Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie co mogą zaproponować - to podpisanie umowy od nowa ale w obecnej konfiguracji, tj. Extra + 6C+ za 79,90 (ew. Eleven na 6m bez opłat/reszta za11,90 PLN).

Chciałem poznać ofertę na Start + 6xC+ lub Comfort + 6xC+. (Eleven byłoby miłym uzupełnieniem) ale podobno nadal brak dla mnie takich ofert ?! Dla nowego klienta?!

 

Jeżeli nic nie zaproponują - przejdę do CP za 69,90 z 3ms bez opłat i HBO na 3ms w gratisie (Eleven w cenie).

Czyli jest tak jak pisałem, schodzenie niżej z pakietami jest problematyczne.

Dobrze sobie rozważ migrację bo przy dobrych wiatrach jesteś w stanie wynegocjować Extra+ (z NC+Go) z pakietem C+ oraz HBO na pół roku (z Elevenami w cenie na całą umowę) za dychę więcej niż wspomnanie 69.90. Przy 6xC średnia 72 zł jest jak najbardziej osiągalna, wymiana dekodera również.

Edytowane przez peto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemm82 - Tak, 40 zł albo wyłączenie. Chociaż we wątku "Opcje dodatkowe" duże grono ludków pisze, że jak dzwonią by wyłączyć to proponują im w tej samej cenie do końca umowy. Ewentualnie można wtedy wyłączyć i przejść na opcję włącz / wyłącz przez ICA.

 

Ugram Comfort+ za mniej niż wspomniane 29.99 zł? Czyli 22.50 / 24 lub 27.50 / 15 zł trzymając ich do końca miesiąca? Jakich argumentów użyć?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając abonament superpremium za 129zł da się zejść niżej na koniec umowy po złożeniu wypowiedzenia np: extra+ i canal+ (Live) za 70-80zł ? lub superpremium za około 90-100zł

Da się. Superpremium+ moźesz mieć za 99 zł. A Extra z Canal+ 8 sztuk chyba za 69 zł czy 79 zł już nie pamiętam, ale Superpremium+ za 99 zł przy opcji 3 miechy gratis najbardziej się kalkuluje, chyba, źe czegoś tam nie chcesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając co NC+ ma do zaoferowania dochodzę do wniosku że tam ludzie stracili kontakt z rzeczywistością. Miałem umowę do sierpnia 2018 (Extra+ 6C+HBO+ multi za 79,99zł) dziś poszło wypowiedzenie APS  i telefony pewnie mnie czekają ale spodziewam się najgorszego. Skoro jedyne co proponują to utrzymanie status quo przy jednoczesnym odnowieniu umowy na kolejne 24m to znaczy że szukają [beep]ów którzy za nic przedłużą okres związania. Przy moich oczekiwaniach (Superpremium+multi+wymiana boksa na wifi) przy górnej granicy 90zł jest nierealne. Do tego porównując z oferta Polsatu ich maksymalny pakiet z tą promocją za darmo do wakacji można wyjąc za nie całe 71zł/24m - a różnica w pakiecie to paczka C+. Sorry ale nie będę płacił więcej niż 20zł za paczkę C+. Zobaczymy co mi zaoferują ale najwyraźniej słoneczko witaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobiazg, ale różnica to też kanał nsport+ :)

 

Poza tym w 100% się zgadzam z tym co napisałeś. Byłem z N od momentu kiedy sprzedawali coś takiego jak WPT (wszystkie pakiety tematyczne) i teraz biorę tę ofertę świąteczną 71zł/24m

 

Być może do tego Start+ i C+ jeśli będzie taka możliwość.

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemm82 - Tak, 40 zł albo wyłączenie. Chociaż we wątku "Opcje dodatkowe" duże grono ludków pisze, że jak dzwonią by wyłączyć to proponują im w tej samej cenie do końca umowy. Ewentualnie można wtedy wyłączyć i przejść na opcję włącz / wyłącz przez ICA.

 

Ugram Comfort+ za mniej niż wspomniane 29.99 zł? Czyli 22.50 / 24 lub 27.50 / 15 zł trzymając ich do końca miesiąca? Jakich argumentów użyć?

