Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zadzwonili i do mnie. Pan zaproponował Eleven za symboliczną złotówkę I obniżenie abo o 7 zł. O zejściu z ceny 125 zł (Extra, C+ 8, multroom, Wifipremiumbox) do poziomu 70-80 zł za wszystko, co mam obecnie, nie było mowy. Grzecznie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć, jaką mogę "wywalczyć" najlepszą ofertę od nc+ na przedłużenie umowy.

I czy to już jest czas, gdzie mogę o tym myśleć, ponieważ umowę mam do 30.04.2018 r.?

Aktualnie mam pakiet Comfort+ z Canal + (6) w cenie 69,99 + 2 zł za dekoder Wifibox+.

 

Interesuje mnie utrzymanie co najmniej tego pakietu + kanały Eleven.

 

Na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia umowy?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś złożyłem wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału gwarantowanego Universal Channel.

Propozycja w salonie: Extra + 6xC+ za 79,90 do tego Eleven na pół roku za darmo, dalej 11,90 PLN.

Chciałem nowy dekoder oraz Comfort + 6x C+ (takiej oferty dla mnie nie ma!)

 

Umowa do końca grudnia, później nowe rozwiązanie, ale nie w nc+ przy takich propozycjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką propozycję:

Extra + ( 8C+ )

Eleveny

History HD, History 2

HBO 6 miesięcy gratis 

Ultrabox 15zł

Całość za 117zł. Zrezygnowałem. Wydaje mi się, że taki pakiet za 95 zł powinienem wyciągnąć.

 

Nie dostaniesz, bo za tego złoma krzyczą 15 zł miesięcznie. Niby jest za free przy Superpremium, ale za 129 zł, czyli przepłacasz pakiet o 30 zł i dostajesz dekoder za free. Ja mam ofertę na ten dekoder za 99 zł aktywacji i 15 zł miesięcznie. Śmiech na sali. Wolałbym wydać nawet 1500 zł na własny, niż ten w takiej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz, bo za tego złoma krzyczą 15 zł miesięcznie. Niby jest za free przy Superpremium, ale za 129 zł, czyli przepłacasz pakiet o 30 zł i dostajesz dekoder za free. Ja mam ofertę na ten dekoder za 99 zł aktywacji i 15 zł miesięcznie. Śmiech na sali. Wolałbym wydać nawet 1500 zł na własny, niż ten w takiej ofercie.

Co niektórzy piszą że można ten dekoder wyciągnąć za 0 lub za 10zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wychodzi że przy aktualnym pakiecie jaki posiadam (Extra+6C+HBO+multi) za 80zł jedyne co mogę ugrać to zmiana dekoderów na wifi? A spotkał się ktoś z sytuacją że dało się do mojego pakietu wyrwać same Cinemaxy ewentualnie uzupełnić paczkę C+ do full? Zastanawiam się czy ta batalia ma sens (umowę mam do sierpnia 2018) i jeżeli jedynym efektem ma być wymiana dekodera czy dwóch to czy zaczynać te wypowiedzenie.

Ty źle myślisz. Zamiast walczyć o Superpremium to jak chcesz płacić mniej a mieć więcej to walcz o Extra+ (8 C+) albo o Extra z 6C+ za 69 zł bo chyba za tyle da się wyrwać. Zacznij od dołu i dobieraj pakiety a nie od góry i zbijaj cenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.2017r - pakiet Extra + 6C+, Eleveny, multi na cam i wynajem dekodera.

Dziś podpisałem na 15mc za średnio 80,4zł (eleveny 5mc za 0zł - wychodzi 5x 72,5 i 10x 84,4). Pani sama dorzucała HBO za darmo na 3mc ale nie potrzebne mi to. Pewnie można wyciągnąć taniej ale konsultantka wykazała się pełnym profesjonalizmem więc odpuściłem twarde negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Założyłem konto dziś ale obserwuję ten temat od czasu gdy miał około 150 stron...

Zamierzam wypowiedzieć umowę z racji Universal Channel (umowa z lipca 2016). Drażni mnie wysoka cena (obecnie płacę 70zł za extra+6C + 10 za MR standard i 0zł za mediaboxa - umowa do lipca 2018 -24mce)

Moje must have to umowa max na 15mcy, MR standard i max 50zł/mc.

Nie mam ciśnienia i jak mi konsule nie dadzą to podziękuję i oddam pudła 14 stycznia (również z uwagi na fakt że nie chcę w razie uch[beep]a nowelizacji ustawy abonamentowej zostać zadenuncjowany do Poczty Polskiej...)

Czy ktoś dostał ostatnio umowę na 15 mcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo czytasz, albo udajesz. Nie dostaniesz tego pakietu za mniej niż 70. Zwłaszcza, że masz MR. Może się mylę, ale tak twierdzę. Tak. Dostają na 15 m. Więc dokładniej czytaj ;-)

 

Witam, jestem tu nowy i chciałbym się dowiedzieć, jaką mogę "wywalczyć" najlepszą ofertę od nc+ na przedłużenie umowy.

I czy to już jest czas, gdzie mogę o tym myśleć, ponieważ umowę mam do 30.04.2018 r.?

Aktualnie mam pakiet Comfort+ z Canal + (6) w cenie 69,99 + 2 zł za dekoder Wifibox+.

