Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie doradźcie mi,czy jestem wstanie coś ugrać w związku z wypowiedzeniem umowy za UCH,za superpremium i manpacka płacę105zł.Próbuję wyrwać Eleven za 0zł ale na krakowskim numerze mówią że przy tak dobrej opcji jaką mam w tej chwili nie są w stanie nic dorzucić.Acha Eleveny mam w opcji wł/wył.No imam problem nie wiem czy wycofać rezygnację czy mogę dostać Eleveny do końca umowy za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,za superpremium i manpacka płacę105zł

 

Za starego menpacka 5 kanałów? teraz promocja kosztuje 20zeta za 14 kanałów. 

Panowie to dostał ktoś te filmboxy za 0zł na 24miesiące? Powróciły do superpremium czy ktoś puścił bujdę? Jak sprawa wygląda bo nie wiem o co walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie walczę o godność, postawiłem sprawę jasno nie podpiszę umowy jak do obecnej ceny nie dostanę czegoś dodatkowego za free. Na razie to jakieś kpiny propozycja zest tv  czy sportclubu czy nawet jakiegoś konta w banku szok! Generalnie superpremium za 99zł to dobra opcja ale czymś mnie jeszcze muszą udobruchać.

Dziwie się że tak się upierają o te 1.99 za history. Co do 4k gdyby w planach był kanał można by się zastanowić, na razie przypomina się sławne 3D i półgodzinne audycje. 

Przy okazji trochę blokuje mnie konwerter octo nie wiem czy dekoder 4K będzie działał na standardowym lnb.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia 2017.Dotychczas pakiet Extra+ ,6 C+, 5X multiroom. Oferta z przed chwili to samo 69,99 ( extra 6C+,) 3X multiroom 20zł ( jeden zrabatowany do 0zł), 5miesięcy free Eleven, Hustler 0zł/12m + 4,99/nastepne 12m. Dodatkowo 2miesiące gratis (styczeń,luty). Nic więcej na tą chwile nie chcą dać. Przyklepane na 24miesiące. Wymiana dekodera na 4k wiąże się z rezygnacją z multiroom ( Cameleony) oraz ponowną aktywacją, co mnie nie uszczęśliwia. Pozostaje przy Turbo.

Edytowane przez Seven4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pakiet filmbox można dostać do superpremium za 0zł? !!!

Dziś miałem telefon i super hiper mega ofertę ale za 5zeta, a ostatnio wydawało mi się że pani proponowała ten pakiet za free. Ogólnie odrzuciłem ofertę bo do superpremium z 8xc+ za 99zł nic nie chcieli dodać w gratisie, nawet history HD. Propozycja wymiany z turbo na wifipremiumbox za 0zł też jakoś mnie nie powaliła.

Zastanawiałem się nad tym 4K ale czy warto? nie wiem czy przez najbliższy rok będzie tam coś więcej jak tylko mecz od czasu do czasu.

Mi ze 2 tygodnie temu konsultant mówił, że "Filmbox od teraz będzie wchodził w skład Superpremium", ale nie drążyłem tematu, bo mnie to nie interesowało, widzę tylko jakieś pojedyncze przypadki, jak np. Twój, kiedy wydawało Ci się, że proponowali Ci go za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie walczę o godność, postawiłem sprawę jasno nie podpiszę umowy jak do obecnej ceny nie dostanę czegoś dodatkowego za free. Na razie to jakieś kpiny propozycja zest tv  czy sportclubu czy nawet jakiegoś konta w banku szok! Generalnie superpremium za 99zł to dobra opcja ale czymś mnie jeszcze muszą udobruchać.

Dziwie się że tak się upierają o te 1.99 za history. Co do 4k gdyby w planach był kanał można by się zastanowić, na razie przypomina się sławne 3D i półgodzinne audycje. 

Przy okazji trochę blokuje mnie konwerter octo nie wiem czy dekoder 4K będzie działał na standardowym lnb.

Dekoder 4k będzie działał na standardowym  lnb, ale jeśli chcesz nagrywać 3 kanały i jeszcze jeden oglądać to potrzeba lnb Unicable II (cena 250zł) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszedł w skład superpremium to albo za free skoro nadal są propozycje za 99zł, albo płatny w promocji, tutaj musiał by ktoś  mieć ofertę typu 105zł? Jestem po prostu ciekaw czy mnie chciał naciągnąć na 5zeta czy jest ten pakiet w promocji w tanszej opcji niż 20zł. Pomijam już fakt jakości tej paczki.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara umowa do końca lutego 2018 , wysłałem wypowiedzenie w związku z UCH , przedłużyłem umowę Extra+canal plus (8) za 79,90 HBO do czerwca za free . Tylko jeden problem data końca umowa pokazała się na koniec lutego 2020 a nie na koniec 2019 roku . Jak powinno być ? Mogę w ciągu 14 dni zrezygnować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja? Obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ (8 razy) Multiroom za free + dokupione podczas trwania umowy Cinemax za 10 zł miesięcznie razem abo ~95 zł. Jak wyślę wypowiedzenie to co mogę ugrać? Bardziej będą się kierować w stronę obniżenia abonamentu czy dodaniu dodatkowych opcji zachowując cenę? Jak opcje to tylko + HBO i Eleven.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta Superpremium + HBO GO + Eleven, wymiana dekodera na WFI Premium box 116 zł miesięcznie plus 2 miesiące gratis przy umowie na 24 miesiące lub 126 zł przy umowie na 12 miesięcy, do tej pory za to samo płaciłem 125 zł. Chyba wezmę opcję na 12 miesięcy nie wiadomo co im pozostanie w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z nr 12 2947879. Liczyłem na fajną propozycję w związku z wypowiedzeniem umowy a koleś oznajmił mi ...po co pan wypowiedział umowę skoro i tak pan nic lepszego nie dostanie...normalnie szok . Z takim podejściem do klienta to daleko nie zajadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można odstąpić od przedluzenua w ciągu 14 dni bez konsekwencji ? Zszedłem z super premium na niższy pakiet . Mam teraz Extra plus z canal plus chodź za grudzień zapłaciłem za super premium

Jak wyraziłeś zgodę na natychmiastowe świadczenie usług i klepnięty juz link aktywacyjne to zapomnij.I pamietaj że conołeś wypowiedzenie przyjmując ofertę na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z nr 12 2947879. Liczyłem na fajną propozycję w związku z wypowiedzeniem umowy a koleś oznajmił mi ...po co pan wypowiedział umowę skoro i tak pan nic lepszego nie dostanie...normalnie szok . Z takim podejściem do klienta to daleko nie zajadą.

Nie zawsze opłaca się składać wypowiedzenie.Po przejściu na czas nieokreślony ceny pozostają te same lub minimalnie rosną.Jak ktoś miał dobry pakiet w dobrej cenie to lepiej pozostać z dotychczasowa umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...