Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponawiam pyt.posiadam do 31.12.2017 comfort 6c+ plus eleveny za kwotę 76,8 łącznie z WiFi box. Wypowiedzenie złożone.chcialbym extra 6c+ i eleveny w tej samej kwocie. Moze być opcja lamana np 3 m-ce gratis.czy jest szansa.dzieki

dziś przedłużyłem... umowa na 15 m-cy, 2 m-ce abo za 0 zł, extra 6+, eleven za 7,95 zł na cały okres umowy, hbo do końca grudnia gratis. Oczywiście multiroom, dekodery za 0 zł. Wszystko za 69,72 zł.

Ile płaciłes przed przedłużeniem umowy i za co. Taki pakiet co otrzymales wziąłbym od razu. Edytowane przez Pawlo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie trafiłem na kogoś normalnego w NC+, kto dał mi to co chciałem za tyle ile chciałem. Także Panowie warto wypowiedzieć umowę i poczekać na normalną osobę.

Dziś przedłużyłem umowę o 24 miesiące na zasadach:

  • Superpremium+ 99,99 zł 24 m
  • HBO GO 5 zł/m
  • Multiroom Standard C+ 0zł/m (2xC)
  • Multi Man Pack 20 zł
  • Najem ultraBox+ 0zł
  • Eleven Sports 11,90 zł
  • Filmbox Pack 5 zł
W sumie wychodzi niecałe 142 zł miesięcznie, co mi pasuje. Sundance TV dawali mi nza 2,99 zł, ale stwierdziłem, że w sumie tego nie oglądam więc odpuściłem. Zresztą to zawsze można sobie za te 2,99 zł włączyć. Oferta zaakceptowana i powiem szczerze, że jestem pierwszy raz od dawna zadowolony z tego co udało się wynegocjować, a i konsultant mega kulturalny i wiedział o co chodzi bez jakiś ściem itp. Powiedział, że od Grudnia mają mieć nowe promocje więc też spoko. Ja płaciłem za to samo do tej pory 179 zł więc dla mnie zejście z tamtego poziomu to mega plus. Może sobie ktoś wynegocjuje więcej, a mnie taka cena i taka oferta wystarczy.

PS: Gość na infolinii powiedział mi, że czytają forum SatKuriera i nie wszystko co ludzie piszą o cenach to prawda, bo ponoć niektórych cen typu Eleveny poniżej 8 zł na ten moment nie dają :) Ale to wiadome, że co sobie ludzie wynegocjują to mają..

Oczywiście moźna było walczyć na siłę o 7,95 zł za Eleveny czy 3 miechy gratis, ale jestem realistą i wszystkiego by mi nie dali przy opcji praktycznie Vip+Max w takiej cenie.

Taką ofertę wynegocjowałem i taką dziś aktywowałem. Ponoć i tak jeszcze mogłem wyrwać Eleveny za 7,95 zł (choć gość za Chiny nie chciał mi tego dać). Wszyscy piszą o 3 miechach za free, ale teź się nie dało wyrwać.

 

Ja byłem mega wkur.... bo przed złożeniem wypowiedzenia max jaki mi dawali to to samo tylko za 169 zł. Udało mi się zejść do 141,88 zł przy czym zrezygnowałem z Sundance TV bo to g.... i szkoda na to 3 zł płacić. Ogólnie ja jestem zadowolony bo wcześniej płaciłem 40 zł więcej za to samo. Trafiłem na spoko konsultanta i sam do nich zadzwoniłem.

 

Tym bardziej, że wczoraj jakiś AS za to samo, źe dostał 199 i jest zadowolony, źe za tyle przedłużył :)

 

Jeżeli chcecie Superpremium czy coś innego to zacznijcie rozmowę od pytania jakie ja zadałem bo wcześniej mi każdy wpier... Vipa+Max na wejściu jak po pyt. Co pan chce oglądać słyszeli ode mnie chcę to co mam obecnie i zaczynali gadkę od 179 zł czy więcej.

 

Ja zacząłem rozmowę od tekstu: Zanim Pan coś powie zacznijmy od tego za ile najtaniej mogę mieć u Pana Superpremium+ i dalej już szło bo dobierał pakiety dodatkowe od niskiej kwoty za ten pakiet. Jak powiesz, źe chcesz co masz to ci zaczną rabaty mówić od Vipa w dół czy innego wyższego pakietu, a w dół zbijanie ceny idzie im do słabo, za to w górę dobrze.

 

Ogólnie mówiąc to zrobiłem sobie zestawienie tego co pisali na forum satkuriera i powypisywałem co jest najtaniej i mówiłem gościowi, źe na forum ludzie piszą, że to za tyle to za tyle itp. W sumie mogłem go jeszcze olać i targować się do 31 grudnia, ale chciałem to załatwić i mieć te negocjacje z dyni, bo to męczące dla obu stron a bitwa o 2-3 zł tu wielkiego halo mi nie robi.

 

Także wiem, że nie urwałem MAXA ale to co dostałem mi pasuje......140 zł za full to jest moim zdaniem cena jaką powinni dać na stałe bo tyle ich full jest warty. W Polsacie mamy za 99 zł Full a nie ma tam paczki C+ i ich autorskich kanałów czy teź kilku drobnych Tv, więc cena 40zł za taką paczkę moim zdaniem jest odpowiednia. Choć wiadome, że mogłaby być niższa.

