potem 19,99. Cena 10 zł na cały okres umowy możliwa jedynie przy przedłużaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak Wam się podoba? - ponapychałem tego i już nie wiem co tu jeszcze można dołożyć ;)

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów , Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 134,99 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne negocjacje zakończone. Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu. Mnóstwo telefonów, nigdy nie odbierałem, dziś w sam zadzwoniłem 4 dni przed końcem umowy. Miła rozmowa i bez szarpania:

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 57,45 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Jest OK, taniej już bym chyba nie dostał. Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lopepol napisał:

Kolejne negocjacje zakończone. Umowa do końca lutego, wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu. Mnóstwo telefonów, nigdy nie odbierałem, dziś w sam zadzwoniłem 4 dni przed końcem umowy. Miła rozmowa i bez szarpania:

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, Dopełnienie do Extra+, Eleven Sports
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 9,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 57,45 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Jest OK, taniej już bym chyba nie dostał. Pozdrawiam

Malina. Też będę w takim razie żądał takiego pakietu. Dopełnienie do Extra+ to dodatkowa dycha czy jest za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obecnie mam umowę do 30 kwietnia, którą planuję wypowiedzieć, aby uzyskać lepszą ofertę z DUK.
Posiadam pakiet Comfort+ za 29,99 z gratisową dzierżawą dekoderów Turbo Box+ 5720SX i Box+ 2849 oraz multiroom premium za 0PLN.

To co mam obecnie mi wystarcza, jedyne o co walczę to pakiet dla dzieciaków w dekoderze lub NC+ Go, ale tu wtykają mi na siłę pakiet Extra+ wraz z dodatkami, które kompletnie mnie nie interesują (kanały filmowe/sportowe)

Pytania do Was:

- czy owe 29.99PLN z gratisowymi dekoderami i multiroomem premium to minumum przy przedłużeniu umowy na kolejne 24mies., czy da się jeszcze zejść z ceny?

- za ile w powyższej konfiguracji (dekodery za free i multiroom premium za 0) mogę mieć pakiet Extra+ przy przedłużeniu umowy na 24mies.?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
T.

 

Edytowane przez tohm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Teraz mam umowę na czas nieoznaczony, dziś złożyłem wypowiedzenie. Pakiet to Extra+ z 8C+, multiroom standard (2 karty cameleon), Wifi PremiumBox+ i... no właśnie - siadł mój dotychczasowy dekoder Sagemcom DSI87.

Planowałem dobrać jako drugi WiFiBox ale "podobno" musiałbym odejść od standardowego multiroomu za 0 zł i przejść na ten za "dychę" + dzierżawa dekodera za 2 zł.

Chciałem podpytać bardziej tu obeznanych czy rzeczywiście muszę odejść od standardowego muliroomu i wymieniać karty, czy może zostać jak jest. Dekodery oczywiście widziałyby się w sieci...

Muszę wiedzieć co mówić przy "ewentualnych" negocjacjach, przedłużających umowę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tohm. 4 posty wyżej masz odpowiedź za ile Comfort można dostać.  Chcesz więcej bajek, to niestety będziesz musiał dobrać E+. MR i dekodery bez zmian.

 

@davids80. Jeśli Sagemcom jest operatora to go wymieniasz w APS na ten sam. Abonenci mają Premiumboxa i dodatkowego Wifiboxa i MR nie jest w sieci. Lecz to tylko kwestia czasu. Teraz przy obecnym zestawie z Sagemcomem też mogą zrobić Ci w sieci. Niestety docelowo tak bedzie wygladał u wszystkich MR w nc. Prawdopodobnie od 2020r.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj umowa przedłużona na 2 lata, pakiet extra+ z 6 canal+, mistrzowska piłka 0zl,Multiroom,dekoder pace -500gb, HBO do lipca za 69,99, myślę że może być w tym roku wymiana kart cameleon zostałem poinformowany, 

Edytowane przez medrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎22‎.‎02‎.‎2019 o 08:47, Tomeeli napisał:

Umowa przedłużona:

Extra+ z CANAL+ , CANAL+ 4K ULTRA HD (wymiana dekodera z WiFi Premiumbox, brak opłaty instalacyjnej), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

79,99 zł 24 m

 

Czy to są warunki abonamentu na całą umowę?

HBO na cały okres umowy?

Jaka opłata za dekoder 4K?

Jak z płatnościami za C+ 4K?

 Czy wysyłałeś wypowiedzenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 08:23, mlesniew napisał:

W ostatnim tygodniu umowy dostałem to co chciałem. Czyli Nowy Comfort+ za 22,50zł na 24mce. Schodzę z większego pakietu dlatego było trudno ale w końcu się udało. Do tego na razie zostawiam sobie Multiroom Premium czyli pierwszy rachunek 42,50zł.

 

Kiedy dostałeś Comfort za 22.50, w ostatnim tygodniu czy już po zakończeniu umowy ? Ja też mam taką sytuację. Obecnie mam Extra a chce zejść na Comfort.

 

PS

Ma ktoś aktualny nr do DUK ? Bo ten podany na forum 12 22947879 chyba jest błędny.

Edytowane przez raffde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2019 o 08:23, mlesniew napisał:

W ostatnim tygodniu umowy dostałem to co chciałem.

@raffde.Data posta i tekst wyraźnie wskazują na ostatni tydzień umowy. 

Za dużo o jedną dwójkę masz

12 2947879

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...