 

Interesuje mnie utrzymanie co najmniej tego pakietu + kanały Eleven.

 

Na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia umowy?

Masz dużo czasu. Odpowiedź masz w temacie. Puki co daj sobie na luz. Czytaj i śledź wątek.

 

A u mnie dzisiaj rano wylaczyli sygnal.

Umowa byla do wczoraj, wypowiedzenie wyslane w Pazdzierniku, zero kontaktow z NC+.

Kilka razy przez ostatni miesiac kliknalem w Moje NC+, aby sie ze mna skontaktowali i nic.

Bo pewnie nie masz zgód marketingowych zaklepanych. Dlatego nie dzwonili. W APS do 2 tygodni możesz dostać ciekawą ofertę. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo czytasz, albo udajesz. Nie dostaniesz tego pakietu za mniej niż 70. Zwłaszcza, że masz MR. Może się mylę, ale tak twierdzę. Tak. Dostają na 15 m. Więc dokładniej czytaj :wink:

 

kilka lat temu miałem umowy na 12mcy później wydłużali do 15 mcy a ostatniej umowy pomimo wielu rozmów z DUK nie udało mi się podpisać na 15 (to było w zeszłym roku zaraz po tym jak wszystkie warunki uległy istotnemu pogorszeniu (drastyczny wzrost cen pakietów oraz sztywna długość umowy 24mce).

Wtedy dałem się namówić na to co obecnie mam z racji nc+go ale drażni mnie comiesięczna opłata w wysokości 80 zł za badziew okraszony tonami bzdetnych reklam. Czuję się jakby ktoś pluł mi w twarz i zamierzam z tym zrobić porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Założyłem konto dziś ale obserwuję ten temat od czasu gdy miał około 150 stron...

Zamierzam wypowiedzieć umowę z racji Universal Channel (umowa z lipca 2016). Drażni mnie wysoka cena (obecnie płacę 70zł za extra+6C + 10 za MR standard i 0zł za mediaboxa - umowa do lipca 2018 -24mce)

Moje must have to umowa max na 15mcy, MR standard i max 50zł/mc.

Nie mam ciśnienia i jak mi konsule nie dadzą to podziękuję i oddam pudła 14 stycznia (również z uwagi na fakt że nie chcę w razie uch[beep]a nowelizacji ustawy abonamentowej zostać zadenuncjowany do Poczty Polskiej...)

Czy ktoś dostał ostatnio umowę na 15 mcy?

 

Ten Twój must have do 50zł to będzie pakiet Extra za 47,50 + 10zl za MR. O C+ zapomnij :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój must have do 50zł to będzie pakiet Extra za 47,50 + 10zl za MR. O C+ zapomnij :)

No i OK - to jest jakiś konkret. O ile walczyć z DUK-iem za Extra+ i MR ? Wcześniej ktoś wspominał 44,90 + opłata MR- Łącznie 55 zł. Gdyby dorzucili m-ce gratis i 15 m-cy umowy to bym nad klepnięciem jeszcze podumał.

Musi o tym wiedzieć, bo cały czas czyta :wink:

No Ciebie na tym forum z pewnością nie przebiję, ale tu jest dosłownie 4-5 zmiennych. Małpę nauczysz tych cen. Tyle, że ja nie jestem fanem TV i nie potrzebuję Elevenów, filmpacków, manpacków, tylko taki malutki pakiecik skrojony na zachciankę.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ / 8C / Eleveny / History (HD i 2) / NC+go

HBO 6 miesięcy gratis 

----------------

średnia 85 zł na 15m

opcja zejścia do 72 zł po ścięciu do 6C i bez kanałów History

 

Wiele twardych rozmów.

Umowa wypowiedziana w połowie listopada, wczoraj o północy odłączyli sygnał.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 latach odszedlem z Cyfry/Nc+ na rzecz sloneczka.

 

Proponowali  6 x C+, Eleveny, MR - srednio za 75 zl na 24m. Gdy spytalem o dekoder to doplata 20 zl.

W ostatnim telefonie o przypomnieniu o oddaniu sprzetu w ciagu 14 dni nagle pojawila sie super oferta za 10 zl na miesiac (Start + ?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z APS. Byłem złożyć wypowiedzenie w związku z Universal Channel.

 

Czy jak będą dzwonić z DUK (o ile w ogóle zadzwonią?) to czy mogę przejść z obecnego* pakietu na goły Comfort+?

 

* - Obecny pakiet: Extra+ z Canal+ (89,99 zł) oraz Eleven (11,90 zł) - oferta po migracji z pre-paidu.

 

Jak zapytałem czy mogę przyjść 2 stycznia wznowić umowę na nowych warunkach to bardzo niesympatyczny Pan z obsługi APS poinformował mnie, że nie będę mógł tego zrobić, bo wejdzie na moje konto blokada z uwagi na wcześniejsze zerwanie umowy i karencje 2 miesięczną.

 

Czy to prawda? Bo wcześniej nic podobnego w powyższym wątku nie widziałem.

 

Czy karencja to czasami nie dotyczy podpisywania nowych umów, a tu przecież chodzi o wznowienie?

 

Jak zapytałem czy na wznowieniu mogę przejść na niższy pakiet to stwierdził, że nie.

 

Ps. dziwne jest też to, że mimo złożenia wypowiedzenia w ICA oferty przedłużeniowe są dalej widoczne (?).

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...