Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w cenie 79,99 zł mam: Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, PACE PVR


Umowa do końca maja 2018. Wypowiedzenie złożone.


 


Zastanawiam się, czy przy zachowaniu podobnej opłaty zostać z moimi dekoderami - główny PACE PVR, drugi u rodziców (wykupiony na własność) Sagemcom DSI83 czy przejść na nowe (wifi Premiumbox+ + wifiBOX+). Wiadomo - zostawiając stare nadal mogę korzystać z kart Cameleon. Minusem tego rozwiązania jest wiek tych dekoderów. Coraz częściej coś z nimi nie tak, na pilocie nie działają już wszystkie przyciski (pewnie gumki wytarte).


Jest w ogóle możliwość reklamowania tego PACE w przypadku, kiedy padłby całkowicie? Co wtedy?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davids80

Jeśli wymienisz te dekodery na nowe WiFi PremiumBox+(główny) i wifiBox+(dodatkowy), to będziesz musiał zmienić typ Multiroomu na nowy, który będzie wymagał połączenia dekoderów ze sobą, aby się widziały, inaczej dekoder dodatkowy nie będzie działał.

Jedynie co to możesz wymienić dekoder główny na WiFi PremiumBox+, wtedy zostaniesz przy starym Multiroomie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie jestem na wypowiedzeniu i umowa kończy mi się 31 marca. Comfort + 6xC + Mediabox. Razem 64,50.

 

Zastanawiam się nad przedłużeniem na półtorej roku z tym ze chce Comfort za 22,50 a paczkę Canal+ za 25 zl na caly okres trwania umowy. Mediabox w cenie 2zl.

 

Czy jest na to szansa? Z tego co wyczytałem to jest pod warunkiem ze poczekam aż odłączą mi sygnał? Czy może pytać o goły Comfort za 22,50 i potem dobierać C+?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Karol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oferte przedluzenia umowy: Extra+, 6x CANAL+, Eleveny, najem mediabox - 86 zl  na 15 miesiecy. Zastanawiam sie czy da rade jeszcze cos wytargowac, podczas rozmowy chcialem obnizke jeszcze 10 zl ale zapewniali mnie ze nie da rady taniej i na pewno zaden konsultant mi nizej nie zaproponuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackq

Zapytaj czy w prognozie ujęta jest opłata za HBO, bo prawdopodobnie nie jest. Te 88,99 będzie za Extra z 8 Canal+ a do HBO nie będziesz miał dostępu.

Oni sami proponują takie rozwiązanie (wycofanie wypowiedzenie i przejście na czas nieokreślony) jak się chce zachować to co się ma za niewiele większe pieniądze. 

Kompletnie bez sensu, nie wiem co to ma na celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oferte przedluzenia umowy: Extra+, 6x CANAL+, Eleveny, najem mediabox - 86 zl  na 15 miesiecy. Zastanawiam sie czy da rade jeszcze cos wytargowac, podczas rozmowy chcialem obnizke jeszcze 10 zl ale zapewniali mnie ze nie da rady taniej i na pewno zaden konsultant mi nizej nie zaproponuje :D

Ja na twoim miejscu walczyłbym o Extra+ za 44,99 zł. Później dobrałbym paczkę 8xC+ za 25 zł / 6 m-cy. Eleveny w opcji włącz / wyłącz za 7,95 zł. Wynajem mediabox za 0 / 2 zł.

 

Można też jeszcze taniej. Opisy na wcześniejszych stronach forum.

Witam,

 

Obecnie jestem na wypowiedzeniu i umowa kończy mi się 31 marca. Comfort + 6xC + Mediabox. Razem 64,50.

 

Zastanawiam się nad przedłużeniem na półtorej roku z tym ze chce Comfort za 22,50 a paczkę Canal+ za 25 zl na caly okres trwania umowy. Mediabox w cenie 2zl.

 

Czy jest na to szansa? Z tego co wyczytałem to jest pod warunkiem ze poczekam aż odłączą mi sygnał? Czy może pytać o goły Comfort za 22,50 i potem dobierać C+?

