Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

99,99+20 MR+ opłaty za najem.

 

Od czego zależy promocja Multiroom za 0zł?.......

Od tego jaki ma się MR. Czy po Cyfrze, wtedy jest za 0, czy MR od ITI, który masz. Więc Ciebie promo nie obowiązuje. Jednak jakaś znikoma szansa jest za 0. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najtaniej za ile mogę wyrwać do obecnej umowy ?

Najtaniej będzie jak włączysz pierwszego dnia miesiąca A, wtedy rachunek dostaniesz za miesiąc B, czyli 15,90 zł za de facto 2 miesiące oglądania. Musisz jednak zlecić, aby z końcem miesiąca B tę opcję Ci wyłączyli. Po miesiącu B powtarzasz manewr. A tak bez kombinacji, skoro za 7,95 nie dają, to chyba 11,90 zł, ale to już z zobowiązaniem bodajże do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie zarejestrowane. Dostałem SMS z krakowskiego numeru że proszą o kontakt. Zadzwoniłem miła Pani zapytała dlaczego złożyłem wypowiedzenie. Powiedziałem że chce niższy pakiet ponieważ teraz place za dużo a żadnej oferty dla mnie nie mieli. Wszystko droższe ai tak nie oglądam tego co mam (extra + 8C+), na to otrzymałem odp ok i się rozlaczyli

Edytowane przez puuceek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kończy mi się umowa z końcem marca. Wypowiedzenie złożone w lutym. Obecnie posiadam:
Wifipremiumbox5zł i wifibox(multiroom 10zł karty cayman) Extra+59,99zł eleven11,9zł manpack5zł razem 91,89zł.
Zależałoby mi na ewentualnie na przedłużeniu ale o ile to możliwe tylko na max 15 miesięcy.
Moja podstawa to extra+ eleven i multiroom.
Jaka jest aktualnie możliwie najniższa cena za następujące opcje:
1. Ten co mam(extra, eleven,mr).(nie wiem czy jest możliwe przedłużenie manpacka? Multimanpacka nie chcę.
2. Dodatkowo canal plus 6 lub 8 kanałów i ewentualnie opcja hbo na 6miesięcy za darmo?
3. Czy przy ewentualnym przedłużeniu jest jakaś dodatkowa opłata za aktywację?
4.Wyczytałem że niektórzy mają pakiet extra+eleven multiroom canal+6 za 85zł i hbo na 6m za darmo
 umowa na 15m. Też bym tak chciał tylko że te osoby raczej mają starsze dekodery za które
prawdopodobnie nie płacą(u mnie 15zł). Nie wiem czy byłaby u mnie taka opcja możliwa za taką cenę.
5.Naczytałem się też że jest opcja żeby zaczynać od pakietu comfort i po kolei dokładać.
W moim przypadku comfort22,5 mr i premiumbox15zł eleven11,9zł dopełnienie extra+10zł i ewentualnie canal plus8 25zł.
Nie wiem czy jest coś takiego możliwe i podobno comfort za taką cenę można dostać dopiero po zakończeniu umowy?
(14 dni na zwrot urządzeń ale wtedy chyba dochodzi opłata za aktywację)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich propozycji. Poprostu przechodzisz.

 

 

Nie koniecznie mam multiroom ITI, i mam za darmo.

Przeczytałeś do końca mój post? Chyba jednak nie.

 

