Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam umowa do końca lipca Teraz Extra 8C+ plus 3x HBO dekoder WiFi Premium Box za 79.99zl. Wszedłem ostatnio w prognozę Oplat czas nieoznaczony od sierpnia 2018 opłata 88zl. Napisałem do Nc co zawiera opłata. Dostałem dzisiaj odpowiedź że od sierpnia itp oferta będzie zawierać. Pakiet Extra z 8C+ plus pakiet HBO plus dekoder w kwocie 88zl. Chyba trzeba będzie zostać na czas nieokreślony. Z tego co widzę oferta w miarę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.04.2018. Umowa wypowiedziana w styczniu. Obecna umowa: Extra+, 6C+, 2xMRStandard - 79,90

Dzisiaj przedłużyłem na 24 mies. Extra+, 6C+, 2xMRStandard, 3xHBO(6M) z możliwością wyłączenia po 6m. - 79,90

Dostałem jeszcze wersję 3xHBO + HBO Go za 20 zł na 24 mies. - razem 99.90

Wybrałem tą pierwszą ofertę.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam otrzymałem taką ofertę tylko na razie mi się nie śpieszy z zatwierdzeniem. Tym bardziej że , parę postów wyżej widzę że, wysyłają jakieś SMS-y i proponują Canal+x8 

Wiem że, są lepsze oferty czytałem , ale czy ta jest taka zła ?  Stara umowa kończy się 31.03 mam Extra+ Canal+x8 , HBOx3 , Multiroom i dwa tunery płacę 79,90 zł  

Oczywiście wypowiedzenie było wysłane , to oferta z Krakowa

 

 

 

         df3ec1d97f35.jpg

Edytowane przez janusz822
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, Extra+ z 8xC+ - 79,99, Eleven - 15,90, MR i dekodery - 0 zł.

Wczoraj dostałem propozycję: umowa na 2 lata, Extra+ z CANAL+ - 79,99 zł, Eleven Sports - 11,90, HBO na pół roku za 0 zł, później mogę wyłączyć, Multiroom Standard C+ - 0zł 0zł, Najem ultraBox+ - 0zł, History HD_2 - 2,99, SportKlub - 1,99, razem 96,87 zł.

 

Konsultant powiedział, że mogą do mnie dzwonić tylko do końca miesiąca bo od 1 kwietnia jestem na wypowiedzeniu obecnej umowy (nie wysyłałem wypowiedzenia). Naprawde tak jest, czy po coś ściemniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wers nie był do Ciebie :-D . W sumie o to chodziło, że pytasz a odpowiedzi miałeś max 2 strony dalej ;-) . Nie zejdziesz tak łatwo na Comfort. Największe szanse po zakończeniu umowy.

 

Witam otrzymałem taką ofertę tylko na razie mi się nie śpieszy z zatwierdzeniem. Tym bardziej że , parę postów wyżej widzę że, wysyłają jakieś SMS-y i proponują Canal+x8

Wiem że, są lepsze oferty czytałem , ale czy ta jest taka zła ? Stara umowa kończy się 31.03 mam Extra+ Canal+x8 , HBOx3 , Multiroom i dwa tunery płacę 79,90 zł

Oczywiście wypowiedzenie było wysłane , to oferta z Krakowa

 

 

 

df3ec1d97f35.jpg

Standardowa oferta przedłużeniowa.

 

@lukaszo85. Ściemniał. Jak możesz być na wypowiedzeniu, jak go nie składałeś :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 97,94

TO DOBRA OFETA ? CZY MOGE UGRAĆ COŚ WIECEJ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

dziś kolejny telefon z DUK , kolejna nierozgarnieta dziewoja. Umowa do 31.03.2018 z wypowiedzeniem.

 

3 propozycje od nich:

1) Extra + 6xC+ na 24m - 69,99zł 

2) Comfort+ 8xC+ na 24m - 47,99zł  + dopełnienie do extra+ do końca kwietnia - 10zł - łącznie 58,99zł

3) Extra + 8xC+ na 24m - 79,99zł 

 

czy np. przy opcji nr 2 można w maju ugrać dopełnienie do extra+ na cały okres umowy? wychodzi wtedy ok.59zł i to jest cena rewelacyjna.

mój plan jest taki aby ich przytrzymać do 01.04.2018 i wziąć opcję nr 1 lub 2 z darmowym kwietniem.

 

w rozmowie poruszyłem kwestię utraty LM przec C+ a ona mi na to że jest za to LM ale w siatkówce. zatkało mnie, naprawdę.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem wiadomość od nadawcy "Świąteczna oferta w NC+. Przedłuż umowę i skorzystaj ze świątecznych rabatów, Zadzwoń 122953920

Oczywiście dziś zadzwoniłem i to co usłyszałem jaka to świąteczna oferta jest dla mnie przygotowana i jakie rabaty to mnie rozbawiło. W tej chwili mam Extra+ 8c+ 3HBO 79,99, Eleven Sports 15,90  Hustler HD 5,00 oraz Multiroom Standard 0,00 i za to płacę 100,88zł. Konsultant zaproponował mi przez pierwszy rok prawie 112zł a później coś koło 120zł, Od razu mu podziękowałem. Powiedziałem mu tylko że po zakończeniu umowy gdyby przeszedł na czas nieokreślony to mam taniej 109,88zł.

Doprawdy świetna promocja i rabat!

Wypowiedzenie już złożone wcześniej. A dziś wycofałem dodatkowe opcje Eleven i Hustler. Nie dam im zarobić w ostatnim miesiącu, dostaną mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

2) Comfort+ 8xC+ na 24m - 47,99zł  + dopełnienie do extra+ do końca kwietnia - 10zł - łącznie 58,99zł

...

 

Aktualnie za Comfort+ +8xC płacę 69,99 (dodatkowo Eleven 15,90 + Adventure 1,99).

Składam wypowiedzenie! Czy dysponujecie gdzieś wzorem wypowiedzenia i adresem gdzie mam je wysłać?

Edytowane przez brumq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...