Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To zadzwoń na ten nr i posłuchaj :)

 

Pewnie dzwonili zwykli konsultanci biura obsługi, bo tacy pracują cały tydzień. 

 

Bo dodzwonić się tam możesz tylko w wybranych godzinach, a później linia jest blokowana dla połączeń przychodzących, natomiast konsultanci jeszcze mogą dzwonić, bo pracują .Przynajmniej wcześniej tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam umowę 24 miesiące za 74,99 w tej cenie mam:

- 8 Canal+

- Extra

- Kino Świat

- multiroom premium

- HBO na 6 miesięcy gratis (w listopadzie się skończyło, więc zostało mi 17,5 miesiąca bez HBO)

 

Czy warto wypowiadać umowę aby ugrać coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w wątku przykładów wiele, gdzie bez wypowiedzenia abonenci dostali max cenowy. Także, te znacznie lepsze oferty bez wypowiedzenia to nie do końca prawda. Kwestia trafienia na odpowiedniego konsultanta i w odpowiednim czasie (gdy większość ofert jest odblokowana). Czasy, gdy wypowiedzenie to podstawa minęły, jak i najlepsze oferty w ostatnie dni umowy. Max był dostępny u niektórych nawet 6 miesięcy przed końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dodzwonić się tam możesz tylko w wybranych godzinach, a później linia jest blokowana dla połączeń przychodzących, natomiast konsultanci jeszcze mogą dzwonić, bo pracują .Przynajmniej wcześniej tak było.

 

DUK pracuje w soboty, przynajmniej w ubiegłą. Wiem, bo właśnie przedłużyłem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:

Superpremium+ > 99,99 zł

Eleven Sports > 11,90 zł

History HD > 2,99 zł

Multiroom Standard  > 10 zł

dekodery: mediaBOX+PVR i Box+HD

 

Wysłane wypowiedzenie w związku z UC, do tej pory nie dzwonili jeszcze, tylko pytanie czy jestem w stanie coś ugrać z tego, czy wymianę na dekoder 4K i jeszcze coś z abo, czy to nierealne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy telefon po złożeniu wypowiedzenia w czwartek.

Mam: Extra+, HBO i mediabox - obecnie za 79,99 zł bo promocja za HBO mi się skończyła. Umowa była na rok, średnio wyszło coś ok. 65 zł.

 

Nowa oferta: j.w. na 24 m-ce za .... 79,99 zł :crazy: 

Byłem tak zaskoczony, że konsultantka sama wyczuła jakiś absurd i poszła kierownika pytać, czy dostanę coś lepszego. No i przyszła z odpowiedzią - to samo 24 m-ce za stałą cene 69,90 zł. Nie przedłużyłem.

 

Generalnie to chciałbym do Extra+ i HBO dodać Eleveny i za to płacić 69 zł :mrgreen:  Dają takie oferty?

 

W ogóle to się zastanawiam, czy nie skorzystać z tej oferty weekendowej. Extra+, HBO i Elelveny oraz dekoder z HDD wychodzi przez pół roku 16 zł, pozostałe 18 m-cy po 84 zł, co daje średnią 67 zł. Czy dostanę teraz to za 67 zł?

Chyba nie bardzo widzę możliwośći.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie mam umowę 24 miesiące za 74,99 w tej cenie mam:

- 8 Canal+

- Extra

- Kino Świat

- multiroom premium

- HBO na 6 miesięcy gratis (w listopadzie się skończyło, więc zostało mi 17,5 miesiąca bez HBO)

 

Czy warto wypowiadać umowę aby ugrać coś lepszego?

 

Mam te same warunki. Nie wysyłam wypowiedzenia, śledząc to forum doszedłem do wniosku, że taniej nie zejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak przedłużyłem umowę telefonicznie i mam pakiet superpremium+ i dekoder 4K UltraBox+. Za całość zapłacę 115 złotych. I jednorazowo 49 złotych za aktywację. Ciekawe czy wymienią też kartę abonenta, czy aktualna może zostać. Dzisiaj jadę odebrać dekoder w punkcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium razem z dekoderem 4K za 115 względem oferty dla nowych po odliczeniu rabatu 300 i aktywacji której dla nowych nie ma - na poziomie 115,45 to moim zdaniem lipa, ale to tylko moje zdanie bo może dla kogoś ~45 groszy miesięcznie to super rabat

Edytowane przez nrafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...