@Kinley85. Na prawie każdej stronie masz oferty. Oferty na 15m.są droższe o około 10zł/m od tych na 24m. Jeśli chodzi o Comfort, też jest napisane kilkanaście razy kiedy można dostać w dobrej cenie przy zjeździe z wyższego pułapu.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam że żeby zejść z pakietem w dół to dopiero po wygaśnięciu umowy. Czy jak mam umowę do 30.04 i ją bym wypowiedział z końcem tego okresu to sygnał wyłączają 01.05 a czas na oddanie sprzętu mam do mniej więcej 14.05 ? I w tym okresie jak już nie mam sygnału to negocjuję przejście z Extra+ na Comfort + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu kończy mi się umowa. Mam pakiet Superpremium i razem z Eleven płacę 131,89 zł. Mam mediabox + na własność tzn nie płacę za niego co miesiąc. Dzwonią do mnie z BOA bym przedłużył umowę ale to wszystko drogo dla mnie. Jestem maniakiem sportu więc podstawa to Eleven i C+ (tracą prawa ale narazie jeszcze jakieś mają więc nie chcę rezygnować tym bardziej że czasem i jakiś film obejrzę na nim). Mam HBO ale mało go oglądam bo tamte filmy mało mnie interesują. Podczas przedłużenia na rok nie mogę zmniejszyć opłat jedynie mogę do góry tzn więcej kanałów. Ale nie wiem co zrobić. Jest C+, w necie jest Netflix więc HBO jest mi niepotrzebny (nawet C+ rzadko oglądam oprócz meczy). Kupiłem tv 4k ale to znowu 15 zł co miesiąc za wynajem chcą. Przedłużać na rok i czekać aż dekoder 4k będzie za darmo w abonamencie czy rezygnować i podpisać nową umowę na niższy abonament wtedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebna rada. Kończy mi się umowa na koniec marca, wypowiedzenie założone. Dzisiejsza oferta:

 

Pakiet extra + C (6) + eleven  dekoder 4k = 96zł. Do tego jakaś aktywacja ale myślę, że z tego da się zejść. Brać? czekać? 

Edytowane przez michal1449
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecną umowę mam do 30.04.2018. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie nc+. Posiadam pakiet start+ do tego wifibox+. Przy przedłużeniu interesuje mnie przejście na start i 8xC+ lub comfort i 8xC+ w obu przypadkach z wymianą dekodera na wifi premium box. Jakie ceny mogę wynegocjować za te pakiety i czy ten dekoder dałoby radę uzyskać bez opłat?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mógłbyś zostać przy Start i dobrać paczkę C+ za 25zł na 6m. Co będzie później nie wiadomo, bo od wczoraj trochę się pozmieniało. Niestety dekodera nie dostaniesz za free.

 

 

Witam,

 

Potrzebna rada. Kończy mi się umowa na koniec marca, wypowiedzenie założone. Dzisiejsza oferta:

 

Pakiet extra + C (6) + eleven dekoder 4k = 96zł. Do tego jakaś aktywacja ale myślę, że z tego da się zejść. Brać? czekać?

Standardowa oferta za 81 zł. Do tego 15 za dekoder co miesiąc marnej jakości. Nie akceptuj oferty. Możesz wywalczyć jeszcze HBO na 6 m. za free.. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Na dzień dzisiejszy mógłbyś zostać przy Start i dobrać paczkę C+ za 25zł na 6m. Co będzie później nie wiadomo, bo od wczoraj trochę się pozmieniało. Niestety dekodera nie dostaniesz za free.
 

A dekoder za ile najtaniej da się wyrwać do poszczególnych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios To przy przedłużaniu umowy muszę płacić ponownie aktywację? Rozumiem, że ta opłata aktywacyjna tylko przy wymianie dekodera?

 

Jeszcze jedno pytanie czy warto zmienić wifibox+ na mediabox+ ? Bo mediabox+ zaproponowali przy przedłużeniu, a zależy mi na nagrywarce.

Edytowane przez przemek505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal1449, dnia 07 Marz 2018 - 10:47, napisał:snapback.png

Witam,

Potrzebna rada. Kończy mi się umowa na koniec marca, wypowiedzenie założone. Dzisiejsza oferta:

Pakiet extra + C (6) + eleven dekoder 4k = 96zł. Do tego jakaś aktywacja ale myślę, że z tego da się zejść. Brać? czekać?

Standardowa oferta za 81 zł. Do tego 15 za dekoder co miesiąc marnej jakości. Nie akceptuj oferty. Możesz wywalczyć jeszcze HBO na 6 m. za free.. 

 

Ogólnie nie zależy mi kompletnie na HBO. Czy est opcja wywalczenie tej oferty w niższej cenie? j

Edytowane przez michal1449
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...