Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, będziesz miał dostęp dp nc+go tv ale nie do C+VOD.

Kolega nie pyta o C+VOD tylko o internetową bibliotekę. Stan na teraz na włączonym dekoderze.

nc+ GO TV INTERNET - Canal + VOD - 659 pozycji

nc+ GO TV DEKODER - Canal + VOD - 14 pozycji :-)

dalsza dyskusja jest chyba zbędna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z Was pisze ze będzie to czy owo negocjować później , jaka będziecie mieli pozycje do jakichkolwiek negocjacji? Teraz macie cała umowę wygasającą, a potem?

Kuba

 

Będę się martwił za pół roku, zresztą bardziej mi zależało na zejściu z ceny jak na canal+ ;) każdy ma swoje priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale tym co dzisiaj "ugralem".Oferta moze nie za bardzo szalowa.Ale ogolnie juz mi sie nie chcialo czekac.

Do tej pory Extra,6xC+,Mediabox (najem 5zl) =calosc 74,90.Umowa do 31.03.'18

Dzisiaj wynegocjonowane: Comfort,3xEleven,8xC+,mediabox(5 zl),dopelnienie do Extra do konca kwietnia. Cena za calosc= 66,40zl.Umowa na 24 mc.Po roku odlaczenie C+,badz cena 79,90, badz nowa promocja na pakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie pyta o C+VOD tylko o internetową bibliotekę. Stan na teraz na włączonym dekoderze.

nc+ GO TV INTERNET - Canal + VOD - 659 pozycji

nc+ GO TV DEKODER - Canal + VOD

- 14 pozycji :-)

dalsza dyskusja jest chyba zbędna

Wyraźnie napisał, że zależy mu na C+VOD. Gdzie? Poszukaj i nie pisz bzdur o 100h limitu na dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale tym co dzisiaj "ugralem".Oferta moze nie za bardzo szalowa.Ale ogolnie juz mi sie nie chcialo czekac.

Do tej pory Extra,6xC+,Mediabox (najem 5zl) =calosc 74,90.Umowa do 31.03.'18

Dzisiaj wynegocjonowane: Comfort,3xEleven,8xC+,mediabox(5 zl),dopelnienie do Extra do konca kwietnia. Cena za calosc= 66,40zl.Umowa na 24 mc.Po roku odlaczenie C+,badz cena 79,90, badz nowa promocja na pakiet C+.

sam dzwoniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

kolejna oferta z dziś (świeżak , jak powiedział konsultant) - będą dziś/jutro wysyłać smsy:

3 propozycje:

 

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

2) Comfort+ z 8xC+ na 24m (c+ na 6 m-cy potem wyłączenie) - 47,50zł (22,50 +25), dopełnienie +10zł do końca kwietnia.

3) Extra + z 8xC+ na 15m - 72zł

 

czekamy dalej.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzwonią do mnie uparcie od miesiąca po 2 razy dziennie (umowę mam do końca czerwca - brak wypowiedzenia), dzisiaj miałem akurat chwilę czasu i postanowiłem odebrać żeby sprawdzić co mają do zaoferowania.W tej chwili mam taką ofertę:

Superpremium+ - 99,99zł
Filmbox Pack
HISTORY HD - 1,99zł
multiroom standard - 5x10zł

całość za 151,98zł

a to ich oferta na chwilę obecną:

Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD

Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

 

całość za 156,98zł

 

czy jest szansa coś jeszcze utargować? Konsultant coś mówił że kończą właśnie tą grupę abonentów i że lepszej oferty nie dostanę. Brać czy wysyłać wypowiedzenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisał, że zależy mu na C+VOD. Gdzie? Poszukaj i nie pisz bzdur o 100h limitu na dekoderze.

 

Ktoś tu ma chyba problem z oczami. Podaj źródło że na dekoderze nie ma limitu.

Jak będę miał  6xCanal+ to na Wifi PremiumBox będę miał dostęp do tej internetowej biblioteki ? To mi by zdecydowanie wystarczyło

 

O to pytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

kolejna oferta z dziś (świeżak , jak powiedział konsultant) - będą dziś/jutro wysyłać smsy:

3 propozycje:

 

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

2) Comfort+ z 8xC+ na 24m (c+ na 6 m-cy potem wyłączenie) - 47,50zł (22,50 +25), dopełnienie +10zł do końca kwietnia.

3) Extra + z 8xC+ na 15m - 72zł

 

czekamy dalej.

Oferta nr 3 podejrzanie niska cena, gdzieś haczyk musi być...a na co czekasz dalej? oferta nr 2 ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

kolejna oferta z dziś (świeżak , jak powiedział konsultant) - będą dziś/jutro wysyłać smsy:

3 propozycje:

 

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

2) Comfort+ z 8xC+ na 24m (c+ na 6 m-cy potem wyłączenie) - 47,50zł (22,50 +25), dopełnienie +10zł do końca kwietnia.

