Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca maja. Wypowiedzenie wysłane, ale nie zarejestrowane jeszcze.

 

Dziś telefon i : Comfort+Extra, paczka C+, HBO-6 miesięcy free, FILMBOX-6 miesięcy free, dekoder pvr, MR, pakiet extra - 6 miesięcy gratis - UMOWA NA 24 miesiące (6 miesięcy 0zł, kolejne 18 miesięcy 69,90zł). Nadal się targuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory universe+ 49 zł + MP 20 zł. 69 zł/mieś

 

Przed chwilą telefon z DUK

i standardowa oferta z tego co widzę ostatnio:

5 miesięcy 0 zł, 10 miesięcy 79,90 zł

średnia 53,26.

MP płatny przez 15 miesięcy i z tym nic nie da się zrobić, na argument, że teraz dla nowych abo multiroom jest darmowy przez kilka miesięcy, dostałem odpowiedź, że wzrosła opłata za jego aktywacje.

 

Ogólnie wychodzi 73,26 zł czyli podwyżka o 4,26 zł ale dostaje dostęp do paczki canal+. Ciekawe czy są warte tej ceny :] (chciałem sam canal+ film, ale wtedy wychodzi drożej niż za całą paczke :censored: )

 

Brać to czy czekać dalej? święta idą, co jeśli zrezygnują z tej nowej formy umów z darmowymi miesiącami... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja wypowiedzenie zarejestrowane Universe+ 49zł + MRS 10 zł

Wczoraj wieczorem propozycja Komfort +MRS + 6xC+ bo chciałem mieć wszystkie C+ na 24 mc za 69zł. Jak zapytałem o Extra no to na 6 mc za 0zł. odmówiłem.

Zapytała czego chce więc jej mówię to co proponuję + Extra za 54zł.

Zanotowała i ma się odezwać, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ta oferta z tymi kilkoma miesiącami za free oraz kolejnymi płatnymi ale po wyższej cenie gdzie oczywiście średnia wychodzi nam na korzyść, jest pewien haczyk. Kiedy taka umowa będzie dobiegać końca to do kolejnych negocjacji będziemy startować z tą wyższą kwotą jaką wtedy będziemy płacić. I jestem przekonany że konsultanci nie będą chcieli schodzić z tych kwot na niższe. Więc jesli jest możliwość to chyba lepiej wziąć stałą cenę na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam teraz Universe+, wszystkie canal+, multirum i paca na wynajem płace 59 zł, tydzien temu tel wszystko to co mam na 24 miechy za 69 zł, dzisaj tel z super ofertą to samo co mam teraz przez 6 miesięcy za 69 a pózniej 79 to dopiero oferta:), a tak ogólnie co mozna jeszcze utargowac u nich teraz do tej oferty, pani powiedziałem ze napewno nie chce płacic wiecej co mam teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest. kwota 99,90 przez 10 miesięcy troche mnie odstrasza

z drugiej strony moża co miesiąc płacić tą srednią kwote, pózniej po darmowym okresie to się przecież wyrówna, bo nadwyżka z konta przecież nie zniknie :)

gorzej z negocjacjami za rok, najwyżej się pożegnamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu wspomniał że koszty utrzymania tv wzrosły ale oni nie wyglądają na biednych

ITI Neovision S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP: 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 43 535 500 zł w całości wpłacony.

