Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

złożyłem wypowiedzenie z powodu Universal Channel ale był to tylko pretekst bo główny powód to awaria dekodera starego jak świat i teraz pytanie: mam teraz extra + 8C+ eleveny  i place 92,5zł . Czy mogę liczyć na tańczą ofertę za extra + 6C + elewony i do tego moduł CL+ ? mam kartę cameleon  i gotów jestem ja wymienić na cyjany plus moduł. Telewizor nowy 4K z tunerem sat i obsługuje moduły CL+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może komuś to pomoże.

Dzisiaj wycofałem wypowiedzenie (umowę miałem do końca 2017 roku).

 

Miałem:

 

Extra+ 

6 C+

Multiroom

Pace

Eleven

 

płaciłem za to 81,80 zł

 

obecnie przeszedłem na czas nieoznaczony i będę płacił 88,80 zł za wszystko.

 

Wydaje mi się to za najkorzystniejsze rozwiązanie (jako że jestem fanem piłki nożnej, a obecnie nie wiadomo kto przejmie ligę hiszpańską, włoską, francuską oraz jakie ceny będzie miał Polsat na ligę mistrzów.) 

 

Oczywiście mogłem przedłużyć na takich samych warunkach na 15 miesięcy, jednak uważam że dla mnie jako fana piłki nożnej jest to nie korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu koniec umowy. Aktualnie: Pace,  Extra+ 6xCanal+ =69,90 PLN. Wczoraj propozycja na to samo tylko z nowym dekoderem WiFi za 75 PLN .Da rade z wypowiedzeniem taniej to wyrwać ,czy się już nie bawić ?

Wogóle to chciałem zostać tylko z Extra+ , ale podobno nie ma takiej możłiwości w mojej ofercie ,tylko przedłużenie tego co mam , czy faktycznie tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Aktualnie posiadam Extra, 8x Canal+, 3x HBO za 79,90. Umowa do końca marca 2018. Czy z czegoś takiego można zejść np. do pakietu Start lub Comfort zachowując paczkę C+? I ewentualnie jaka cena obowiązywałaby za takie pakiety? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!!

Ja mam Superpremium z Elevenami i też celuje w Start z C+. Chce wypowiedzieć umowę w związku z UC. Ciekawe czy będzie można do Startu włączyć paczkę C+ i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie umowa na 15m.:

 

Extra+ z Canal+(6) 72,50 zł

Mediabox 5 zł

2x Multiroom 2x10 zł

 

Do tej pory telefony z ofertą na 15 miesięcy to Extra+ z Canal+(6) 77,50 zł reszta tak samo. Wypowiedziałem umowę w związku z wycofaniem kanału Universal. Dziś pierwszy telefon i oferta od razu dużo lepsza.

 

Extra+ z Canal+(6) 72,50 zł na 15m(na tyle chciałem)

Mediabox 5 zł

2x Multiroom 2x10 zł

HBO gratis na 6 miesięcy

2 miesiące gratis

 

Mimo wszystko odmówiłem. Na HBO za bardzo mi nie zależy, a HBO GO nie chcieli dołożyć. Chciałem urwać opłatę za mediaboxa albo chociaż jeden z dekoderów od multiroomu. Konsul powiedział, że to niemożliwe. Jak myślicie uda mi się coś urwać, czy to już maks? Widać, że coś się ruszyło w temacie bo po złożeniu wypowiedzenia oferta już konkretniejsza. Do końca grudnia jednak sporo czasu i na razie się wstrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 99,99 zł za super premium z 8xC+ oraz opcje dodatkowe Eleven do końca grudnia i HBO GO do końca umowy czyli do końca marca.

 

Wczoraj złożone wypowiedzenie w APS ze względu na usunięcie programu gwarantowanego UC.

 

Dziś telefon z propozycją.

Najpierw superpremium na warunkach dotychczasowych. Potem extra z 8x C+ za 90 zł i po tak zwanej konsultacji z kierownikiem zejście na:

 

Extra z 6xC+ za 69.99 + 2 zł za wifipremium boxa zostaje Multiroom po cyfrze i dodatkowy Pace PVR z rabatowany na 0zl

Dodatkowo HBO do końca stycznia gratis z odłączeniem.

Oferta na 24 miesiące przyjęta. Wejdzie 1 stycznia 2018.

Suma opłat 71.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...