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Karol

W ostatnich dniach umowy też powinno się udać otrzymać to co chcesz. Z tym, że paczkę C+ dostaniesz na 6 m-cy. Później negocjacje żeby została w tej samej cenie lub wyłączenie i ponowne włączenie tej samej opcji.

dzwonię wczoraj do DUK i jak zwykle ściana... 35zł za comfort i nie ma opcji na 22,50zł... umowa do końca marca, wypowiedzenie oczywiscie wysłane

a czy ktoś ostatnio na dniach wynegocjował comfort za 22,50zł? może rzeczywiście juz nie daja?

Skoro tak to czekaj aż sami do Ciebie zadzwonią lub próbuj dzwonić ponownie aż w końcu trafisz na kogoś normalnego ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa kończy mi się 31.05.2018, już bombardują telefonami i smsami - mam Superpremium+ za 119,99 zł, HBO GO za 0 zł, multiroom standard dwa dekodery (mega stare PACE) 0 zł...... i jako że jestem z nimi 8 lat (albo i więcej - nie pamiętam) oferują to samo za tyle samo, jak pytam o Eleveny to oczywiście ale dodatkowo za chyba około 11 zł

 

Zainteresowany byłbym zostawieniem tego co mam plus Eleveny i wymiana tych rupieci dekoderów (swoją drogą, na jakie fajne dekodery można obecnie wymienić?) ... ile myślicie mógłbym ugrać? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ z 8xC+ - 99,99 zł / 24 m-ce.

Superpremium+ z 6xC+ - 94,99 zł / 24 m-ce.

 

Eleven taniej jedynie w opcji włącz / wyłącz wtedy wychodzi 7,95 zł. Po instrukcje odsyłam do wątku "Opcje dodatkowe nc+". Czasem jednak ktoś się chwalił, że dostał Eleven w takiej cenie przy przedłużeniu, więc możesz zapytać. Chociaż dawno nie widziałem tutaj takiego szczęśliwego abonenta ;)

 

Odnośnie dekoderów to tandem Ultrabox+ 4k i Wifibox+ albo Wifipremiumbox+ z Wifibox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ w ogóle teraz dąży do tego by zabierać MR po Cyfrze+ abonentom. Pojedyńcze karty na razie nie ma problemów przy aneksowaniu umów z nimi na kolejny okres 2 lat. Ostatnio siostra przedłużyła Comfort+ dalej za 29,99 zl. Miała MR 2 karty Cameleon i niestety chciała wymienić sobie dekodery i dostała nowe za 0 zł MR ale zabrali Cameleony i dali Caymany z nowymi dekoderami. Powiedziała że jej nie zależy na Cameleonach.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,


Ponowna prośba o pomoc z przedłużeniem umowy.


Wypowiedzenie przyjęte, umowa do 31.03, aktualnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO (0 zł), MR Standard (5 zł), najem MEDIABOX (5 zł) - za wszystko płacę 79,90 zł.


Na jaką cenę mogę liczyć teraz za taki pakiet, ewentualnie czy mogą dać tańszą opcję jeśli zrezygnuję z MR lub HBO?


Miałem już jeden telefon i to co najlepszego mi zaoferowali to ten sam pakiet ale bez HBO i MR - w umowie bezterminowej z możliwością wypowiedzenia w ciągu 1 miesiąca - całość za 82 zł.


Nawet nie wiedziałem że coś takiego proponują...


Za ile mógłbym dostać pakiet który mam obecnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię wczoraj do DUK i jak zwykle ściana... 35zł za comfort i nie ma opcji na 22,50zł... umowa do końca marca, wypowiedzenie oczywiscie wysłane

a czy ktoś ostatnio na dniach wynegocjował comfort za 22,50zł? może rzeczywiście juz nie daja?

Też mam umowę do końca marca. Wczoraj telefon z Krakowa i propozycja comfort+ za 22,50. Dwa tygodnie temu dzwoniłem na Krakowski numer i konsul powiedział że nie ma takiej opcji. Co najwyżej comfort+ za 35zł. Im bliżej końca umowy tym bardziej ulegają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...