Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam
 
Mam umowę do 31.03.2018r.
Pakiet Ekstra+ z 6 kanałami Canal+ za 69,90zł
Nie składałam żadnego wypowiedzenia. Miałam za to mnóstwo telefonów w sprawie przedłużenia,
ale tylko w tej samej cenie, ew mogę dokupić 2 dodatkowe Canal+ za dodatkowe 10zł i zmienić dekoder za 2zł/mc.
Pytanie co zrobić żeby uzyskać niższą cenę?
Z tego co wyczytałam należy zejść z Ekstra+ na Comfort+ za 22,50zł/24 mce, potem dopełnienie do Ekstra+ za 10zł i wykupić za 25zł wszystkie Canal+ na 6mcy potem albo 40zł albo można wynegocjować niżej ew zrezygnować i znowu włączyć za 25zł?
Tylko jak to zrobić? Trzeba składać wypowiedzenie?
Czy wystarczy tel do DUK? I powiedzieć że chce zejść niżej z pakietem i wiem że dają za 22,50zl?
Czy dopełnienie można dołączyć podczas tej samej rozmowy? Czy po jakimś czasie dopiero?

Proszę o podpowiedź :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem po negocjacjach dopełnienie do Extra+ za 10 zł miesięcznie. Mam obecnie umowę na Comfort+ za 24,99 zł na 2 lata do końca przyszłego roku. Razem z dopełnieniem do Extra+ bedę płacił 34,99 zł miesięcznie. Oprócz tego nadal mam dostępny na rok pakiet HBO za darmo w ramach aneksowania pakietu Comfort+.

Po zakończeniu obecnej umowy na czas określony jeśli nie aneksuje umowy na nowy okres określony i nie wypowiem umowy co poskutkuje przejściem umowy na czas nieokreślony będę płacić tylko 4 zł drożej za pakiet Comfort+. Dopełnienie do Extra+ 10 zł pozostaje bez miał także na czas nieokreślony.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy w lipcu. Proponują to co mam czyli Superpremium za 99 zl + 15 zł za Eleven. Programowo nic nie ugram ale czy ktoś dostał do tego wymiane starego dekodera na 4K? Oczywiście bez opłaty miesięcznej.

Nie da się - jedynie do VIP+ miałbyś go za 0 zł, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Umowa do konca lutego, do tej pory nie odbierałem telefonu do wczoraj.

 

Na poczatek, że mam na zdanie sprzetu 14 dni bla bla bla.

 

I od razu propozycja confortu za 27,5 zł + hbo do konca sierpnia.

 

Obecnie mam extra+ za 44.90 + 5 zł najem wifi boxa. 

 

Chciałem dobrać multiroom i 6 c+ to wyliczył mi za 85 zł.

 

Co moge ugrac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@basikdzik Taniej nie ugrasz- Comfort 22,5 plus 5zł za najem (spróbuj zawalczyć o najem zrabatowany do zera, może się uda), multiroom to 10zł więcej a za 8C+ 25zł na pół roku z prawdopodobną opcją przedłużenia w tej cenie. Więc w sumie za wszystko masz 62,5zł. Więc sporo taniej niż 85zł :).

@wilos zależy za ile dostałby Vip+. Teoretycznie to dekoder 4k jest za darmo od superpremium tylko tak jak piszę teoretycznie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a jak przeczekam np do 1-2 marca i odlacza sygnał i znow wroce, to czy marzec bedzie za darmo jak w latach poprzednich?

 

Oraz jak wyglada sprawa multiroomu? Dosla mi jakis dekoder czy jak to wyglada? Mozna wybrac np wifi premium boxa z nagrywarka czy to sa jakies zwykle dekodery?

Moze warto kupic dekoder na wlasnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@basikdzik Taniej nie ugrasz- Comfort 22,5 plus 5zł za najem (spróbuj zawalczyć o najem zrabatowany do zera, może się uda), multiroom to 10zł więcej a za 8C+ 25zł na pół roku z prawdopodobną opcją przedłużenia w tej cenie. Więc w sumie za wszystko masz 62,5zł. Więc sporo taniej niż 85zł :).

@wilos zależy za ile dostałby Vip+. Teoretycznie to dekoder 4k jest za darmo od superpremium tylko tak jak piszę teoretycznie :P.

