Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pokrywek, na 6 m-cy i potem negocjacje. Jak dzwoniłem i włączałem dopełnienie do Extra+ za 10 zł to zapytałem czy bez problemu dostanę później przedłużenie C+ do końca na tych samych zasadach. Konsultant powiedział, że bez problemu. Nawet niby mnie zapisał na listę i ma dzwonić na przełomie kwietnia - maja by mi włączyć to przedłużenie. Zobaczymy ;)

 

Jak nie to w czerwcu myślę, że będą dawać tak czy inaczej C+ po takiej stawce z uwagi na fakt utraty LM i LE. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Obecnie mam (dziś wypowiadam umowę) pakiet Superpremium+ oraz Eleven Sports (4kanały), NC+ GO TV Seriale, HBO GO - za to wszystko płacę 141,89zł.

 

Myślę, że trochę mnie kroją. Rozważam trzy opcje:

1. Pakiet Start+,  Eleven Sports (4 kanały) i wszytkie kanały Canal+

2. Pakiet Extra+, Eleven Sports (4 kanały) i wszytkie kanały Canal+

3. Pakiet Comfort+, Eleven Sports (4 kanały) i wszystkie kanały Canal+

 

Proszę o poradę co mi mogą zaproponować i na ile powinienem się zgodzić (czy ma znaczenie, że jestem z nimi 10 lat)?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Opcja Eleven zawiera 3 kanały a nie 4.Eelven4 tylko w pakiecie Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz dobierać jak pakiet Extra zawiera Eleven4?A Comfort+dopełnienie do Extra to nic innego jak pakiet Extra.

rozumiem, ale jak wezmę comfort+ z dopełnieniem na m-c (do końca kwietnia bo tak zazwyczaj dają) to w maju Eleven 4 nie będę miał a chcę mieć całą paczkę 4 kanałów w Comforcie. dla mnie najważniejsze to paczka c+ 8x i eleveny 4x.

W extra + to wiadomo ale cały czas waham się m-y extra+ a comfort+.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcz o Comfort+ za 22,50 zł. Nawet jakby później wołali za dopełnienie 20 zł to i tak się lepiej opłaca niż branie od razu Extra z C+. 

będę optował za Comfortem z dopełnieniem do kwietnia i paczką C+ na cały okres za 47,50zł. co będzie potem to zobaczę w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to pytał.

 

Nie, o to:

 

Bez wypowiedzenia nie dało się ugadać, tylko więcej niż obecnie (Extra+8xC+MR+WifiPremium+Sagem(własny) za 79,90 ). Więc wczoraj wypowiedzenie złożone w punkcie (termin umowy do końca kwietnia). Zobaczymy co się uda. Zależy mi na Canal+VOD, więc celuje w Comfort+8xC+MR z tymi dekoderami, ma nadzieję że około 50 zł. Ale takie sukcesy coś może się udać dopiero pod koniec kwietnia albo dopiero w maju

 

C+VOD działa tylko z 8xC+. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987, dostales comfort z c+8x na 24m czy na 6m i potem negocjacje?

walcze o wlasnie taki pakiet comfort z 8xc+ na caly okres 24m chociaz extra+ z 8xc+ (3m-ce za 0zł), potem 69,90zł też jest kuszący.

pytanie do was: czy jak dostane warunki przedluzenia 31.03 a zaakceptuje je 01.04 to mam kwiecien za free?

Właśnie dostałem odpowiedź od konsula że te E+8xc w cenie 69.90 to się bierze z uśrednienia 3 miesięcy gratis (3*0 +21*79,90)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia. Umowa do 30 czerwca 2018r. Mam Extra+ za 47,50.

Oferują Extra+ za 49,99. Do tego canal+ discovery i canal+ seriale na cały czas trwania umowy. Dodatkowo HBO na 6 miesięcy gratis (potem wyłącz) lub wszystkie osiem canal+ na 2 miesiące gratis (potem wyłącz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Panowie taka szybka piłeczka, bo nie chce mi sie z nimi gadać wiec chciałbym im moje warunki postawic a nie wiem jak nisko moge zejsc :)

umowe mam do konca kwietnia i wypowiedzenie zarejstrowane do tej pory miałem extra+ z 6 canal + HBO(0zł)+ Sportklub(1.99zł)+ Eleven sports(15.90zł) +najem PVR (0zł), nc go(100h) za 88,25zł  interesuje mnie:

extra+eleven sports+sportklub + canal 6 lub 8 i do tego dekoder pvr chciałem wymienic na wifi i moze antene tez by sie dało dostac wieksza bo mam małą 60 chyba, wiec powiedzcie mi za ile moge najtaniej dostac ten pakiet na dzien dzisiejszy i co mozna jeszcze ugrac za 0zł oprócz HBO na 6 miesiecy?

 

ewentualnie ile by kosztował pakiet superpremium + eleven + ten dekoder wifi i antena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszyskich. Mam kilka pytań, ile na dzień dzisiejszy kosztuje dopełnienie z Comfortu do Extra? są różne informacje na forum .Ile obecnie chcą za dzierżawę Mediaboxa przy aneksowaniu umowy, jest możliwa jednorazowa opłata? Czy jes opcja na Eleven 7.95zl na 12m-cy ?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...