Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po 2 latach :)

 

Widzę że Ircios nadal służy radą, kurde ile to już lat...

A więc tak panowie: Mam te 6xC+, Extra, Eleven, dekoder Mediabox  - płacę łącznie chyba 94zł. Kompletnie mnie już nie interesuje ani paczka C+ - bo oprócz meczów Arsenalu 2-3 razy na miesiąc KOMPLETNIE NIC NA TYCH KANAŁACH nie oglądam, Eleven też mi niepotrzebne, bo mam naprawdę niewiele czasu, a w weekend to już w ogóle. Chcę jedynie zostawić sobie pakiet Comfort, bez żadnych dodatków, pakietów i innych cudów.

 

I teraz realne pytanie: zejdą mi do tego Comfortu czy będzie dzikie rzucanie się w słuchawce i skończy się zdaniem sprzętu ? W sumie to tylko chce zostawić, by sobie kilka kanałów dokumentalnych od czasu do czasu pooglądać - jak się nie da, to trudno - mam Netflixa, Amazon Fire, da się radę; ale lubię dekoder i te nagrywanie a potem bezproblemowe obejrzenie jak mam chwilę. Może EWENTUALNIE zostanę z samym Extra, a tylko w jakiejś dobrej cenie.

 

Z góry dzięki !

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ste100. Proszę Cię.....

 

@ ircios

 

Za 50% w Cyfrowym Polsacie. Słyszałeś o czymś takim jak Smart Dom? Mając abo w Plusie drugi produkt dostajesz za 50% a w moim przypadku zainteresowany byłbym telewizją.

A co mnie to? Czy to ważne czy słyszałem? Raczej nie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta aktualnie to: Extra z 8C+ 84,90PLN, HBO 0PLN, HBO GO 10 PLN, Eleveny 11,90PLN,  Multi standard 0PLN, w sumie 106,80PLN.

Wypowiedzenie z złożone z terminem na koniec marca.

Tel z Nc+ z propozycją tej samiej ceny przez 12 miesięcy i przez kolejne 3 ok 116 PLN. Umowa 15 miesięcy.

Podziękowałem i poprosiłem o kontakt w wypadku lepszej oferty.

Jaka Wasza ocena, jest możliwość zejścia niżej niż 106,80 PLN?

Jakie rozwiązanie proponujecie.

Z tego co czytałem to dekoder 4 K nie jest możliwy do odebrania bez ponownej zapłaty- chyba  że coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał poznać co słychać ws. umów w stanie niskim:

złozone wymówienie i 3 oferty -wycofać oswiadczenie i wtedy czas nieoznaczony po 18,90.(dek gratis)   Przyjąć umowę 2 -letnią za 22,50 z gratisami (Canal+ na jakiś okres) lub przejść na Start+ po 12,50. Jeśli dobralibyśmy tel. to na 9,90.

Obecnie Comfort+ po 14,90.do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał poznać co słychać ws. umów w stanie niskim:

złozone wymówienie i 3 oferty -wycofać oswiadczenie i wtedy czas nieoznaczony po 18,90.(dek gratis)   Przyjąć umowę 2 -letnią za 22,50 z gratisami (Canal+ na jakiś okres) lub przejść na Start+ po 12,50. Jeśli dobralibyśmy tel. to na 9,90.

Obecnie Comfort+ po 14,90.do końca lipca.

W ostatnim dniu,lub kilka dni przed wygaśnięciem umowy,sam Start za 9.90 zł. dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,


Jako że nie mogę uzyskać jasnej odpowiedzi, ponowna prośba o pomoc z przedłużeniem umowy.


Wypowiedzenie przyjęte, umowa do 31.03, aktualnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO (0 zł), MR Standard (5 zł), najem MEDIABOX (5 zł) - za wszystko płacę 79,90 zł.


Jaka cena za poniższe opcje na 24m:


- Extra+, CANAL+ (najlepiej wszystkie prócz sportowych), HBO, bez MR


lub


- Extra+, CANAL+ (najlepiej wszystkie prócz sportowych), bez HBO, bez MR


 


Dzwonili już parę razy ale nie odbierałem.


Z góry dzięki za pomoc.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guli83. 3 strony do tyłu i będziesz wszystko wiedział. Oczywiście w Twoim przypadku dodaj cenę za dzierżawę i MR.

 

 

Witam

 

Dzisiaj propozycja extra + 8 canal + za 69,90 w tym mr . Umowa do końca marca.

Chyba ciekawa propozycja?

 

Dzięki za uwagi i pozdrawiam

Raczej z 6 C+. Źle usłyszałeś pewnie. Jednak jeśli faktycznie taka oferta padła, to jest ona b.dobra. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@guli83. 3 strony do tyłu i będziesz wszystko wiedział.

 

 

Raczej z 6 C+. Źle usłyszałeś pewnie. Jednak jeśli faktycznie taka oferta padła, to jest ona b.dobra.

Dobrze usłyszał. Ja dostałam dziś sms takiej treści "Taniej nie będzie.wiosenne okazje w nc+. Pakiet Extra+ i 8 C+ w cenie już od 69,99zł. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń...."

Edytowane przez szalonaona77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie super oferta. Ciekawe co doliczą, aby było po ich stronie :wink: Bo jest " już od..." W takim razie dzwoń. Czekamy na szczegóły.

no i doliczają;) 

Umowa na 15 miesięcy -> 69,99zł jest przez pierwsze 6 miesięcy (44,99 za pakiet Extra+ i 25zł za 8C+) kolejne 9 miesięcy 84,99 zł (44,99 za pakiet Extra+ i 40zł za 8C+)

Choć to włączenie paczki 8C+ działa pewnie podobnie jak teraz, z tym, że nie mogą mi obiecać, że po pół roku będzie dalej 25zł czy już 40zł. Czy jest sens ryzykować? Płacić 85zł później nie chcę, ale stracić C+ też szkoda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...