A czego niby teoretycznie?Nawet gdyby nie chcieli dać jako stałemu to rozwiazujesz i bierzesz nową umowę.Bo ten szrot jest dostępny  za free przy Superpremium tylko za 129.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

W maju kończy mi się umowa. Posiadam pakiet Extra, 6 x C+, Eleveny, multiroom premium. 69,99 + 5 multiroom + 11,90 Eleveny = 86,89. W dniu dzisiejszym rozmowa z konsulem no i ... Zostaję przy tych cenach co wcześniej + pakiet HBO na 6 miesięcy gratis Umowa na 15 miesięcy (waże dla mnie ze względu na prawa do ligi angielskiej i polskiej). W sumie wydawało mi się OK i nawet chciałem to klepnąć, ale po chwili usłyszałem ze z multiroomem premium jest kłopot, bo już takiej promocji nie ma (kosztowało mnie to 5 zeta) i wspaniałomyślnie proponuje mi tą usługę za 20 złotych. Za co grzecznie podziękowałem. Co Wy na to ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy nie zrozumiałeś dlaczego teoretycznie za darmo :)? No daj spokój, hehe. Przecież chyba sam wiesz o co chodzi, czyli o cenę :P.

 

@basikdzik jak poczekasz do 1 marca, to tak, marzec byłby za free. Dekoder odbierasz w punkcie. Jest to wifibox. Wifipremium jest tylko jako główny i wiąże się pewnie z podniesieniem opłaty za wynajem do 10zł. Karty są sparowane, więc o własnym dekoderze zapomnij.

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy nie zrozumiałeś dlaczego teoretycznie za darmo :)? No daj spokój, hehe. Przecież chyba sam wiesz o co chodzi, czyli o cenę :P.

@basikdzik jak poczekasz do 1 marca, to tak, marzec byłby za free. Dekoder odbierasz w punkcie. Jest to wifibox. Wifipremium jest tylko jako główny i wiąże się pewnie z podniesieniem opłaty za wynajem do 10zł. Karty są sparowane, więc o własnym dekoderze zapomnij.

Jeżeli weźmie moduł sparowany z kartą to będzie mógł dokupić swój własny dekoder przy czym wiąże się to z dodatkową inwestycją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do koñca kwietnia więc zaczeli mnie bombardować telefonami.Dziś wyjątkowo odebrałem i Pani przedstawiła mi rewelacyjną ofertę comfort 8C+ i Eleven za 80,89zł czyli praktycznie tyle samo co teraz.Zapytała jeszcze czy bardzo zależy mi na kanale 13Ulica bo go nie będzie w tym pakiecie.Akurat ten kanał mnie zupełnie nie intetesuje ale i tak podziękowałem za oferte bo czekam na prawa do Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Ulica HD jest od Start+ w NC+ no i w pre-paidach też jest. Nawet w Smart HD+ jest w pakiecie. :-)

Chyb się szykuje nowa pakietyzacja w NC+ przed świętami i jakieś kanały zmienią pakiety w ofercie NC+? :sad:

Czyżby 13 Ulica HD miała zmienić pakiet i być wyżej w Extra+ w NC+? Podobno CC Polska HD ma wrócić do pakietu Comfort+ jak było za czasów Cyfry+ w takim samym pakiecie i potem w NC+ w wersji SD. Wersję SD wywalili z Comfort+ a wersja HD pozostała nadal w wyższym Extra+ a teraz HD to już standard emisji więc nic szczególnego. CC Family HD ma być w Extra+ nadal.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja ale już zaczynają się telefony i gehenna z aneksem jak co dwa lata hehehe. Za to co w podpisie płacę 100zł ale oczywiście jest mi proponowana kolejna podwyżka.

1. Za to co mam - raptem 109,99 zł bo nie są w stanie zagwarantować hbo i hbo go za 20zł :-) - ale co mnie to obchodzi

2. Superpremium za 129,99 zł (dorzucą łaskawie cinemaxy canal+ seriale i canal+ discovery) - czyli 30 zł dopłaty (4 kanały) za coś czego bym nie oglądał

3. Extra+ 6xcanal bez hbo za to z elevenami za 91,89 czyli też podwyżka bo mogę mieć eleveny za 11,90 przy zobowiązaniu rocznym 2 miesiące gratis bądź za niecałe 8zł przy opcji włącz/wyłącz.

Teraz moje propozycje dla nich myślę że jak najbardziej realne ?

1. Obniżka abonamentu o 10 zł (przy dobieraniu multiroomu konsul wyraźnie poinformował mnie że opłata 10zł przy kolejnym aneksie zostanie zdjęta).

2. Zostaję przy tej samej kwocie tylko niech dorzucą eleveny.   

Uważam że i tak płace za ten pakiet dużo bo niektórzy użytkownicy forum mają to taniej więc o kolejnej podwyżce nie ma mowy.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 Ulica HD jest od Start+ w NC+ no i w pre-paidach też jest. Nawet w Smart HD+ jest w pakiecie. :-)

Chyb się szykuje nowa pakietyzacja w NC+ przed świętami i jakieś kanały zmienią pakiety w ofercie NC+? :sad:

 

 

W tamtym tygodniu przedłużałem umowę i też konsul rzucił ,niby tak sobie bez związku, że w kwietniu będą zmiany w pakietach i w cenach.Tylko ,że ja nie podjąłem tematu bo takie "fake newsy" mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...