 

Mnie z wyliczeń wynikało przed negocjacjami, że Maxa mogę mieć za 136 zł (z Sundance za 139) na 24 miesiące, a za 10 zł drożej to samo na 12 miesięcy. Udało się trafić po środku a więc wyszedł kompromis.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapytanie do obeznanycg.

Z racji kończącej się umowy taka prop. Mi przedstawno:

Extra+ 67.50zl

W tym:

-multiroom wifi 10zl/mies jednirazowa oplata 99zl przy odbiorze

-Wifi box 5zl/mies

153kanaly

W pakiecie prócz tych 143kanałów dodano mi 2Kanały CANAL+ (discover i seriale)i 5kanałów filmbox

Umowa na 15mies.

 

Pierwszy raz przedłużam. Wczesniej miałem pakiet za 45zl z wifi premium box ten czarno biały.

 

Mam 14 dni na ewentualne odstapienie od tego pakietu, prosze o rade czy zostawic czy brac.

 

Czyli wychodzi, ze mam 153 kanaly z multiroomem po odliczeniu dzierzawy za 52.50zl to chyba nie jest źle co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to że płacąc ok.140 zł. wołają jeszcze 2-3 złote za Soundance itp.

No właśnie ja tego też nie ogarniam. Jeszcze żeby to był kanał na poziomie HBO, ale to jest kanał, który puszcza niszowe produkcje :) 140 stary.....ja za niego płaciłem dodatkowo przy abonamencie 168 czy coś :) To jest granda :) Ale wydaje mi się, że to wynika z umowy pomiędzy NC+ a Sundance TV. Oni chyba ten kanał mają na wyłączność i pewnie podpisali umowę, że w zamian za taki układ to kanał premium za 2,99 zł. Wiesz ludzie słysząc 2,99 zł często mówią a tam chu... nie kasa a niech będzie. A oni z tego korzystają bo jak takich za 3 zł masz kilkadziesiąt tysięcy abonentów czy nawet kilkaset tysięcy to nie musisz reklam emitować a i tak kasa płynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to że płacąc ok.140 zł. wołają jeszcze 2-3 złote za Soundance itp.

Śmieszne jest że w ogóle pobierają dodatkową opłatę za takie kanały, mowa jeszcze o 2 kanałach History. Nie wspomnę jeszcze o tworze M.Manpack. Kanały powinny być w pakietach, oprócz erotyki. Wszystko stworzone po to, aby doić. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie mam extra+ za 44,99 jestem ciekaw czy można byłoby od nich wydusić

 

extra+ za tą samą cenę, dodatkowo elevensports za jak najniższą cenę oraz wymianę dekodera za 0zł aktywacji i 0zł dzierżawy bo do tej pory miałem staruszka turbobox+ 5720sx :>

Sam pakiet posiadasz czy też multiroom?

Ja za ten pakiet mam płacić 67.50zl na 15mies. Ale w tym dzierżawa jest zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

 

Obecnie : 

Comfort+ ( oraz posiadałem Premium Sport&Film 29,90 zł 9m 39,90 zł dla Abonentów + media box, net vod )

Koniec obecnego okresu minimalnego: 30-11-2017 

 

 

Oferta proponowania: 

 

Comfort + z C+ 74,99

 

 

 

Czy istnieje szansa na takie pakiety jak :

 

Ekstra+ (6C+, Eleven, MS, za 92 zł   lub Extra+, 6C+, 3xEeleven, MS, za 80 zł ?

 

Czy nie mam szansa na przejście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie, jak to rozegrać? umowa do końca lutego

 

1.Wypowiedzieć w grudniu z wzg na Universala

2.Wypowiedzieć  w styczniu wraz końcem okresu oznaczonego

3.Przejść na czas nieoznaczony, i czekać na ofertę

Chciałbym to co mam plus jakieś frykasy typu 2x0zł czy eleveny lub hbo na kilka miechów, ale nie ma dla mnie tego...podobno :)

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrozumie. Nie ogarniam ofert na przedłużenie.

 

Proponują mi extra z Canal+ x8 nc+go MR Cameleon (pace + sagemcom) za 89.90 na miesiąc a do tego HBO w standardowej cenie

 

 

Jeśli jednak nie wypowiem umowy i przejdzie ona na czas nieoznaczony i będę płacił za to co mam 88,90 za całość.

 

O CO KAMAN? KTOŚ ROZUMIE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszP39 widocznie brak zgody marketingowej na kontakt. Ja tak miałem. Logujesz się do moje nc+ i dajesz zgodę na telemarketing.

 

Jak na razie to max proponują superpremium na 24m z MR (Camele) = 3m za free + 21 za 99,90, eleveny +11,90. Dostał ktoś coś lepszego?

Edytowane przez Disi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz Superpremium taniej niż Ci proponują. Pytasz czy dostał ktoś coś lepszego. Przeczytaj kilka stron i się dowiesz.

 

@arminvanpiekarz. A co tu rozumieć. Chcą Cię naciągnąć i tyle. Taki zestaw jest za niecałe 80, a konsul chce Cię naciągnąć o dyche idrożej o zeta niż miałbyś na czas nieoznaczony, nie związany umową.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrozumie. Nie ogarniam ofert na przedłużenie.

 

Proponują mi extra z Canal+ x8 nc+go MR Cameleon (pace + sagemcom) za 89.90 na miesiąc a do tego HBO w standardowej cenie

 

 

Jeśli jednak nie wypowiem umowy i przejdzie ona na czas nieoznaczony i będę płacił za to co mam 88,90 za całość.

 

O CO KAMAN? KTOŚ ROZUMIE?

 

Masz teraz HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...