 

 

 

CANAL+ Cyfrowy S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 526-22-46-271, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000427395, kapitał zakładowy: 441 176 000 zł, w całości pokryty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostalem dzisiaj na mail potwierdzenie wczorajszych ofert:

wariant 1:

 

- pakiet COMFORT+ z opcjami Extra+, Premium Film&Sport i HBO HD za 0 zł przez 5 miesięcy, następnie przez 10 miesięcy 79,90 zł (średnia 69,93 zł miesięcznie) ,

- bezpłatny najem usługi Multiroom Standard przez 15 miesięcy,

- bezpłatny najem dekodera ultraBOX+ (Pace HD PVR) przez 15 miesięcy,

- bezpłatny najem dekodera BOX+ (Sagemcom HD PVR) przez 15 miesięcy,

- 15-miesięczny czas oznaczony Umowy,

 

wariant 2:

 

- pakiet COMFORT+ z opcjami Extra+ i Premium Film&Sport i HBO HD za 0 zł przez 6 miesięcy, następnie przez 12 miesięcy 79,90 zł, a następnie 104,90 zł przez 6 miesięcy (średnia 66,175 zł miesięcznie) ,

- bezpłatny najem usługi Multiroom Standard przez 24 miesiące,

- bezpłatny najem dekodera ultraBOX+ (Pace HD PVR) przez 24 miesiące,

- bezpłatny najem dekodera BOX+ (Sagemcom HD PVR) przez 24 miesiące,

- 24-miesięczny czas oznaczony Umowy.

 

Na moje zapytanie czy C+x6 i HBOx3 sa na cala umowę konsul zapewnial, ze tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam pakiet w nc+ All Inclusive za 199 zł z multiroom premium za 0 zł. W czerwcu kończy mi się umowa i chciałbym się dowiedzieć o co się starać przy przedłużeniu umowy i ile mogę zyskać? Wczoraj dzwonił konsultant i proponował Superpremium za 199 przy umowie za 15 msc i 49 za aktywacje muliroom.

Proszę o opinię.

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę w nc+ na 2 lata. Dostałem pełną ofertę z vod za 99.90. Jak myślicie dobra cena czy mogłem się trochę potargować?

 

Czyli dostałeś superpremium+ a w tej ofercie co opisałeś to proponują z marszu taką cenę przez 6 m-cy a później płatność jak z cennika dla nowych abonentów czyli 109,9 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam pakiet w nc+ All Inclusive za 199 zł z multiroom premium za 0 zł. W czerwcu kończy mi się umowa i chciałbym się dowiedzieć o co się starać przy przedłużeniu umowy i ile mogę zyskać? Wczoraj dzwonił konsultant i proponował Superpremium za 199 przy umowie za 15 msc i 49 za aktywacje muliroom.

Proszę o opinię.

 

Daniel

 

 

superpremium+ w tej chwili dla nowych abonentów kosztuje 109,90zł więc 199 zł które zaproponowali Tobie to jak dla mnie abstrakcja... złóż wypowiedzenie i poniżej 100 zł wynegocjujesz jak będziesz uparty z PVR i MR z free przez cały okres umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piwoslaw

do mnie tez potwierdzenie nie doszło, nie mam pojęcia dlaczego ale wypowiedznie już tak..

 

przedłuzyłem umowe comfort+extra+6c+MP za średnio 73,26 zł.

nie chciał dać dodatkowych kanałów, ale w sumie nie potrzebne mi hbo czy cinemaxy na kilka miesiecy

 

Wcześniej BOK oferował mi to samo za 119 zł jako specjalną oferte dla stałych klientów ehhhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Posiadam pakiet w nc+ All Inclusive za 199 zł z multiroom premium za 0 zł. W czerwcu kończy mi się umowa i chciałbym się dowiedzieć o co się starać przy przedłużeniu umowy i ile mogę zyskać? Wczoraj dzwonił konsultant i proponował Superpremium za 199 przy umowie za 15 msc i 49 za aktywacje muliroom.

Proszę o opinię.

 

Daniel

 

 

superpremium+ w tej chwili dla nowych abonentów kosztuje 109,90zł więc 199 zł które zaproponowali Tobie to jak dla mnie abstrakcja... złóż wypowiedzenie i poniżej 100 zł wynegocjujesz jak będziesz uparty z PVR i MR z free przez cały okres umowy

Nie dostanie MR gratis. MR od iti zawsze jest platny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...