Zaczekaj aż umowa wygaśnie i idź 2 stycznia do APS po Comfort za 22,50 zł :) . Możesz też od razu dopytać o C+ za 25 zł, a jak nie będzie to spróbujesz na infolinii ;) . Babka i tak Ci poszła na rękę, że zaproponowała za 30 zł, normalnie ludziom schodzącym z wysokich pakietów proponują stawki jak dla nowych.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie można się spodziewać telefonów po wypowiedzeniu #UniversalCH? Mam zgody marketingowe włączone. Wymówienie złożone już ponad 24h temu w salonie (pieczątka na kopii pisma). Czy ktoś miał pierwszy kontakt w tak krótkim czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy, dokładnie to samo mówili mi na infolinii oraz w APS. Niestety to jest największy minus ofert pre-paid.

 

@focus1224, tak zrobię. Jutro miła Pani ma jeszcze dzwonić, bo dałem sobie czas do zastanowienia, więc albo się ugnie (chociaż nie sądzę) albo czekam dalej :)

 

@nugget, ja byłem złożyć wypowiedzenie w niedzielę, w poniedziałek zostało zarejestrowane w systemie, a dzisiaj już telefony i SMSy od nc+. Także cierpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nugget ja miałem kontakt po 2h od złożenia wypowiedzenia i dogadaliśmy się :).

 

@shevchenko1987 nie daj się. Ja z Ekstra i mr za 69,99 dogadałem się dzisiaj w 10 minut na Comfort i mr za 35zl i dopełnienie do Ekstra do końca stycznia z automatycznym wyłączeniem (to konsultant zaproponował sam w gratisie :) ).

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy moich oczekiwaniach (Superpremium+multi+wymiana boksa na wifi) przy górnej granicy 90zł jest nierealne. Do tego porównując z oferta Polsatu ich maksymalny pakiet z tą promocją za darmo do wakacji można wyjąc za nie całe 71zł/24m - a różnica w pakiecie to paczka C+. Sorry ale nie będę płacił więcej niż 20zł za paczkę C+. Zobaczymy co mi zaoferują ale najwyraźniej słoneczko witaj.

Jeśli będziesz miał fart do fajnego konsula i odpowiednią siłę perswazji to przedział 95-100 zł jest całkiem realny. Dla mnie oferta CP jest nieporównywalna bo pakiet C+ z Esktraklasą nie ma odniesienia. Patrząc na tabelki i zestawienia programów faktycznie wygląda to bardzo korzystnie dla słońca (zwłaszcza SMART) ale najlepiej niech każdy sam się przekona jak to się przekłada na ekran :wink:  

Edytowane przez peto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem przykładem osoby, która próbowała wymienić dekoder własnościowy na nowy. Na różne sposoby. I przez infolinie i przez APS. Wszystkie zakończone niepowodzeniem. Do tego bardzo ciekawych rzeczy się dowiedywałem jak np. to, że mogę kupić we własnym zakresie nowy dekoder - włożę kartę nc+ i będzie działać (co jest nieprawdą). Ostatni konsultant z działu utrzymania obiecał też nowy dekoder. W poniedziałek miał oddzwonić ze specjalną ofertą dla mnie z dekoderem. Już nie wiem, który poniedziałek minął, a telefonu jak nie było tak nie ma i zapewne już nie będzie.

 

Reasumując. Tylko nowa umowa. Podstawa jaką chce mieć to Comfort+ 7C+ i dekoder z dyskiem. Ale patrząc na warianty cenowe najkorzystniej mi wyjdzie chyba jednak Extra+ z 7C+ 21zł/3m i 79,99zł/21m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż - nie śpieszy mi się do nękania przez konsuli tylko chciałbym wiedzieć, ze oni wiedzą, że odpaliłem lont i nasza umowa za ich przyczyną wybuchnie 31.12.

Zresztą mam wielką ochotę przetrzymania ich do Nowego Roku. Liczę, że jak wystąpi masa krytyczna rezygnacji #UniversalCH to posypią się lepsze oferty. Gdyby padła propozycja zamiany obecnego grata na deka 4K byłbym skłonny zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tej opcji.

Wybierając właśnie Comfort+ 0zl/5m i 39,99zł/19m z Canal+ 25zł/6m i 40zł/18m dekoder wifipremiumbox+ 10zł/24m wychodzi średnio 77,91zł. Jeżeli paczka Canal+ dałoby się utrzymać przez całą umowę za 25zł to już wygląda to lepiej - średnio 66,66zł.

