Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy warto-co kto lubi.  Extra z Canal+ nic nie daje, po za starymi filmami.  Nie masz ligi mistrzów, ligi europy! Kasa taka sama jak wcześniej za LM a jednak jej  nie ma. Za LM i LE chcą większej kasy i tyle. Generalnie dla mnie oferta w całości jest skierowana na wyciągnięcie większej kasy od abo nie zachowując minimum przyzwoitości!!!!!!!!!!!!!!!! 

Ja osobiście bym olał tą ich ofertę w całości tylko brak mi opcji kupienia i legalnego korzystania z opcji sportowych w sieci. Mam nadzieję że taka w  najbliższej przyszłości będzie i będę kupował to co oglądam. Nie będą mi wciskali zakupu """""pralki z wodą"""" którą nie chcę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NobelM napisał:


A nie jest to przypadkiem Extra + 6C ewentualnie Comfort + 8C?

 

Miałem Extra + 6C ale później dostałem 8C do końca umowy za 25 zł. - stąd 69,99

Ktoś miał podobne warunki jak ja? Za ile to można wyciągnąć? Ponad 130 to trochę za dużo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Miałem Extra + 6C ale później dostałem 8C do końca umowy za 25 zł. - stąd 69,99
Ktoś miał podobne warunki jak ja? Za ile to można wyciągnąć? Ponad 130 to trochę za dużo ;/
Maksymalnie co można wyrwać, to to, o czym w kółko jest tutaj pisane, czyli:
- Comfort+ za 22.50zł,
- Dopełnienie do Extra+ za 10zł (już w czasie trwania umowy),
- HBO z GO za 20zł?
- C+8 za 25zł (na 6m, później pewnie to samo do końca umowy);
- Eleven za 7.95zł na 12m;
- za deka 4k raczej nie zejdziesz z opłatą (15zł);
- C+4k da się wyrwać za 0zł;
- z opłat za MR nie zejdziesz (10zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając Start+ jest możliwe aby zmienić umowę na Extra+ ?

Majac umowę do października 2020 to w ogóle możliwe ?

Wiem że dopełnienie do komfort+ już tak. Pod koniec  umowy to wiem że możliwe jest podniesienie pakietu aneksem, jednak na początku nie pamiętam czy komuś się udało. Poza tym pytam o możliwość, na dziś nie planuję tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, NobelM napisał:

Maksymalnie co można wyrwać, to to, o czym w kółko jest tutaj pisane, czyli:
- Comfort+ za 22.50zł,
- Dopełnienie do Extra+ za 10zł (już w czasie trwania umowy),
- HBO z GO za 20zł?
- C+8 za 25zł (na 6m, później pewnie to samo do końca umowy);
- Eleven za 7.95zł na 12m;
- za deka 4k raczej nie zejdziesz z opłatą (15zł);
- C+4k da się wyrwać za 0zł;
- z opłat za MR nie zejdziesz (10zł).

 

Ale idąc tą drogą, nie wiadomo co z mistrzowską piłką... Czytam to forum i wiem, że jest taka opcja żeby zrobić, ale wolałbym w normalnej cenie mieć wszystko plus MP. Stąd moje pytanie: czy ktoś nie przedłużył na lepszych, niż mi proponują, warunkach?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z zastrzeżonego. Bardzo dziwny pan.

 

Oferta świąteczna, czyli 99,99 za Extra,C+, HBO, CX, Filmbox, nat geo, fox play, Mistrzowska Piłka,

także trochę setny raz dubluję to co już od dawna znamy, ale:

odrzuciłem i powiedziałem że nie będę podwyższał nie mając gwarancji Ligi Mistrzów, na co facet

 

"Liga Mistrzów na 24 mce".

 

Podejrzewam że ściema, ale czy ktoś usłyszał już coś podobnego? Wgl dziwnie gadał typ, mówił że muszę się jakoś zadeklarować na 30 dni

przed końcem, więc muszę w grudniu, zachowanie z fochem, itd itd. Wnerwił mnie trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2018 o 12:50, maks27 napisał:

Mając Start+ jest możliwe aby zmienić umowę na Extra+ ?

Majac umowę do października 2020 to w ogóle możliwe ?

Wiem że dopełnienie do komfort+ już tak. Pod koniec  umowy to wiem że możliwe jest podniesienie pakietu aneksem, jednak na początku nie pamiętam czy komuś się udało. Poza tym pytam o możliwość, na dziś nie planuję tego robić.

 

23 godziny temu, Marcin80 napisał:

Dopełnienie jest możliwe w trakcie trwania umowy o jeden pakiet do góry, niestety nie dasz rady bo u Ciebie byłoby o 2.

@Marcin 80 Bzdury piszesz.Nie dalej jak 2 tygodnie temu mogłem ze Start+ przejść na Extra+.Rozmowa była z BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak tak to to jest bardzo ciekawe. Stracili prawa już kolejne, a pakiety a właściwie ich ceny nic się nie zmieniły dla przedłużających również wręcz przeciwnie poszły w górę.  Dzisiaj mamy taką rzeczywistość, że generalnie jak zwykle ITI za mniej żąda więcej a pakiety są tak ułożone że jak nie weźmiesz zestawu to później jest brak możliwości dobrania czegoś ciekawego np MP.  Podam mój przykład przy przedłużeniu. Proponują mi Ekstra+ z Can.+ za 99 zł a jak się nie zgadzam to konsul prawi, że jak zejdę niżej to np nie dobiorę MP, C+4K. Muszę też dodać, że np w PC za dekodery nie biorą ani zeta a tu 2, 5, 15 zł. To jest rozbój w biały dzień. Nie pojęte jak ludzie się na to godzą. 

Edytowane przez zibi45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz całkowitą rację w CP nigdy nie miałem czunszu teraz w NC+ przy Start+ jeden dekoder możliwy do wzięcia z czunszu 2 złote. Po tym jak okazało się się że są problemy przy podłączonym dysku nie ma opcji wymiany na straży model, który z dyskiem zewnętrznym pracuje prawidłowo. Reklamacyjnej mogą wymienić na wyższy model ale większy czynsz, bo klient już złapany. 

Wracając do tematu muszę złożyć wypowiedzenie umowy 2 tygodnie będąc klientem, aby mieć mozliwość nagrywania. Pomoc techniczna stwierdziła że Wifibox pracuje poprawnie tylko z dyskiem który ma własne zasilanie. Tylko czemu takiej informacji nie ma stronie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniach umów i nie tylko, myślę że racje mam nie tylko jeżeli chodzi  o dekodery ale i o proponowane pakiety. Tak jak wcześniej napisałem. Chcą żebyśmy płacili więcej za mniej.  Brak zgody na przedłużenie umowy w pakiecie  nazwę go "zestawem" powoduje to, że dobranie opcji albo jest niemożliwe albo w sumie zapłacimy więcej niż w tzw "zestawie".  Znaczy to poniekąd, że jesteśmy zmuszani do kupowania opcji z których nie będziemy korzystać. Tak się dzieje z opcją Fimbox i Cinemax oraz nowymi usługami Play. 

Pomijając fakt, że ITI ma Canal+ i C+4K  ( w którym oferta jest bardzo uboga i kierowana do posiadaczy TV 4K)  to oferta CP niczym się nie różni od proponowanych w ITI zarówno pod względem programowym, sprzętowym i cenowym, dałbym nawet na dla CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...