Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja zadzwoniłem na nr 12 bo dostałem sms

 

Konsultant mi powiedział że nie ma takich ofert jak podanych na stronie

 

Chciał mi dać 2 miesiące gratis extra z canal 69,99 hbo na 6 miesięcy

 

Modułu cam nie dostane i dekodera 4K też bo nie ma w punktach

 

Po co umowe przedłużać lepiej niech przejdzie na czas nieoznaczony

 

Nowy klient może pół roku nie płacić i mieć moduł cam a 10 letni nie

Edytowane przez damio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po co umowe przedłużać lepiej niech przejdzie na czas nieoznaczony

Tak właśnie zrobię.Wszystko zależy od tego jakie się ma warunki w ICA jak się przejdzie na czas nieoznaczony.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem SMS od nc+ o następującej treści: 

 

"Tylko dziś, tylko do godz. 21, wyjątkowe mikołajkowe okazje w nc+. Przedłuż umowę i sprawdź co zyskasz. Zadzwoń 122947879."

 

Nic tylko dzwonić... ;)

Ja dokładnie to samo dostałem właśnie (wypowiedzenie #UniversalCH doręczone do APS 4 grudnia)

Co ciekawe mikołajki z NC+ proponują mi aby przedłużyć umowę której okres minimalny to 31 lipca 2018...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś numer dzwonił krawkoski: 12 323 60 51 i wygląda że to było nc+... możliwe że dzwonią już pół roku przed końcem umowy? Na pewno mieli super promocję dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś też podpisałem umowę na 15m

Extra+ 6C+ 77,50

Eleven 11,90 ( 1m gratis )

History hd i History 2 2,99 ( 1 miesiąc gratis )

HBO 6 miesięcy gratis 

HBO GO 5 zł przez 6 miesięcy 

dekoder 4 k 15 zł 

czyli przez pierwsze 6 miesięcy 112,40 a potem 107,40

 

Do tej pory płaciłem za Extra + 8C+, Eleveny 120 zł 

 

Myślę że jest ok tylko nie zapytałem czy History będę mógł wyłączyć na za 2 miesiące czy są ze mną do końca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni po wypowiedzeniu, nagle miesiące gratis się znalazły :

 

Extra+6C+

H,H2,Adventure do końca lutego

HBO do końca lutego

Eleven 5 miesięcy gratis

styczeń luty gratis

 

Cena katalogowo 69,90zł/24m

Godzić się?

Więcej ci nie dadzą, chyba, że ci zależy na Eleven po promocji to za 7,95 może uda ci się złapać :) Jak umowa na 24 miesiące to postaraj się wyrwać 8xC+ i wtedy masz chyba max, który za 69,90 można uzyskać.

 

 

 

Cześć koledzy

 

Zbliża mi się koniec umowy w lutym i czy jest możliwość przejścia na nowe dekodery i karty przy przedłużeniu umowy , teraz posiadam Kameleony. I jakie oferty proponują teraz

Jaki masz obecnie pakiet i jaki chcesz mieć dalej. Od tego wyjdź a potem pytaj a nie lecisz ogólnie i liczysz, że ktoś ci odpowie.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos: Obecnie przy posiadaniu MR (zwłaszcza na kartach Cameleon po cyfrze) nie ma możliwości wymiany na dekoder 4k "w locie". Jedyna możliwość to zrezygnowanie z MR i zdanie sprzętu od MR (wtedy w ich systemie pojawiają się oferty wymiany na deka 4k), wzięcie deka 4k + MR od nowa (oczywiście na nowych kartach Cayman) i dobranie deka do MR - ale wtedy traci się rabaty wypracowane na obecne deki i obecny MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEJMAN

 

 

 Mam Pakiet    6 CANAL+EXTRA, Eleveny, FilmBox MULTIROOMPACE 500 GB, SAGEMCOM 187 za 91 zł

 

Chciałbym mieć dekoder 4K i zostać przy podobnym pakiecie - bez filmbox. Można ?

Z tego co chłopaki pisali to chyba 4K dekodera w tym pakiecie za taką cenę nie dostaniesz, ale to się musi jakiś expert wypowiedzieć. Ale wiesz, że Camele stracisz przy dekoderze 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Extra+8C+HBO+HBO Go + Man Pack za 129,99

 

Oferują mi Superpremium z 8 C + HBO za 114,99 (+HBO Go za 5)...

Eeee nie wiem po co mi to... co tam się zmienia? Cinemaxy? przez blisko 2 lata ani razu tego kanału nie chciałem włączyć więc pfff...

 

Chyba chciałbym Extra+8C+Hbo+Hbo GO na poziomie ~99 PLN - możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej ci nie dadzą, chyba, że ci zależy na Eleven po promocji to za 7,95 może uda ci się złapać :) Jak umowa na 24 miesiące to postaraj się wyrwać 8xC+ i wtedy masz chyba max, który za 69,90 można uzyskać.

 

 

 

Jaki masz obecnie pakiet i jaki chcesz mieć dalej. Od tego wyjdź a potem pytaj a nie lecisz ogólnie i liczysz, że ktoś ci odpowie.

Extra+8C+ za 69.90 zł?Powodzenia :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak dostanie za 22.50 zł comfort+ dopełnienie do Extra za 10zł + paczkę C+ za 25 zł.Tym bardziej że teraz ma dużo większe zobowiązanie.Sam pakiet Extra to minimum 44.90 + 25 zł za C+ faktycznie taniej a raczej tyle samo ale ma 2 dodatkowe C+.To ze dostatnie Extra w takiej cenie też nie jest pewne jak i to że C+ będzie przez całą umowę za 25 zł.Umowa na Extra+6C+ to 69.90 zł a z 8C+ to 79.90 zł można dostać to co dostał miesiące za free jak i jakieś dodatkowe gratisy na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...