Natomiast opcja Extra+ z Canal+ (7) 21zł/3m i 79,99zł/21m i dekoder wifipremiumbox+ 5zł/24m daje średnio 77,62zł.

 

Jeżeli udałoby się utrzymać cenę na Canal+ za 25zł przez całą umowę to jest to oferta do rozważenia. W przeciwnym razie lepiej wygląda opcja z pakietem Extra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o tej opcji.

Wybierając właśnie Comfort+ 0zl/5m i 39,99zł/19m z Canal+ 25zł/6m i 40zł/18m dekoder wifipremiumbox+ 10zł/24m wychodzi średnio 77,91zł. Jeżeli paczka Canal+ dałoby się utrzymać przez całą umowę za 25zł to już wygląda to lepiej - średnio 66,66zł.

Natomiast opcja Extra+ z Canal+ (7) 21zł/3m i 79,99zł/21m i dekoder wifipremiumbox+ 5zł/24m daje średnio 77,62zł.

 

Jeżeli udałoby się utrzymać cenę na Canal+ za 25zł przez całą umowę to jest to oferta do rozważenia. W przeciwnym razie lepiej wygląda opcja z pakietem Extra+.

Ja bym jednak celował w comfort za 22,50 + C+ za 25 zł / 6 m i 40 do końca umowy. Obecnie na nowych umowach cena nie zmienia się po zakończeniu umowy i lepiej wynegocjować jedną stałą cenę niż łamaną.

Twój pomysł na ofertę też ma plus. W tym wypadku w przyszłości  konsultatn będzie brał śrędnią cenę  pakietu comfort tj ok 32 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym (05.12.2017) przedłużyłem umowę na następujących warunkach (telefon z Krakowa, na wypowiedzeniu):

- pakiet Extra+ 6xC+ Live (czyli bez C+VOD) -> 69.99zł

- Eleveny na 5m (+grudzień) -> 0zł (zlecenie wyłączenia najpóźniej do końca maja 2018)

- HBO na 1m (+grudzień) -> 0zł (potem automatyczne wyłączenie)

- Multiroom Standard (2 karty Cameleon) -> 0zł (tak było też wcześniej)

- najem WiFi Premiumbox+ i Sagemcom DSI83 -> 0zł (tak było też wcześniej)

- 2 miesiące gratis (styczeń, luty), no i dodatkowo jeszcze w grudniu te Eleveny i HBO już świecą (wcześniej ich nie miałem).

 

Umowa na 24m, średnia miesięczna: 64,15zł

 

O HBO gratis na więcej miesięcy (np 6) nie pytałem, bo w ogóle nie oglądam.

Pewnie dałoby się jeszcze przeczekać do końca obecnej umowy (grudzień 2017) i wyrwać 3 miesiące gratis zamiast 2, ale chciałem już mieć świecące Eleveny (poza tym gościu się upierał, że od grudnia już nie dają 3m gratis tylko max 2, pewnie troszku ściemniał).

Miałem jeszcze do wyboru Eleveny w opcji 7.95zł na 12m (potem możliwość wyłączenia), ale 5m gratis to lepsza opcja (akurat wychodzi do końca maja, a potem w czerwcu to już mundial i przerwa wakacyjna).

 

Życzę wszystkim udanych negocjacji. Dobrą metodą jest wiedzieć dokładnie co się chce uzyskać (po to jest to forum) i przy negocjacjach od razu mówić, że mój znajomy/znajoma/ktoś z rodziny dostał to i to i ja też tego oczekuję (sprawdziło się już po raz czwarty przy negocjacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się dopiero w wrześniu 2018 za pakiet Extra + 8x Canal + płacę 79.99 + Eleven sport 11.90 razem 91.89zł czy mogę wysłać wypowiedzenie ze względu na wyłączenie UNIVERSAL CH i czy mogę liczyć na niższy pakiet

 

Tego pakietu nie dostaniesz taniej...wydaje mi się że możesz liczyc na 3 miesiące za 0zł + Eleveny na 5miesięcy 0zł i HBO 0zł na 6 miesięcy

Ponawiam pytanie czy udało się komuś w pakiecie Extra+ 8C+ zrabatować

MR z 10zł na 0zł

lub

najem dekodera z 5zł na 0zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...