3) Extra + z 8xC+ na 15m - 72zł

 

czekamy dalej.

 

Faktycznie chyba coś nowego bo wcześniej nie było tego. Ogólnie niezłe oferty. Dzisiaj wysłałem wypowiedzenie zobaczymy co będzie dla mnie z Krakowa :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta nr 3 podejrzanie niska cena, gdzieś haczyk musi być...a na co czekasz dalej? oferta nr 2 ok

 

bardziej dla mnie haczyk to oferta nr 2 . Po 6 miesiącach mogą spokojnie tym którzy pobrali C+8 na ten okres dowalić po 40zł za ten pakiet i dopełnienia po 20-25zł i będzie pozamiatane. mieli zaoszczędzić a będzie bryndza.

bardziej skłaniam się na ofertę nr 1 (czyli to co mam) + 2 dodatkowe C+ (średnio 62zł a to cena bdb jak na tą chwilę).

Może wyrwę jeszcze eleveny lub manpacka za +5zł/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

kolejna oferta z dziś (świeżak , jak powiedział konsultant) - będą dziś/jutro wysyłać smsy:

3 propozycje:

 

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

2) Comfort+ z 8xC+ na 24m (c+ na 6 m-cy potem wyłączenie) - 47,50zł (22,50 +25), dopełnienie +10zł do końca kwietnia.

3) Extra + z 8xC+ na 15m - 72zł

 

czekamy dalej.

 

a ja właśnie podpisałam umowę na Extra + z 6C+ na 24m - 2 m-ce za 0zł ,  HBO na 6 m-cy gratis, bo myślałam że to super oferta;) do tej pory nie dawali żadnego mca grafis, ciekawe czy mozna to jeszcze odkręcic ;)

Edytowane przez szalonaona77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie podpisałam umowę na Extra + z 6C+ na 24m - 2 m-ce za 0zł ,  HBO na 6 m-cy gratis, bo myślałam że to super oferta;) do tej pory nie dawali żadnego mca grafis, ciekawe czy mozna to jeszcze odkręcic ;)rze

rzeczywiście jesteś szalona(ona) ;)

a tak na poważnie chyba jest 14 dni na rezygnacje, czy się mylę.

 

zastanawiam się dalej nad Comfort+ bo różnica m-y nim a Extra + to kilkanaście kanałów o słabej marce i nie ma sensu przepłacać te 20zł.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zależy na bajkach dla dzieci dlatego Ekstra+

 

czy ktoś jeszcze dostał/akceptował taką ofertę? żeby znowu mi nie powiedzieli że czytam niepotwierdzone komentarze na forach ;)

 

czy ktoś dostał już sms z taką ofertą?

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

Edytowane przez szalonaona77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zależy na bajkach dla dzieci dlatego Ekstra+

 

czy ktoś jeszcze dostał/akceptował taką ofertę? żeby znowu mi nie powiedzieli że czytam niepotwierdzone komentarze na forach ;)

 

czy ktoś dostał już sms z taką ofertą?

1) Extra + z 8C+ na 24m - 3 m-ce za 0zł , 21 m-cy za 69,90zł - średnia 61,16zł (opcjonalnie manpack +10zł), opcje HBO na 6 m-cy gratis - dzisiejsza promo

tak jak pisałem, to oferty dzisiejsze (sądzę że dla tych którzy mają kilka dni do końca umowy) - tak jest u mnie bo pytał mnie czy dziś ew. jutro jest szansa na podpisanie umowy i wycofanie wypowiedzenia. 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jesteś szalona(ona) ;)

a tak na poważnie chyba jest 14 dni na rezygnacje, czy się mylę.

 

zastanawiam się dalej nad Comfort+ bo różnica m-y nim a Extra + to kilkanaście kanałów o słabej marce i nie ma sensu przepłacać te 20zł.

Jak nie wyraziłes zgody na natychmiastowe świadczenie usługi to owszem.Ale większość daje taka zgodę i zabiera sobie taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyraziłes zgody na natychmiastowe świadczenie usługi to owszem.Ale większość daje taka zgodę i zabiera sobie taką możliwość.

tak zaakceptowałam bo mi się klikać nie chciało ;) ale nie ma zastosowania to co wysłali razem z ofertą?

"Po zaakceptowaniu zamówionych usług masz prawo do odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni. Jeżeli wybrane usługi zostaną uruchomione przed upływem 14 dni, w przypadku odstąpienia od umowy, zostaną naliczone koszty korzystania z usług proporcjonalnie do zakresu spełnionego świadczenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...